2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Haddim degil karismak gibide olmasin. sonrasinda ucuncuyu dusunuyosan erteleme sen simdi yeni dogum yapican ya daha kolay gebe kalirsin oyle derler ..ne guzel ikiz gibi buyurler arada yas olmayinca

canım doğru diyorsun zaten ama yaşım ilerliyor 41 den gün alıyorum gebe kalırsam doğum 42 olur bu blie çok zorladı yinede rabbim nasip ederse başım gözüm üzerine bazen diyorum ikisi bir arada büyür sonra diyorum ikisi çok zorlar bunda kanamalı dönemim oldu rahattım çocuk konusunda abimiz büyüktü babamız ilye başlarının çaresine baktılar 2 ay kadar çocukla alakam kalmadı hastanelerde yattım çıktım kusmaktan gözümü açamadım
küçük bebek olursa böyle süreç tekrarlanırsa nasıl olacak bunu düşünüyorum

canım belki Ömer'in geliyordur karnında bir erkek taşıyorsundur
Sağlıkla ve hayırlısı ile gelsin kuzu bende Ömer ismini çok beğenirim Mete isminide abimiz istiyor bizde
Allah razı olsun
Nasip canım rabbim hayırlısıyla sağlıklı evlatlar versin oğlan kız önemli değiş dediğin gibi inşallah bundan sonra gebe kalırsan çok rahat geçer hamileliğin

kismet Rabbim kolayligini verir oglun buyuk yardimci olur sana

Allah hakkında hayırlısını versin canım. O ne verirse bi şekilde insan üstesinden gelir. Rabbim kaldıramayacağımız yükü yüklemez omuzlarımıza. Yaşarken çok zorlandığımız şeyleri bile bir süre sonra daha olumlu bakıyoruz.

iş güç yorgunluk hep aynı benim bu arada 2 gün geciktim , heyecanlanmak istemediğim için test yapmıyorum beklemedeyim umudum yok ama

Hoş geldin canım. Bekleyebiliyorsan ne mutlu sana canım. İnşallah beklemenin sonunda güzel haberi alır bizimlede paylaşırsın. Bu arada bende oğlumu bal böceğim diye severim

Hoş geldin canım. Bekleyebiliyorsan ne mutlu sana canım. İnşallah beklemenin sonunda güzel haberi alır bizimlede paylaşırsın. Bu arada bende oğlumu bal böceğim diye severim
inşallah bana da nasip olur öyle seslenmek içim içimi yiyor beklerken ama napayım , testte negatif çıkarsa canım sıkılıyor bundan snra yapmıcam test

acaba bende bunlari alabilcekmiyim yaa :)

Hayırlı akşamlar kızlar nasılsınız?

Bebislerimiz umarım Biran önce bize süpriz yapar
Benim börek rahîm filmi ve smear kültür testi kaldi.. daha önce testlerde bir sorun çıkmadı siz ne asamadasniz

İnşallah abla hep kendimiz yanıp yakınıyoruz ama eşlerimiz de aslında içten içe çok üzülüyorlar.
Demek ki zamanı varmış onca yıldan sonra kendiliğinden oldu senin bak bizim de zamanımız var ki bekliyoruz hayırlısıyla hepimiz tadarız inşallah bu duyguyu eminim çok özeldir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…