2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

hayirlisi olsun
dr una guvenmen onemli.
ben iyiyim canim sagolasin seni sormali asil son gunler gecmezde simdi

@SchonerDuft nasılsın canim

maldelmor sen nasılsın canım
cnm tsk ederim bende iyim. biraz cnm skildi. bu ay antibiotik kullandm. regl ins gecikmez. kasiklarim cok agrio. bu,ay 13unde regl olmam lazim. tedaviye baslayacagiz ins. cok mutlu ettin beni etiketlemekle :) opuyorum kocamamn. sen nssilsin.

cnm tsk ederim bende iyim. biraz cnm skildi. bu ay antibiotik kullandm. regl ins gecikmez. kasiklarim cok agrio. bu,ay 13unde regl olmam lazim. tedaviye baslayacagiz ins. cok mutlu ettin beni etiketlemekle :) opuyorum kocamamn. sen nssilsin.
Gebeliğin ilk ayında alınan ilaçlar bebeği etkilemez merak etme sen
Rabbim nasip ediyorsa vardır bildiği

Ne demek arkadaşim

Bende iyiyim şükür ne olsun kasık bel ağrısı ile geçiyor canım

yok canım benim hala haber bkliyoruz bekledikçe iyice stres oldum ya biran önce hayırlısıyla gideydik tedaviye başlamak istiyorum

sagol canım evet düştü herhalde gebelik testi idrarda negatif oldu. hayırlısı artık ne zamana kısmetse. sen nasılsın? hazırlıklar tamam mı? cantan filan? doktoru netlestırmıssın okudum. iyi olmus . kafan rahat eder. sağlıkla dogum yapsan da artık alsan kucagına :)

İnşallah abla kaç aydır çok iyiydim bu ay bi korku saldı adet oldum rahatladım sen nasılsın son günler oğlak burcu olcak bebiş

782.sayfada ilk mesajımı buldum rabbim herkese sağlıkla nasip etsin mucizesini insallah
Aminn inşallah canım rüya gibi yaşananlar insana
İnşallah canım zor dönemler Allah kolaylığını verdin inşallah. Dayanıyorum onlar iyi olsunlarda . Drun kafanda netleşmesine sevindim sağ salim kucaklamak nasip etsin rabbim bebeğini
İnşallah Allah isteyen herkese nasip etsin olanlarınkinide korusun Rabbim
Aminn inşallah canım

İyiyim canım aynı koşuşturmacalar devam. Asıl senin sormalı güzel anne son demler nasıl gidiyor. İnşallah dinlenmeye vaktin oluyordur canım. Rabbim hayırlısıyla kurtarsın sağlıcakla yavrunu kucağına almayı nasip etsin

Spinal mi epuepidu mi genel anestezi ilemi oldun
canim ben genel anestezi oldum. ben ozele gidyodum ama cok duzenli gitmedim . bi tavsiyeyle gittim eltim de ona gitmisti. iyi dr du bana biraz kilon var sezeryan yapalim cocugun kalbimde sorun var dedi bende isgillendim . hic o dr dan bahsetmeden gittim devlet hastanesine devlet hastanesi beni normal dogum diye hep konustu buda beni cezbetti cunku ben normal istiyodum sagliklisi o diye . kizimin kalbinde sorun falan hic bahsedilmedi. bende devlete gittim hep. bana gun verdiler bu zamana kadar olmazsa sancin gel dediler banada herkes nisanin gelmeden doguma gidilmez dedi hep buyukler . verdigi tarihin uzerinden dr un gecti 10-12 gun bende bisey yok sanci yok kizim hareket etmedi 1 gun hic kipir kipirdi sabahtan gittim dr a esimle. dr dedi sen neyaptin bebegin kalbi durmak uzere hemen doguma cikiyorsun esini ariyorum numarasini soyle falan bana hic biseye izin vermediler hemen beni dogumhaneye aldilar sabah 8 den oglen 2 ye kadar araara normal doguma ugrastilar olmadi acilmadi cunku sebep o . mecburi sezeryan oldum genel anesteziyle

Seninde zorlu olmuş doğum canım Allah bağışlasın kuzunu

İnşallah abla kaç aydır çok iyiydim bu ay bi korku saldı adet oldum rahatladım sen nasılsın son günler oğlak burcu olcak bebiş
Rahat ol kötü dusuncelerden uzak dur

Bende evdeyim izne ayrıldim belli değil 20 Aralık sonrası doğarsa oğlak Dr 3 Ocak için gün verdi bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…