2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Oncelikle herkese iyi gunler
Araniza yeni katildim..
Lulicik seni Allah bir avazda kurtarsin. Bebek isteyenlere dua et. Bizleri unutma.
Rabbim hepinizin dualarinizi kabul eylesin.
Arkadaslar ben size birseyler danismak istiyorum.
Benim 8 yasinda kizim var.
5 sene once kist yuzunden cok uzunca sure 1 seneden fazla 1 bucuk sene asagi yukari dogum kontrol hapi kullandim ..
Sonra 3 bucuk senedir hamile kalamiyorum.
Yaklasik 3 senedirde bazen kanamalarim uzun ve yogun oluyodu.
Takmadim psikolojik dedim. Ama son 1 senedirde ara kanamalar eklenince ki sadece 10 gun temiz kaliyodum doktora gittim histeroskopiyle kurtaj olucan dedi. Erteledim . Ve 1 ay kadar once kurtaj oldum tanida basit atipisiz endometrial hiperplazi
Ve
Polipoid endemetrium fragmanlari yaziyor...
Doktor tarlusal verdi . Hamile kalmaman gerek 6 ay bu ilaci kullan sonra tekrar bakicam parca alicam dedi. Ben bebek istiyorum ve moralim sinirlerim cok bozuk Bana bi akil verin korunmasam cocuk sakat falanmi olurda doktor bunu soyledi anlamadim ben.
Bu pregesteron dusuklugu polip yuzunden de olurmu acaba
Sagol canım Rabbim evlat isteyen herkese bersin inşallah doğumda da dua edecegim. Hepinizi sevindirsin Rabbim

İyi akşamlar...benim bat 6 şubat yani bugün hiç bir adet belirtim yok. Aralıkta düşük yaptım. Ocakta adetim zamanında oldu. Bu ay da bugün olmam lazım ama hiç bir belirti yok. Dün idrar yolu enfeksiyonundan şüphelendiğim için hastaneye gittim. Beta hcg ye de baktılar 1.20 çıktı negatif dedi. Normal değerleri ne kadar yükselme ya da hamile olma ihtimalim yokmu :KK43:

4a07a09e-a38a-42ed-be86-c881731ccdcd.jpg 27 ocakda adet oldum 1 şubatta bitti ilşki günleri 2 şubat, 5 şubat, 7 şubat, ve 8 şubat. Ovulasyon testlerine 6 şubatta başladım tek çizgi 7 şubatta sabah ve akşam iki kere yaptım testi. Sabahki daha silik akşam pik yaptı. En üstteki de bu sabah 8 şubatta yaptığım silikleşiyor gb. Yorumlayabilir misiniz? Öncelikle hayırlı ve sağlıklı bir evlat diliyorum ama kız bebeğeme de gönlüm kayıyor. Tesekkurler

Eki Görüntüle 2108217 27 ocakda adet oldum 1 şubatta bitti ilşki günleri 2 şubat, 5 şubat, 7 şubat, ve 8 şubat. Ovulasyon testlerine 6 şubatta başladım tek çizgi 7 şubatta sabah ve akşam iki kere yaptım testi. Sabahki daha silik akşam pik yaptı. En üstteki de bu sabah 8 şubatta yaptığım silikleşiyor gb. Yorumlayabilir misiniz? Öncelikle hayırlı ve sağlıklı bir evlat diliyorum ama kız bebeğeme de gönlüm kayıyor. Tesekkurler
canım allah gönlüne göre versin evet dün veya bugün yumurtlamıs olmalısın. bana sorarsan bu geceyide değerlendirin

A anneveoglusu canım nasılsın senı merak edıyorum ne zaman gitcen doktora transfer hangi gün olacak allahım emeklerının karsılıgını versın arkadasım.
Bende merak ediyorum canım A anneveoglusu nasılsın. Sen nasılsın canım. Ben yarın Ankara’ya gidiyorum bugün öğleden sonra adet oldum. Bakalım yarın neler olacak

ayy canım senınde bu ay değil mi transfer?bu ay ıkınızınde guzel haberını alsak nasıl mutlu olurum. adetın kacıncı gunu transfer oluyor?
Canım on on iki gün arası opu oluyor 18-20 gün arası da transfer oluyor. Ben sil baştan başlayacağım tedaviye başka merkezde bakalım nasıl olacak

A anneveoglusu canım nasılsın senı merak edıyorum ne zaman gitcen doktora transfer hangi gün olacak allahım emeklerının karsılıgını versın arkadasım.

Ben iyi sayılırim bu güne şükür babam ameliyat oldu dün kolon kanseri yeniledi kalın bağırsak tamamı alındı yarın Mersin'e gidiyorum
Aylardır hazırlandığım tüp bebek transferine iyi hazirlanamiyorum inan ilaçları hatırlatıcı olmasa o kadar kafa dağınık unutacagim
Hiç böyle planlamiyordum babam iyi olacak insallah rabbim şifa versin tum hastalara

19 da transfer tarihi alabilirim inşallah

Sen nasılsın regl oldunmu

Ben iyi sayılırim bu güne şükür babam ameliyat oldu dün kolon kanseri yeniledi kalın bağırsak tamamı alındı yarın Mersin'e gidiyorum
Aylardır hazırlandığım tüp bebek transferine iyi hazirlanamiyorum inan ilaçları hatırlatıcı olmasa o kadar kafa dağınık unutacagim
Hiç böyle planlamiyordum babam iyi olacak insallah rabbim şifa versin tum hastalara

ahhh canım benimm :KK43: çokk üzüldüm. rabbim şifa versin. bol bol dua oku canım ferahlarsın. moralini iyi tut canım benim. ben iyiyim. yok henüz regl olmadım ama yakındır

Canım geçmiş olsun çok üzüldüm Allah şifa versin. İnşallah tedavinle yüzün güler

Cok gecmis olsun cnm Rabbim babana tez zamanda şifa versin güc kuvvet sabirlar versin. Rabbim yardimciniz olsun. Insallah transferin olumlu olurda size bir moral olur

Rabbim babaniza sifa versin..
Allah yardimciniz olsun

X