2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Dogumda hepinizi andim uzun uzun canim benim. Amin Rabbim herkesin evladini bagislasin olmayanlarin da kucagini en yakin zamanda şenlendirsin insallah..

Ah canim beniiimmmm nekadar sevindim senin adina. Biara dogumum riskli olcak demistin hep aklima geliyordun inan. Rabbim vatanina milletine ailesine hayirli evlat Rabbime hayirli kul peygamberine hayirli ümmet eylesin insallah. Hz. Omer gibi adaletli hz. Yusuf gibi nurlu olsun. Bizim icin ettigin dualari Rabbim tez zamanda kabul eder insallah. Allah razi olsun aklina bizide getirdigin icin

Allah razı olsun inşallah çok guzel haberler veririm sen nasılsın
Amin insallah. Benimde gecen hafta yumurtlama haftamdi. Son kez elimden geldigince iyi hazirlandim okunmus elmalarmi yemedim fatma ana eli otu suyumu icmedim daha neler neler agzimdan duayi eksik etmedim. Bakalim bekliyorum simdi. Bu ayda olmazsa tüp bebek yolculugu baslayacak benim icinde

A anneveoglusu canım naptın gördün mü babanı? Durumu nasıl?sen nasılsın? INCIK BONCUK canım sen nasılsın adete ne kadar var?güzel bir haber duymak hepimize iyi gelecek

Canim adete 1 hafta kaldi. Bu ayda elimden geleni yaptim cok dua aldim ve ettim. Son çarem bakim. Bu adette tüp bebek tedavine baslicam eger adet olursam sen nasilsin neler yapiyosun

Canim adete 1 hafta kaldi. Bu ayda elimden geleni yaptim cok dua aldim ve ettim. Son çarem bakim. Bu adette tüp bebek tedavine baslicam eger adet olursam sen nasilsin neler yapiyosun
inşallah canım olsun bu ay da tüp bebege gerek kalmasın.duaların kabul olsun kuzum. ben d e napayım adet olmayı bekliyorum bır daha rahim filmi cekılcem . ona göre bi tedavi planlayacagz

Amin Allah razi olsun kuzum amin amin.. Doğumda risk vardı ben belden uyusturma oldugum için konusulan her şeyi duydum hatta sohbet ettik hep. Asistan doktor dogum doktoruma sordu neden kanama olmadı diye. Doktorum da çünkü iç dokulari vok güzel masallah o yuzden risk çıkmadı dedi.. Yani korkulan seyler gercek olmuyor genelde. Ben de hep tevekkül edip Allah a sığınıyordum cok şükür Rabbim yardim ettk

Arkadaşlar yazılanları okudum çok eski yazıları bile okudum okudukçada içim parçalanıo bende 11senedir evlat özlemi hasreti kokusu ile yananlardanım inşalah 2018 herkeze iyi gelir şanslı gelir ve inşalalh herkez bebeğine gönlündekine kavuşur rabbim büyük sabırla geleceği günü bekliyorum allah tüm isteyenlerin yüzünü güldürsün dualarını geri çevirmesin yaptığımız bütün duaları inşallah peygamber efendimiz hz Muhammed duası gibi kabul etsin allahım vermiyosada vardır bir bildiği biz bizim için neyin şer neyin hayırlı olduğunu bilmiyoruz umarım herkez bu yıl sevinç gözyaşları döker amin

İnşallah arkadaşım
Aramıza hoşgeldin

Bu arada ark başka bir konu başlığına paylaşmıştım inş şifa olur bende deniycem işe yararsa burdan paylaşıcam deneyen herkez hamiş kalmış inş vesile olur bende duanızı alırım

hoşgeldinnn bin küsür sayfayı nasıl okudun :))) güzel dileklerin için tesekkürler inşallah sende bir an önce bebeğine kavusursunn aminnnn.

hoşgeldinnn bin küsür sayfayı nasıl okudun :))) güzel dileklerin için tesekkürler inşallah sende bir an önce bebeğine kavusursunn aminnnn.
Vallah sıkılmadan merak ederek okudum atladığım sayfalar oldu ama okudukça meraktan işte o ne oldu bunun sonucu ne oldu derken hoşbuldum canım amin inşallah herkez isteyen herkez kavuşur evi bebek sesiyle şenlenir

Hosgeldin arkadasim
InisaAllah Allah bebegine en kisa zamanda
ser ise hayr a cevirip sana kavusturur ..
Amin

inşallah canım olsun bu ay da tüp bebege gerek kalmasın.duaların kabul olsun kuzum. ben d e napayım adet olmayı bekliyorum bır daha rahim filmi cekılcem . ona göre bi tedavi planlayacagz
Canım Rahim filmi iltihap için tıkalımı die baktıracaksan adaçayı yagını adet son üç günü pedine dört beş damla damlat hem iltihabı söküo varsa mantar falan hemde tüpleri açıo birkere çekildiysen terar çekilme ağrılı bişi ya

Canım bunu bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu iltihap var mı bilmiyorum ama yinede denerim . rahim filmini rahim şeklini belirlemek için çektireceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…