2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Birdilimkek Birdilimkek hayirli haberler varmi canim. Nasilsin dogum yaptinmi melegini kucagina almissindir insallah
Selam canim benim çok şükür yavrumu cumartesi günü kucagima aldim.. Bütün cektigim hasreti bir anda unuttum. Siz de öyle olacaksiniz insallah Rabbim hepinizin kucagini tez zamanda yavrularinizla doldursun inşallah.. Doğumda isim olarak bilmesem de hepiniz aklima geldiniz tek tek taniyormusum gibi dua ettim sizlere canlarim

Selam canim benim çok şükür yavrumu cumartesi günü kucagima aldim.. Bütün cektigim hasreti bir anda unuttum. Siz de öyle olacaksiniz insallah Rabbim hepinizin kucagini tez zamanda yavrularinizla doldursun inşallah.. Doğumda isim olarak bilmesem de hepiniz aklima geldiniz tek tek taniyormusum gibi dua ettim sizlere canlarim
saglikla büyüt canim Allah ayirmasin cok sevindim senin icin.

Amin kuzum Allah razi olsun insallah bakalim hakkimizda hayirlisi
ALL

Ay Allah anali babali buyutsun

Allah saglikli hayirli omurler versin bebegine
Kiz mi erkek mi

Ay Allah anali babali buyutsun

Allah saglikli hayirli omurler versin bebegine
Kiz mi erkek mi

Allah razi olsun canim benim amin amin inşallah.. Rabbim hepimizin evini evlat şenlikleriyle doldursun insallah.. En yakin zamanda sizlerin de evleri şenlenecek insallah :))

Allah razi olsun..
Allah oglunu vatana millete hayirli eylesin...
Rabbim butun isteyenlere versin.
Allahim Hakkimizda hayirlisini nasip etsin.
Bende bazen daraliyorum. 4 seneye yaklasiyo bekle bekle hemen hamile kalmistim. Bu kadar zor olacagini bilemezdim.
Sonra diyorum Rabbim en iyisi bilir.
Bi kizim var en azindan diyorum.

Rabbim Hakkimizda ser ise hayr a cevirip nasip eylesin. Allah isteyen herkese bebek nasip etsin. Kucaklarimizi bos birakmasin..
Allah seni oglunu nazardan korusun.
MasaAllah..
Benden sana bi tavsiye hic bekleme ara verme ikinciye benim gibi sonradan cok arama..

Oyyy Paşa'miz gelmiş allah analı ve babalı büyütsün inşallah ailesine vatanına dinine hayırlı bir evlat olsun inşallah
Sanada geçmiş olsun anneliğin hayırlı olsun

Soracagin bir şey olursa bu süreçte bilgim ölçüsünde yardıma hazırım

kpss ile uğraşıyoum canım vakit daraldı ben de bayağı daraldım ve de stresliyim konular yetişmeli siteye girmiyorum merak etmeyin şu sınav geçene kadar böyle olacak bakalım senin tedavi ne durumda canım çok kafam dağınık dersler rüyama bile giriyor yani sınavla cebelleşiyorum

Ben iyi sayılırim bu güne şükür babam ameliyat oldu dün kolon kanseri yeniledi kalın bağırsak tamamı alındı yarın Mersin'e gidiyorum
Aylardır hazırlandığım tüp bebek transferine iyi hazirlanamiyorum inan ilaçları hatırlatıcı olmasa o kadar kafa dağınık unutacagim
Hiç böyle planlamiyordum babam iyi olacak insallah rabbim şifa versin tum hastalara

19 da transfer tarihi alabilirim inşallah

Sen nasılsın regl oldunmu
ALLAH ŞİFA VERSİN babana canım inşallah sağlığına kavuşur ALLAH SİZLERE BAĞIŞLASIN AMİN..

hayırlı olsun canım senin için çok sevindim çok çok :halay:darısı hayırlarla sağlıcakla bizlere de inşallah eskisi kadar takmıyorum şuan derslerle cebelleş,yorum belki de benim için daha iyi ama peş peşe müjdeleri alırız zaman bakalım bizim de sıkıntılarımızı unuttuğumuz o an gelir mi nasip kısmet

kpss ile uğraşıyoum canım vakit daraldı ben de bayağı daraldım ve de stresliyim konular yetişmeli siteye girmiyorum merak etmeyin şu sınav geçene kadar böyle olacak bakalım senin tedavi ne durumda canım çok kafam dağınık dersler rüyama bile giriyor yani sınavla cebelleşiyorum
Allah zihin açıklığı versin
Emeklerini boşa çıkarmasın
Bende iyi sayılırim babamın yanında hastanedeyim tedavi başladı transfer öncesi kontrol 19 Şubat'ta eğer her şey yolunda ise 24 Şubat'ta transfer olur inşallah

canım eksikliğin cok hissediliyor. sınav ne zamandı? rabbim emeklerinın karsılıgını versin inşallah. sınav bıtsın de o zaman daha rahat olursun kuzum allah yardımcın olsun.

X