2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

ezgiiietommmm canım sen de dıurum ne doktora gittin mi neden olmadıgı belli mi?
Canım kusura bakma yeni gördüm msj bende pko var baya tedavi gördüm srephon klomen femara en son progen pen göbekten iğne tabi bunun yanında inofolic combi coraspin gulukofen dört ay da tedaviye başlamadan diane 35 inanılmaz kilo aldırdı ilaçlarlar sora dedim olmuyosa vardır bir zamanı gitmiyorum doktora artık alternatif tıb deniycem dedim bu ayda sizlerle paylaştığım macunu kullanıcam bakalım ne olacak kim kullandıysa hamiş kalmış inş benimde vesilem bu olur diorum birde Fatma Ana eli Otu geçen ay denedim bu ayda deniycem doktor gitmekten kan vermekten ve her gittiğimde eşiyle Bebeğinin kalp atışı doktorumun Doğum tarihi vermesi beni daha çok üzmeye başladı her gittiğimde bana mı reng gelio dıyodum sonra çok üzülüyorum dedim doktora biraz ara vermek istiyorum hem maddi yöndende çok sıkıştık açıkcası özele gittiğim için devlet hastanesinde pko olduğumu söylemedi bile kimse allah büyük sabırla meleğimin geleceği günü beklemekten başka çarem Yok inş bu sene isteyen herkez anne olur

Bende ne hayit sulari hayit ozleri civan percemi aslan percemi polen propolis macunlar ooo adi aklima gelmeyenler neler yedim ictim her duydugumu
En sonunda Meryem ana otu alacaktim artik dedim yeter bir dunya para doktum anlatamam otlara. Esim kizsada hep denedim denedim .
Allah verecekse veriyo.
ama umut iste.. ama aklinda kalmasin ben senin yerinde olsam alirim o macun mu ot mu neyse artik. sonradan niye yapmadim dememen icin diyorum..sonradan cunku insan keske icseydim yapsaydim oluyo.. bende otlari falan
hep icerken Allahim veren sensin yoktan var edensin. vesile kil Rabbim diye dua ettim. Ama
Rabbim ol diyince oluyo
Vardir bildigi Allahim
Biseyleri vesile kilsin senin adina arkadasim .. bende 10 sene olcak evleneli 8 yasinda kizim var yaklasik 4 senedir olmuyo
Allahtan umut kesilmez biseyleri Rabbim inisAllah senin adina vesile kilar..
Simdi 41 Meryem suresi okuyorum ama 2 aydir daha 25. De kaldim ama...

inşaallah canım amin. allah isteyen herkese hemen versin. emeklerinin karsılıgını versin allah.

Aslında söyle benim anne baba yok beni büyüten bahanemde öldü11sene oldu ve şimdi okadar çok istiyorum ki bir aile olmak sadece eşimin ailesi var yani birtanecik de olsa evladım sağlıklı anne babayahürmet eden kız olursada adını bahanemin adını koymak istiyorum beni büyüttü ya vicdanım biraz olsun hafifliycek tek istediğim hayırlı bir evlat rabbim isteyen herkeze nasip etsin inşalah

Rabbim dualarini kabul etsin arkadasim inisAllah..

Canım daha iyi şükür yarın hastaneden çıkacak inşallah rabbim sifa versin tüm hastalara İnşallah
Babaniza Allah sifa versin nasil oldu cikti galiba hastaneden inisAllah iyidir

Yarin icinde inisAllah hersey yolunda gider senin icin. Allah yardimcin olsun..

Babaniza Allah sifa versin nasil oldu cikti galiba hastaneden inisAllah iyidir

Yarin icinde inisAllah hersey yolunda gider senin icin. Allah yardimcin olsun..
Çok teşekkür ederim canım babam çıktı hastaneden

İnşallah herşey yolunda gider ve transfer günü alabilirim

Sen nasılsın arkadaşım

Sonucta ikiside Kuran i Kerim de gecmekte ... simdi onu yapicam ben. Esim diyoki aman aman ben yemem sen ne yaparasan yap. Adamda sorun yokki sorun bende ben adamada yedirtiyom.
Allahim ne yapacagimi sasirdim ben artik . 6 ay nasilsa bekliycem el mahkum artik .. Veren Allah verir belki vesile kilar .. Allahim bana akil ver..

Ne yaptin dun arkadasim merak ettim
canım kontrol vardı dün pazar veya pazartesi tranfer olacak allah izin verirse

eşlerin bebek isteme sürecinde istekli olması çok önemli benim yıllarca beklememin nedeni eşim istekli değildi tedavi için yaş ilerledi baktı iş ciddi artık doğurgaünlık azalıyor şimdi benden çok istiyor bakalım inşallah seninde yaptığın tedaviler/kürler sana güzel sonuçlar verir

kuzummm cokkkk heyecanlıyım senın adına. inşalllah bıze güzel haberler vereceksin. haftaya pazar yada pazartesi değilmi hadı hayırlısı olsun.

kuzummm cokkkk heyecanlıyım senın adına. inşalllah bıze güzel haberler vereceksin. haftaya pazar yada pazartesi değilmi hadı hayırlısı olsun.
allah razı olsun canım bu pazar veya takip eden pazartesi transfer olacak allahın izniyle hayırlısı artık
sen nasılsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…