2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Evet tatlım Çarşamba gitcem aynı zamanda cihan hastanesinede gidiyorum hergun bakman lazım emek bey için yada telefonla al randevuyu belli olmuyor muayenesi haftanın bir iki günü var ama gebelik takibi yapmiyo dedi sekreter sadece kendi gebe takibini yapiyo sanırım ısrar ettim sadece bı kez daha gelelim diye tamam demiş
Ama bence çok iyi bı Dr. İnşallah en kısa zamanda güzel haber bekliyorum senden
ya zaten telefonla aradım. internette ona randevu acılmıyor dıye bılıyorum. yada tüp bebek dıye bolum var acaba ordanmı randevu almak lazım?

Boyle konuşurken tam transfere gitcekken aşılama yapilcakken hamile olduğunu ogrenenleri duyardım neden bende böyle bı mucize olmuyo derdim tam aşılama
ya zaten telefonla aradım. internette ona randevu acılmıyor dıye bılıyorum. yada tüp bebek dıye bolum var acaba ordanmı randevu almak lazım?
Yok canım aynı aldığımız yerde İzzet bey falan yazıyor ya onlar gibi cikiyo ama hergun bak hangi gün yazcagi belli olmuyor zaten 7 hasta falan aliyo yaklaşık hemen doluyodur. Sen tahlilleri falan yaptirdigin için hemen baslar tedaviye

Kizlar asilama diyorsunuz ya o nasil oluyo
Catlama ignesini az biliyorum ama o farkli galiba.

Kizlar asilama diyorsunuz ya o nasil oluyo
Catlama ignesini az biliyorum ama o farkli galiba.
Karından yumurta geliştirici iğneler vuruluyorsun yumurtalar büyüdüğünde Doktor eşinden sperm örneği alıyor o sperm örneği laboratuvarda özel işlemlerden geçiyor Daha sonra doğumhanede eşinin sperm örnekleri sana bir şırıngayla veriliyor Aynı Tüp bebekteki gibi 12 ya da 14 gün sonra test sonucu bekliyorsun Tek fark burada içeride döllenme oluyor tüp bebekte ise laboratuvar ortamında

Karından yumurta geliştirici iğneler vuruluyorsun yumurtalar büyüdüğünde Doktor eşinden sperm örneği alıyor o sperm örneği laboratuvarda özel işlemlerden geçiyor Daha sonra doğumhanede eşinin sperm örnekleri sana bir şırıngayla veriliyor Aynı Tüp bebekteki gibi 12 ya da 14 gün sonra test sonucu bekliyorsun Tek fark burada içeride döllenme oluyor tüp bebekte ise laboratuvar ortamında
Sagol canim

A anneveoglusu Saye- Saye- canlarim az kaldi test gununuze morallerinizi yuksek tutun ben ikinizdende cok umitliyim. Hic olumsuz bisey dusunmeyin dualarim sizlerle canim. Bu arada test gununuz aynimiydi
Teşekkürler hamisim evet aynı gün test günümüz
İnşallah güzel haberler veririz birbirimize

Az gezin arkadaslar az is yapin Allah korusun
yerimde durmadim hic kuzum bu sefer ya nasip bakalim.
A anneveoglusu Saye- Saye- canlarim az kaldi test gununuze morallerinizi yuksek tutun ben ikinizdende cok umitliyim. Hic olumsuz bisey dusunmeyin dualarim sizlerle canim. Bu arada test gununuz aynimiydi
Allah razi olsun canim benim. bende olumsuz düsünmüyorum ama hic bir seyde hissetmiyorum. Allah insallah ikimizinde yüzünü güldürür
Teşekkürler hamisim evet aynı gün test günümüz
İnşallah güzel haberler veririz birbirimize
canim nasilsin var mi belirtiler

yerimde durmadim hic kuzum bu sefer ya nasip bakalim.

Allah razi olsun canim benim. bende olumsuz düsünmüyorum ama hic bir seyde hissetmiyorum. Allah insallah ikimizinde yüzünü güldürür

canim nasilsin var mi belirtiler
İyiyim canim uzandım yok bir belirti 4 gün kasıkta batma oluyor du oda bitti biraz göğüsler büyüdü gibi geliyor ama o adete yakın olur bende merakla bekliyorum sende durumlar nasıl varmı belirtin nasilsin

İyiyim canim uzandım yok bir belirti 4 gün kasıkta batma oluyor du oda bitti biraz göğüsler büyüdü gibi geliyor ama o adete yakın olur bende merakla bekliyorum sende durumlar nasıl varmı belirtin nasilsin
bende de yok canim. ayni gögüslerim sis aciyor ama progesteron kullaniyoruz haliyle yapiyor. benimde arada kasikta batmalar oldu ama uzun süreli olmadi. dün misafirlerim vardi onlari agirladim. normale döndüm

Canım şuan geldim fakülteye tüp bebek için bilgi alıyorlar raporsuz 2.500 ve 2500 de ilaclar tutuyo diyor sekreter

X