2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Canın üniversite hastanesinin genetik bölümünden randevu al ve gidince kayıp yaşadığını söyle yaparlar. Ama kadın Doğum drunun o testleri bir kağıda işten olarak yazması gerekir

Üniversitenin arastırma hastanesinde yaptırdım.gecmiş olsun canım. Allah bekletmeden uenisini verir inşallah

Merhaba canım geçen hafta bende araştırma hastanesinde yaptırdım bu testleri ve kromozom testlerini ilk düşüğümdü ama özelde kendi doktoruma ısrar ettim baktırmak istyorum diye oda yazdı imza attı devlet hastanesinde yaptırdım. Hatta doktor saolsun ilgilendi kromozom falan yapalm dedi bakalım şimdi sonucunu bekliyorum 10 gün trambofoli 2 ayda genetik çıkar dedi. Şimdi baktım netten bi kısmı çıkmış kanın bakalm hayrlısı olsun sende git devlete yapıyorlar iyi doktora denk gelirsen

.
Sağol canım.Ben de araştırma hastanesine gidicem yaptırılan mecbur.

Kızlar selam ben bugün idrar testi yaptım silik ikinci çizgi çıktı dokuzuncu günümdü yarın test günüm inşallah güzel sonuçlar alırım.

Kızlar selam ben bugün idrar testi yaptım silik ikinci çizgi çıktı dokuzuncu günümdü yarın test günüm inşallah güzel sonuçlar alırım.
canım bunda ilaç falan etkisi yok değil mi ayyyy kuzumm inşallah yaaaa inşallah rabbim saglıkla hayırlısıyla nasip etsinnn

.
Hadi İnşaAllah canım.Hayirlisiyla alırsın kan testini
Amin inşallah canım sağolasın kan testi çıkınca rahatlayacağım inşallah
canım bunda ilaç falan etkisi yok değil mi ayyyy kuzumm inşallah yaaaa inşallah rabbim saglıkla hayırlısıyla nasip etsinnn
Yok canım ben çatlatma iğnesi kullanmadım dondurulmuş embriyo transferiydi. İnşallah canım çok teşekkür ederim bende szin güzel haberlerinizle sevinirim inşallah

Kızlar ben bugün kan verdim değerim 20,58 çıktı. Drum Araf’ı normalde test gümümün cuma olması lazımdı dedi erken yaptırmışsın ama hayırlı olsun genede pozitif inşallah cuma tekrar edelim ilaçlarına devam et dedi.sekreterim beşinci gün embriyosu günü vermiş acele etmiş dedi. Sonra sekreteri aradı ardından kızmış sanırım erkene verdiği için kusura bakmayın acele etmişim şimdiden hayırlı olsun cuma tekrar kan verelim dedi. Cuma’yı bekliyorum merakla

Gözün aydın CNm çok sevindim inşallah bu sağlıkla ilerler:)))

Gözün aydın CNm çok sevindim inşallah bu sağlıkla ilerler:)))
İnşallah canım sabah o değeri ekranda görünce bin türlü şey geçti aklımdan. Gene dış gebelik mi kimyasal mı ağlamaktan bir hal oldum. Drum aradı neyseki de rahatladım biraz daha. Kıza da kızmış sanırım erkene vermişsin diye. Sağlıkla ilerlesin de ben ağladığımla kalayım ne yapayım

canımmm nasıl sevındım anlatamam. hayırlı olsunn. hiç içine kusku düşürmee. gözün aydın. allahım saglıkla kucagına almayı nasıp etsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…