2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

A anneveoglusu canım senın transferde bu hafta değil mi Saye- ile aynı tarihlere denk geliyor sanırım. ayy dördünüzünde güzel haberlerini alalım inşallahh amin aminn aminnn
Evet canım ya aynı gün yada bugün önce hayırlısı ile güzel haberler veririz Saye- ile

Rabbim hayırlı sağlikli ve tam iyilik içinde evladlar nasip etsin inşallah

Evet canım ya aynı gün yada bugün önce hayırlısı ile güzel haberler veririz Saye- ile

Rabbim hayırlı sağlikli ve tam iyilik içinde evladlar nasip etsin inşallah
İnşallah canım hayırla sağlıkla nasip olur inşallah. Senin embriyoları beşinci güne götürecekler mi

Kizlar benimde bir yildir bebegim olmuyor. Hormon testi yaptirdim pek bir sorun gorunmedi. Ultrasyona girdim kist de yok denildi neden bebegim olmuyor anlamiyorum. Nisan' da bir yilimizin dolmasini bekliyorum cunku ne zaman tahlil istesem bir yildan sonra diyorlar. Insallah emeklerimiz bosa cikmaz da saglikli bir cocugumuz olur

canım nasılsın? bugün kaçıncı günün? kaç gün kaldı testee? ayyyy çokk heyecanlı günlerrr

Cok iyiyim canim. Annemdeyim dinleniyorum bol bol. 6. günüm bugun. Gun gun takip ediyorum transferden sonra bugunki gelismem;
Anne adayının kanında koryonikgonadotropin (hCG) hormonu dolaşmaya başlar. Yaziyor. 3 gün sonra Persembe gunu kan testi yapicam. Gunler yaklastikca heyecan basiyor. Acaba bende o duyguyu yasayabilecekmiyim. Cok tuhafima gider heralde inanamam bir muddet :) Allahim isteyen herkese nasip etsin hayali bile guzel. Sen neler yapiyorsun tatlim

Canim Rabbim gönlüne gore versin insallah kendiliginden tez zamanda olur. Hamile kalmak icin bir cok kürler var esinede kendinede yap. Insallah vesile olur. En azindan yapmadim demezsin. Ama nasip olmayincada olmuyor. Bende 2.bucuk senedir bebek bekliyorum bizde butun testleri tahlilleri herseyleri yaptirdik doktorlar hicbir problem gormedi ama olmayinca olmuyor iste. Her ay hayal kirikligi uzuntu stres cok zor gunler gecirdim. 3 kere asilamam negatif sonuclandi. Bu ayda tup bebek tedavisine basladim 3 gun sonra kan tahlilinde belli olacak tutunup tutunmadigi. Insallah emeklerimiz bosa gitmez bu tedavi sureci daha bi yipratiyor insani. Rabbim isteyen herkese hemencecik versin dualarimiz hepimiz icin canim.

Ayyyy kuzuuumm tupbebek mi yaptirdinnnn:))) masallah masallah hadi bakalim insallah pozitifi göreceksin cok guzel bir duygu Rabbim hepinize yasatacak insallah. Umudumuzu kaybetmeyelim yeter ki

Oyy masallah arkadasim 40 i bile gelmis bebisin. Allah saglik sihhat sakinlik usluluk iştah versin bebisine. Annesini hic uzmesin. Hayirli evlat olsun anasina babasina vatanina milletine. Dua et canim banada. 3 gun sonra test yapicam bende. Tup bebek tedavisine baslamistim son gunlerim ogrenmeme. Insallah ikiz olur cok sevinirim

canim test gününe az kalmis Allah yüzünü güldürsün insallah hep beraber sevinelim

Rabbim hayirlisiyla o güzel haberi alamnizi nasip eylesin canim icimde bir his var inşallah pozitif olacak :) ikiz guzeldir ama bakmak çok zordur kuzum bizim minnoş benim bütün zamanimi alıyor ve bebisler ilk üç ay bagirsaklari gelismedigi icin çok gaz problemi yaşıyor. Kiyamam ben çok zor gaz derdi damlalar kullaniyorum masaj yapiyorum bir de anne sütü aldigi halde kakasini yapamamaya basladi. Ama yine de çok mutlu bir bebek maşallah küçükler ama her şeyi anlıyor bebekler ilgi gösterince cok mutlu uyuyorlar:) iki tane olsaydi baş edemezdim ben heralde ama tabi Rabbim gönlüne göre versin :) misssss kokulu yavrulari olsun her isteyenin insallah

Yarın veya çarşamba günü olacak Allah'ın izniyle yer ayarladım İstanbul da merkeze yakın yarın İstanbul'a gidiyoruz hayırlısı bakalım

Maşallah kirkiniz çıkıyor masallah Allah bağışlasın evladını canim

3 gün sonra rabbim yüzünü güldürsün sağlıkla ve hayırlısı ile

Ayy ne guzel seyler yaa. Totolarini yerim onlarin. Annem genc ikiz olursa cok yardimci olur bi sekildede buyurler. Illaki cok zordur ama sanki 10 yildir bebek hasreti cekiyormus gibi hissediyorum kendimi o yuzden sanki butun zorluklarla bas edebilirim gibime geliyor yeterki hayirli saglikli evlat olsunlar.

İnan severek yapacaksin her şeyini. Benimki kabiz olmuştu bu sabah doktorun önerdiği bir teknikle yaptırdım kakasini ellerime yatagima her yere bulaştı ama öyle bir sevgisi var ki igrenmek bir yana o halde poposunu öpesim geldi :) dogdugundan beri gündüzleri zaten uyumuyorum geceleri defalarca kalkiyorum ama hiç bunalmiyorum. Aglamasini beklemeden kurulu saat gibi kalkiyorum. Benim yanimda yardim edecek biri yok ama senin varsa ve cok istiyorsan Insallah ikiz olur. Tabi önce hayirlisi olsun. Iki embriyo mu transfer edildi canim

Hadi hayirlisi insallah hayirlara vesile olur transferin. Istanbulda transferden sonra nerede kalacaksin sana bakabilcek birileri olacak mi? Bu sene bereketli gececek gibi geliyor insallah hepimiz bu sene bebislerimizi kucagimiza alabiliriz. Dualarimiz sizinle arkadaslarim. Rabbim emeklerimizi bosa cikarmasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…