2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Guzel yumurtan cikmis canim. Insallah kaliteli kaliteli embriyolarin olusurda en kisa zamanda bize mujdeli haberleri verebilirsin Doktorun transferin ne zmn olacagini yumurtanin durumuna gore soyler heralde dimi
insallah hersey yolunda gider canim. embriyolog aradi 7 yumurtayla yola devam. besinci gün transferi yapilacak yani carsamba günü. sen nasilsin
MasaAllah hadi hayirlisi
insallah hayirlisi olur canim

insallah hersey yolunda gider canim. embriyolog aradi 7 yumurtayla yola devam. besinci gün transferi yapilacak yani carsamba günü. sen nasilsin

Gayet iyi canim. 7side iyi kaliteli olurlar insallah. Bende isten izin almistim 1 haftadir cok guzel dinlendim. Gunlerim cok guzel geciyor hergun bebegime yasin okuyorum hatim basladim gunluk 1 cuz okuyorum namazlarimi kazalari ile birlikte kiliyorum tesbihti falan derken bi bakmisim aksam olmus. gece gobegime elimi koyup salavat cekerek uykuya dalmaya calisiyorum . Annem sagolsun surekli yararli yemem gereken seyleri getiriyor önume. Istahim dehset acildi :) Hergun 3 bardak balli sut iciyorum kabizlik cekmedim cok sukur. Hayatimda hic bukadar duzenli ve saglikli beslenmemistim :) elimden geleni fazlasiyla yapmaya calisiyorum. Ya olmazsa diye hic dusunmek bile istemiyorumki moralimi bozmim. Olmadigini ogrendigim zaman uzulurum diyorum kendimce hemde ne yikilirim gibime geliyor. Rabbim kimsenin cabalarini bosa cikarmasin. Dualarimin kabul oldugunu cani gonulden inaniyorum ama benim icin hayirli olan o vakit ya şimdi degilse ben nasil sabredicem diye korkuyorum. Insallah o vakit gelmistir. Rabbim el acipta hayirli evlat isteyen ne kadar kulu varsa en tez zamanda yavrularina kavusturur insallah.

Canım benim insan böyle düşüncelere kapılıyor ama İnan ki o zaman geldiğinde yıkılırım desnde bu en fazla bir gün sürüyor. Çünkü inancımız bar Allah en iyisini bilir. Bak benim üçüncü tedavim olmuş bile kim derdi

canım nasılsın? bugün kaçıncı günün? kaç gün kaldı testee? ayyyy çokk heyecanlı günlerrr

canımmm napıyorsun nasılsın? embriyolog aradı mı? ne diyor? inşallah güzel güzel haberler vermeye devam edersin.
Canım dün aradı embriyolog yedi yumurta varmış iyi giden beşinci gün transferi olacak dedi. Çarşamba günü saat birde burda olun dedi. Çarşamba transfer olacak inşallah ondan sonrası geri sayım sen nasılsın

maşallah canım yumus sayısı güzel, taze transfer olacak galiba. benim anlamadıgım bir konu var şimdi yumurtaları adet döneminin ortalarında topladılar gün gibi e bu arada zaman geçiyor çarşamba 23. gün falan oluyor yani adet dönemin tekrar geliyor bu arada hormonları nasıl dengeliyorlar. yani beyin adet olman ıcın hormonlar uretırken, transfer yapıp adet olmanı nasıl engelliyorlar? ben iyiyim bende bugün yarın adet olruum.

Canım benim adetin 12. Günü yumurta toplama oldu 17. Günde transfer olacak ovülasyona geliyor esasen onda problem yok. Birde ilaç kullanıyorum tabii progesteron östrojen bunlarla hazırlanıyorum. Açıklayıcı olmuştur inşallah kuzum. İki embriyo transferi yapılacak inşallah canım

anladım canım yani hormon verdikleri için vücut adete hazırlanmıyor. yaa canım benim inşallah hayallerin gerçek olacak. iki embriyo koyacaklar değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…