2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Canım svd_a nın vardı ve güzel haber incik boncuk hamile :)

MasAllah sira bekleyenlerde ne diyek.. bende akil mi kaldi dogru ya Incikboncuk hamile hadi hayirlisi

Ayy kizlar incik boncuk hamile yazmaniz bile tuhafima gidiyor suratimda bir tebessum olustu halen ruyada gibiyim. Ben diyordum ama hamile kalsamda kendime konduramam bir muddet diye. Halen bile korkuyorum ya adetim baslarsa diye. Insan yillarca arayinca ne kadar degerli ne kdr degisik oluyormus. Inanin oksurucem hapsiricam diye aklim gidiyo aman baski olmasin diye. Halbuki nasip eden Allah onu orada tutacak olanda Allah. Rabbim bu duyguyu isteyen tum kullarina nasip etsin. En kisa zamanda burdaki arkadaslarimdan guzel haberler duyarim insallah. Dualarim hep sizlerle canlarim :KK19:

Ayy kizlar incik boncuk hamile yazmaniz bile tuhafima gidiyor suratimda bir tebessum olustu halen ruyada gibiyim. Ben diyordum ama hamile kalsamda kendime konduramam bir muddet diye. Halen bile korkuyorum ya adetim baslarsa diye. Insan yillarca arayinca ne kadar degerli ne kdr degisik oluyormus. Inanin oksurucem hapsiricam diye aklim gidiyo aman baski olmasin diye. Halbuki nasip eden Allah onu orada tutacak olanda Allah. Rabbim bu duyguyu isteyen tum kullarina nasip etsin. En kisa zamanda burdaki arkadaslarimdan guzel haberler duyarim insallah. Dualarim hep sizlerle canlarim :KK19:
Ayyy canım maşallah Allah daim kılsın inşallah hepimizin güzel haberlerini konuşuruz hep aynen hapsirmaktan bile kkorkuyorum evde adım atmaya korkuyorum :eek:

Hamilelerin duasi kabul olur derler
Kizlar bana dua edin. Isteyen herkese dua edin
Canım benim inşallah öncelikle Allah hepimize sağlıkla sıhhatle evlatlar nasip etsin bekleyenlere tez zamanda güzel haber güzel haberi alanlarada sağlıkla evlatlarını kucaklarina almayı nasip etsin

Ayyy hadi inşallah güzel haberlerle bizde şimdi kontrole gidiyoruz

Aa canim kontrolden sonra yazar misin? Keseyi gorursunuz buyuk ihtimal ama kalp atisi duyulmaz heralde simdi dimi? Tam olarak kac haftalik kac gunluksun. Benim sali gunu kontrolum. Sali gunu 5+5 olcak. Insallah kese gorunur cok meraktayim kalp atisinin nezaman duyulacagindan

A anneveoglusu Saye- Saye- arkadaslarim test gununuz bugun degil mi? Sabah namazinda dua ettim sizlere. Pozitifleri gorursunuz de gunumuzu bayram edersiniz insallah. Hayirli haberlerinizi bekliyorum erkenden gidin kan verin :KK48::KK73:
Canım Allah razı olsun ben biraz önce verdim kanı çok heyecanlı
A anneveoglusu ve Saye- Saye-
Hayirli guzel haberlerle inisAllah
Allah yardimciniz olsun inisAllah guzel haberlerle Amin
Aminn inşallah canım sağolasın
Ayyy hadi inşallah güzel haberlerle bizde şimdi kontrole gidiyoruz
Haydi senden de hayırlı haberler inşallah
Kan verdim saat 9 gibi
1.5 saat sinra dediler 30-40 dkya çıkar sanırım kalbim küt küt çarpıyor
Canım seninki birazdan çıkar benimki 11::30 gibi çıkar çok heyecanlıyım

Aa canim kontrolden sonra yazar misin? Keseyi gorursunuz buyuk ihtimal ama kalp atisi duyulmaz heralde simdi dimi? Tam olarak kac haftalik kac gunluksun. Benim sali gunu kontrolum. Sali gunu 5+5 olcak. Insallah kese gorunur cok meraktayim kalp atisinin nezaman duyulacagindan
Canım evet keseyi gördük ama etrafında kanama alanı var epey buyukmus hayırlısı olsun ama öyle üzgünüm ki uzun zaman sonra yine umutlanmistim

Canım evet keseyi gördük ama etrafında kanama alanı var epey buyukmus hayırlısı olsun ama öyle üzgünüm ki uzun zaman sonra yine umutlanmistim
Ne yani anlamadim ben madem kanaman var iyide doktor mudahale neden etmiyor nebilim bilmedigimden diyorum yani

X