2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Yarın veya çarşamba günü olacak Allah'ın izniyle yer ayarladım İstanbul da merkeze yakın yarın İstanbul'a gidiyoruz hayırlısı bakalım

Maşallah kirkiniz çıkıyor masallah Allah bağışlasın evladını canim
Amin kuzum imizin evladini bagislasin Rabbim. Hadi bakalim hayirlisiyla emeklerinin karsiligini alacaksin insallah. Insallah kolay bir süreç olur senin için. Dualarim seninle :))

Hadi hayirlisi insallah hayirlara vesile olur transferin. Istanbulda transferden sonra nerede kalacaksin sana bakabilcek birileri olacak mi? Bu sene bereketli gececek gibi geliyor insallah hepimiz bu sene bebislerimizi kucagimiza alabiliriz. Dualarimiz sizinle arkadaslarim. Rabbim emeklerimizi bosa cikarmasin
Fulya da merkeze yakın apart otel iki gece ayittik
Eşim bakacak canım izin aldı bu gün yemekler yapıyorum dolaba atacam evi temizledim bir ütü kaldı bakalım insallin senin ve tugken tugken in güzel haberleri bana ve Saye- Saye- ya ilaç gibi gelecek

İnan severek yapacaksin her şeyini. Benimki kabiz olmuştu bu sabah doktorun önerdiği bir teknikle yaptırdım kakasini ellerime yatagima her yere bulaştı ama öyle bir sevgisi var ki igrenmek bir yana o halde poposunu öpesim geldi :) dogdugundan beri gündüzleri zaten uyumuyorum geceleri defalarca kalkiyorum ama hiç bunalmiyorum. Aglamasini beklemeden kurulu saat gibi kalkiyorum. Benim yanimda yardim edecek biri yok ama senin varsa ve cok istiyorsan Insallah ikiz olur. Tabi önce hayirlisi olsun. Iki embriyo mu transfer edildi canim

Oyy yavrum benim eminimki oyledir Allah nasil bir sevgi veriyordur kimbilir.
5. Gün iyi kalite 2 tane embriyo transfer ettiler canim. Nasibimizde vardir insallah bakalim az kaldi

Saye- Saye- embriyolar için arandim cozulmusler sağlıkla Allah'ıma binlerce şükür gelişmeleri iyi dendi Yarın veya çarşambaya transfer olacak inşallah

Seni aradılar mi canim

limoncicegi41 limoncicegi41 ve E Eren61 nasılsınız arkadaşlar

Aa cok guzel bi haber. Cok sevindimmm. Kacinci gun dondurulmustu. Bi an once koysunlar annesinin icinde hizla gelissin insallah :KK68:

Saye- Saye- embriyolar için arandim cozulmusler sağlıkla Allah'ıma binlerce şükür gelişmeleri iyi dendi Yarın veya çarşambaya transfer olacak inşallah

Seni aradılar mi canim

cok güzel haber canim güzel güzel gelisin embriyolar. canim beni cumartesi aradi embriyolog bir degisiklik olmazsa aramayacagini transfer günü konusacagimizi söyledi. bende tamam dedim. 7 embriyo vardi en son bakalim carsamba ne denecek bana

Eşim bakacak canım izin aldı bu gün yemekler yapıyorum dolaba atacam evi temizledim bir ütü kaldı bakalım insallin senin ve tugken tugken in güzel haberleri bana ve Saye- Saye- ya ilaç gibi gelecek

Insallah surecin cok rahat gecer canim. Fulyada hangi hastaneydi senin. Ayy icimi bir mutluluk kapladi insallah ard arda guzel haberler verebiliriz. :KK5:

Ayyy canimmmmm insalllahhh :dua:

Seni aradılar mi canim

Canomm yerim benn o embriyoları sağlıkla büyümeye devam etsinler sonrada karnında büyüsünler inşallsh yarın yaz gelişmeleri canım mutlu haberinizi aldıkca bende mutlu oluyorum

Cok iyiyim canim. Annemdeyim dinleniyorum bol bol. 6. günüm bugun. Gun gun takip ediyorum transferden sonra bugunki gelismem;
Anne adayının kanında koryonikgonadotropin (hCG) hormonu dolaşmaya başlar. Yaziyor. 3 gün sonra Persembe gunu kan testi yapicam. Gunler yaklastikca heyecan basiyor. Acaba bende o duyguyu yasayabilecekmiyim. Cok tuhafima gider heralde inanamam bir muddet :) Allahim isteyen herkese nasip etsin hayali bile guzel. Sen neler yapiyorsun tatlim
Ayyy takip etmek ne kadar keyifli değil mi? İnşallah gün gün gebeliğini takip edeceksin yakında . böyle huzurlu ve stresten uzak olman büyük şans canım. O kadar çabuk alışacaksın ki varlığına ..

Seni aradılar mi canim

Nediyim Allaha sukur . Ben oyle bekliyorum oyle 6 ayim dolsunda iste bakalim progesteron duzelecekmi.
Allahim ne zormus boyle isler..sagolasin iyi diyim iyi olayim.
senin adina cok sevindim kac senedir bekliyosun inisAllah tez zamanda hayirlisiyla kavusursun bebegine

İnan severek yapacaksin her şeyini. Benimki kabiz olmuştu bu sabah doktorun önerdiği bir teknikle yaptırdım kakasini ellerime yatagima her yere bulaştı ama öyle bir sevgisi var ki igrenmek bir yana o halde poposunu öpesim geldi :) dogdugundan beri gündüzleri zaten uyumuyorum geceleri defalarca kalkiyorum ama hiç bunalmiyorum. Aglamasini beklemeden kurulu saat gibi kalkiyorum. Benim yanimda yardim edecek biri yok ama senin varsa ve cok istiyorsan Insallah ikiz olur. Tabi önce hayirlisi olsun. Iki embriyo mu transfer edildi canim
MasAllah buyudu de bebisin 40 i da cikmis. Zaman su gibi akip gidiyo. Tatli yorgunluklar bunlar . Bu anlarin tadini cikar

Nediyim Allaha sukur . Ben oyle bekliyorum oyle 6 ayim dolsunda iste bakalim progesteron duzelecekmi.
Allahim ne zormus boyle isler..sagolasin iyi diyim iyi olayim.
senin adina cok sevindim kac senedir bekliyosun inisAllah tez zamanda hayirlisiyla kavusursun bebegine
İnşallah seninde güzel haberlerini alırız ben 6 yıldır istiyorum canım

Ooo cok iyi canim. Istanbulda en iyi tup bebek merkezlerinden diye biliyorum orayi. Kimi duyduysam oradan hep pozitifle ciktilar. Insallah sanada vesile olurlar.
Evet klinik ve drum çok iyi rabbimin ol demesi ile nasip olur insalllah sağlıkla ve hayırlısı ile

X