2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Yaaa caniiimmm daha dün gibi hatirliyorum hamilelik haberine nasil sevinmistikkk. Ne cabuk gecti gunler dogum zamanin gelmis. Doktora gittigim zamanlarda bi hamile kiz vardi yaninda annesi vardi. Kiz kontrole gelmis son günleri. dogumdan korkuyodu. Annesi kizim ne korkuyosun icerde kalan yok merak etme bi sekilde cikartirlar demisti. Annesinin boyle tesellisine gulmustum. Seninde bi sekilde cikacak insallah Rabbim anlamadan aci cektirmeden bi cirpida hayirlisi ile dunyaya gelir insallah. "Sümmes sebila yesserrah" dogumu kolaylastiran dua. Bol bol bu duayi okumaya gayret et canim.
Beni de guldurdun canim yaa :)) evet zaman cabuk gecti gercekten ama simdi agrilardan geceler geçmiyor. Anlatirlardi da anlamazdim son günler ne kadar zormus. Yatmaya uyumaya yatakta dönmeye ağrısız şekilde ayağa kalkmaya yürümeye hasret kaldim. İnşallah siz de yasayinca anlayacaksiniz annelik içgüdüleri olmasa cekilecek gibi degil ama Rabbim sabrını veriyor elhamdulillah :) sen naptin tedavi mi oluyorsun düzenli görüşmedik son zamanlarda

Canim beniimmm dis gebelik hep duyuyordum ama tam olarak neydi bilmiyordum sen oyle diyince arastirdim. Allah korumus canim benim tehlikeli durumu atlatmisin cok sukur. Sen saglikli olur iyi ol yeterki. Ben inaniyorum hepimiz gunun birinde saglikli gebelikler gecirecegiz Allahin izniyle. Dualarim seninle canim Rabbim bol sabir versin. En azindan sunu biliyorsun bak kolay bi sekilde hamile kalabiliyorsun bir problem yok. Doktor önlemiyle saglikli gebeliklerinde olur tez zamanda insallah.
Allah razı olsun incikim boncukum inşallah atlattık sayılır. Sen nasılsın neler yapıyorsun?

Beni de guldurdun canim yaa :)) evet zaman cabuk gecti gercekten ama simdi agrilardan geceler geçmiyor. Anlatirlardi da anlamazdim son günler ne kadar zormus. Yatmaya uyumaya yatakta dönmeye ağrısız şekilde ayağa kalkmaya yürümeye hasret kaldim. İnşallah siz de yasayinca anlayacaksiniz annelik içgüdüleri olmasa cekilecek gibi degil ama Rabbim sabrını veriyor elhamdulillah :) sen naptin tedavi mi oluyorsun düzenli görüşmedik son zamanlarda

Allah razı olsun incikim boncukum inşallah atlattık sayılır. Sen nasılsın neler yapıyorsun?

Canlarim ben bayagidir durgun haldeyim ne doktora gittim ne baska bisey yapabildim. Sadece bol bol dua ediyorum. Adetime 4 gün var. Umreye giden bi yakinimiza meryem ana eli diye bir bitki varmis. Mekkede yetisiyormus galiba. Hamile kalan cok varmis. Bi umut istedim bakalim bidahaki ay kullanicam insallah. Bide bu adetimde doktora gidicem butun tahlillerimin yenilenmesini isticem belkide direk tüp bebek tedavisine baslicam. Insallah gerek kalmaz cok dua ediyorum. Hepimiz icinde.

Canlarim ben bayagidir durgun haldeyim ne doktora gittim ne baska bisey yapabildim. Sadece bol bol dua ediyorum. Adetime 4 gün var. Umreye giden bi yakinimiza meryem ana eli diye bir bitki varmis. Mekkede yetisiyormus galiba. Hamile kalan cok varmis. Bi umut istedim bakalim bidahaki ay kullanicam insallah. Bide bu adetimde doktora gidicem butun tahlillerimin yenilenmesini isticem belkide direk tüp bebek tedavisine baslicam. Insallah gerek kalmaz cok dua ediyorum. Hepimiz icinde.
Hakkinda en hayirlisi olur insallah kuzum daha fazla beklemezsin. Ben o otu hamile kalmadan bir ay önce kullandim faydasi oldu mu bilmiyorum ama ben son zamanlarda o kadar çok şey yaptim ki şükür mevlam cabalarimin karşılığını verdi. Sizinkilerin de verecek insallah

yok canım konya ereğli tokat kırşehir kütahya ve uşak yazdık bakalım bunlandan birimi olur yerimizde mi bırakırlar veya hiç hesapta olmayan yermi olur bilemedim rabbim ne verirse hayırlısını versin canım yazarım tabiki

neresi oldu canım? :)

Yok kuzum yarin 39. Hafta bitecek nasipse geçen hafta doğum hazirligi yapip gittik hastaneye ama doktor bu pazartesiye erteledi.. Son günler gercekten zor bekliyoruz bakalim.. Sen ne zaman nakil olacaksin canim
Hadi bakalım hayırlısı ile kavuş yavruna
Şubat sonu gibi Şubat adetini bekliyorum

limoncicegi41 limoncicegi41 nasilsin canım seni merak ediyorum
Canım benim sağol iyiyim.dış gebelik normal düşüğe dönüştü. En son hcg 8ölçüldü artık takibi bıraktı doktor atlattın dedi. Şimdi adeti bekliyorum rahim filmi çektircem. Önceki çekilen filme göre teşhis koyamadı doktor perde mi var yarım rahimli miyim belli değil

X