2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

İyiyiz şükür canım ikincilere haksızlık ediyoruz birincide daha şevkli idik bunu söylerlerdi inanmazdım
ama eksiklerinin çoğunu hallettim bu ay tamamlayacağım artık eksiklerini
Evet ama şimdi bu ne tatlı olcak doğunca yıllar sonra bebek olması bir evde çok farklı oluyormuş :)
İsim düşündünüz mü?

Çok geçmiş olsun canım benim. :KK74:Rabbim bir daha yaşatmasın inşallah. Bu kadar çektiğin sıkıntının meyvesi olarak da tez zamanda Rabbim hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin. :dua::dua::KK200:
Amin Allah raziolsun. nd cektigimi ben bilirim.
bi kizim var Sukurler olsun..
Rabbim once hic olmayana versin sonra banada tabiki:)))) inisAllah Amin

Günaydınlarr hanımlar
Güzel bir hafta diliyorum herkese
aaynaa aaynaa canım inşallah güzel haberlerini alırız
Saye- Saye- nasılsın canım dr ne zamana çağırdı kalp atışı için
E Eren61 , @limoncicegi41 , @Siyahkelebekkk , @Ozgenin annesi, @Huzur45 , I am mad I am mad ve @SchonerDuft sizler nasılsınz

cennetkokulumm cennetkokulumm ben tekirdağı özlüyorum zaman zaman sende nasıl durum bilemiyorum
sen nasılsın canım
Canım Cuma gideceğim nasipse inşallah duyarım hayırlısıyla çok merak ediyorum. Rabbim hayırlısıyla duymayı nasip etsin
Biliyorum canım. Meram tıp' a gidiyorsun o zaman. Ablamda oraya gidiyor. Çok sevindim iyi olmasına.İnşallah hep böyle iyi olsun herşey canım :KK74:
Özeline gidiyorum canım evet birde kendi tüp bebek druma gidiyorum. Medicana da Necati bey. İki dr birden gidecek ilk zamanlar sonrasına bakacaz. Herşey yolunda gidecek bu sefer aminn :KK200::dua:

A anneveoglusu alış veriş yapmaya başladın mı canım beşik fala
Park yatak aldım canım kraftın, bebek yıkama kuveti kovası filan
teyzemizden kuzenin küçük giysileri geldi abimizden de vardı
onlara bakarak eksiklerini aldım
son birkaç şey kaldı şampuan burun aspiratörü biberon gibi onlarıda aldıkmı tamam
darısı sizlere olsun inşallah

Canım Cuma gideceğim nasipse inşallah duyarım hayırlısıyla çok merak ediyorum. Rabbim hayırlısıyla duymayı nasip etsin

Özeline gidiyorum canım evet birde kendi tüp bebek druma gidiyorum. Medicana da Necati bey. İki dr birden gidecek ilk zamanlar sonrasına bakacaz. Herşey yolunda gidecek bu sefer aminn :KK200::dua:

Anladım canım bende Ali Acar özeli var sanıyordum sadece ama c.tesi gün meram tıpta odasını gördüm.

Amin canım. İnşallah herşey sonuna kadar yolunda gider. Şimdilik iki doktor devam et bakalım. Hele bir hamileliğin ilerlesin rayına otursun herşey sende bir rahatla sonrasına bakarsın.

Evet ama şimdi bu ne tatlı olcak doğunca yıllar sonra bebek olması bir evde çok farklı oluyormuş :)
İsim düşündünüz mü?
evet arası açıldı iki kuzunun 11 yaş
eşimde bende olgunlaştık ilişkimiz yerine oturdu
şimdi daha farklı bakıyoruz bebişin gelişine
birde uzun süre beklenen gelmeyen bir bebekti babamız her defasında karnıma dokunurken 40 yaşında bize bunu nasip eden rabbime binlerce şükür diyor bende öyle şükürler olsun
Rabbim hayırlısı ve sağlıkla sizlere de nasip etsin inşallah

İsmimiz Ömer Mete olacak canım allah izin verirse

Evet canım aynıyız denizli memleketleri severim.

Ben 2 yaşından beri Tekirdağ daydım canım ailemin işi dolayısıyla. Daaha sonra orada evlendim fakat 8 yılın sonrasında boşandım ve tekrar ailemin yanına memleketime geldim. Boşandıktan 3 sene sonra tekrar evlendim.

Allah iyilik versin canım hepinize her zmaan iyi olun. Bizde çok şükür iyiyiz hafta sonunu bitirdik. Ben işe oğluşum okula.

Anladım canım rabbim yuvana huzur mutluluk bereket ve sağlıklı bebiş nasip etsin inşallah

birde uzun süre beklenen gelmeyen bir bebekti babamız her defasında karnıma dokunurken 40 yaşında bize bunu nasip eden rabbime binlerce şükür diyor bende öyle şükürler olsun

Ayyy ne mutlu canım size Rabbim size sağlık huzur mutluluk versin. Yuvanız hep mutluluklar olsun. :dua:

Park yatak aldım canım kraftın, bebek yıkama kuveti kovası filan
teyzemizden kuzenin küçük giysileri geldi abimizden de vardı
onlara bakarak eksiklerini aldım
son birkaç şey kaldı şampuan burun aspiratörü biberon gibi onlarıda aldıkmı tamam
darısı sizlere olsun inşallah
masAllah Hersey tamam :)

Allah hayirli saglikli uzun omurler nasıp etsin.Amin Amin Amin

test yaptım canım çıkmadı bir şey neden gecikti adetim bilemedim
kiz Allah seni msji aha simdi gordim. sendemi benim gibi oldun. hemen huzne kapilma Rabbim iaterse olur Suphesiz dr bana bakmisti bukadar nasil gecikti diye ultrosonla ki histereskobiden sonra 1 kez normal adet oldum gunumde yani. dr um dedi kese yok belki gec dollenme oldu dedi kana da bakicam dedi bakti
ondada bisey yok. inisAllah sende oyle degildir . dr dedi uyki duzenin degistimi yok biaeye mi uzuldun stres mi yaptin en buyuk stres o zaten daha ne olsun
ya bu ay oldumu olmadimi o bile stres yapiyo insana olacagi varsada olmuyo ..
oyuzden bosver :))))
daha once geciktimi o onemli demisti bana birde kadinlar stres uzuntuden bazen olabiliyo senede bikac kez olabilirmis .
ama inisAllah sesninki gec dollenmedir
Allah tan umut kesilmez

Anladım canım bende Ali Acar özeli var sanıyordum sadece ama c.tesi gün meram tıpta odasını gördüm.

Amin canım. İnşallah herşey sonuna kadar yolunda gider. Şimdilik iki doktor devam et bakalım. Hele bir hamileliğin ilerlesin rayına otursun herşey sende bir rahatla sonrasına bakarsın.
Orada özeline gittikten sonra bakıyor canım. Ama tahlil falan gereken diğer işleri orada yapıyor. İnşallah aminn rabbim sağlıkla doğduğu günleri göstersin inşallah, sizlerin de güzel haberlerini almak nasip etsin

Bizde hep oğlumuz olursa ismini Ömer koymak istiyoruz çok severim Ömer ismini ismiyle yaşasın inşallah yavrun

Orada özeline gittikten sonra bakıyor canım. Ama tahlil falan gereken diğer işleri orada yapıyor. İnşallah aminn rabbim sağlıkla doğduğu günleri göstersin inşallah, sizlerin de güzel haberlerini almak nasip etsin

Bizde hep oğlumuz olursa ismini Ömer koymak istiyoruz çok severim Ömer ismini ismiyle yaşasın inşallah yavrun

canım belki Ömer'in geliyordur karnında bir erkek taşıyorsundur
Sağlıkla ve hayırlısı ile gelsin kuzu bende Ömer ismini çok beğenirim Mete isminide abimiz istiyor bizde
Allah razı olsun

X