2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Canım şuan geldim fakülteye tüp bebek için bilgi alıyorlar raporsuz 2.500 ve 2500 de ilaclar tutuyo diyor sekreter
ay şimdi gördüm canım . çok sagol canım. rapor olsada ilac ıcın 2500 alıyorlar zaten dimi. ya ben hıc ugrasmayayım. direk tüp bebek yapayım. gittinmi emek beye? ne diyor mercimekimiz nasılmış :)

ay şimdi gördüm canım . çok sagol canım. rapor olsada ilac ıcın 2500 alıyorlar zaten dimi. ya ben hıc ugrasmayayım. direk tüp bebek yapayım. gittinmi emek beye? ne diyor mercimekimiz nasılmış :)
Canım haftaya yokmuş en yakın zamana randevunu al rapor çıkarmakta okadar zor değil ilgileniyor Dr. Rapor işiyle falanda en kısa zamanda güzel haber alacaksın ben inanıyorum Allah'ın izniyle bu arada muayne oldum keseyi gördük çok şükür ama ufak bı kanama alanı var gibi dedi Dr. Önceki deneyimimden dolayida biraz moralim bozuldu ama herşey yolunda dedi progestan vitamin verdi şimdilik boyle

Maşallah maşallah keseyi görmüşsün inşallah kalp atiatış da duyacaksin Allah tamamına erdirsin

ayy canım benim ya keseyi görmene cok sevindim. kanama alanına sıkma canını olur o hep sadece bu aralar daha cok dınlen. progestanını kullan düzelir. inşallah en kısa zamanda pıt pıt larıda duyarsın. ayrıca cokk teşekkür ederim.döndükten sonraki haftasına hemen randevu alcam.

İnşallah canım haberleselim yine. Rapor için bı evrak kağıdı veriyo ikametgah eşinle senin SGK dokumun 1 resim evlilik cüzdanı fotokopisi nüfus kayıt örneği lazımmış canım yanında olsun birde bütün eski tahlillerin falan belki hemen başlarsınız rapor işlemine falan hayirlisiyla

Merhaba benide ekler misiniz dun tahlil yaptirdim 235 cikti

Kızlar bugün midem bulantim hiç yok ve goguslerimde ki dolgunluk azaldı sizce olumsuz birşey olabilirmi böyle bişey yaşayan varmi

Kızlar bugün midem bulantim hiç yok ve goguslerimde ki dolgunluk azaldı sizce olumsuz birşey olabilirmi böyle bişey yaşayan varmi
Canım benim oğlum da kokuya hassasiyet dışında mide bulantısı hiç yaşamadım O yüzden illaki mide bulantısı olacak diye bir şey yok

Allah korusun bisey yoktur korkma Allahin izniyle her gunun birbirini tutmayabilir bende oyleydi ama senin kadar erken hissetmedim ben bulanti koku falan .
Allahim ben patlicandan hamiliyken oluyodum ya gormeye tahammülum yoktu bazen makarnaya bazen baska seye.
hergun tatli dondurma yedim.

Kizlar ay sonunda A anneveoglusu su nun testi vardi bide baktimda gecmis yazilara bulamadim birilerinin daha vardi oyle hatirladim ama bulamadim @svd_a limoncicegi41 INCIK BONCUK hanginizin vardi
Hadi bakalim guzel haberlerle inisAllah beklemek cok zor Allah yuzunuzu guldursun isteyen herkesin Rabbim yuzunu guldursun.. Amin

Son düzenleme:
İnşallah canım Allah korusun meleklerimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…