2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Estagfurullah canım amin insallah :)
beşik falan aldınız mı canım hazırlıklara başlandı mı
Anne yani beşiği alacaz sadece canim yatak odasini siparis verecez kayinpeder ben karsilayacam mobilyasini falan dedi ama bilmiyorum.. Kıyafet konfeksiyon isi tamam bir tek mobilyasi yaptirilip getirilecek işte canim.. Tek hevesim bebegimi saglikla kucagima almak eşyaya pek takilmamaya basladim zamanla

ALLAH'IM hayırdır canım sorun yoktu kanaman falan bir anda nasıl oldu?
kan pıhtılaşması mı vardı da yine düşük oldu canım ya insan üzülmez mi ama RABBİM hayırlarla sağlıcakla salih ve saliha evlatlar nasip etsin cümlemize ve güzel haberleri peş peşe alalım inşallah Rabbim melek annesisin canım ahiret de evlatların var dünyada da olur hayırlarla sağlıcakla analı babalı büyütmek de nasip olup güzel günler görürüz sağlıcakla inşallah hepimiz de canım dualarımdasın hep zaten buradaki tüm arkadaşlarım gibi sizlerle dost olduk dert ortağı sırdaş olduk Rabbim sabır versin sonrasında en güzel sevinçle hayırla sağlıcakla bebeğini sana yollasın inşallah gülüm amin..

evet haklısın canım eşyaya çok da takılmamak lazım bebek nasibi ile gelir zaten ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN inşallah cümlemizin amin..

tesekkürler canım amin hiçbirimiz yasamayalım.
Ya inanamıyorum ne söylüyorsun sen yaaaaa yemin ederim bu saatte icime oturdu resmen diyecek bisey bulamiyorum cok cok cok cok üzüldüm canim benim böyle hayaller kurarken yarim kaliyor ya insan kahroluyor Rabbim sabir versin vardir bir hayir demekten başka ne denilebilir ki... Canim kendini toparla ve hemen kan pihtilasmasi tahlili yaptir ben hep o korkuyu yasadim sende hatta sana da demistim yaptirsan iyi olur diye.. Daha bugun baktim ohh cok şükür önümüzdeki bir iki haftayi da atlatinca pek riski kalmaz artik demistim ya sabir canim ne diyecegimi şaşırdım valla sacmaladim iyiceee

evet haklısın canım eşyaya çok da takılmamak lazım bebek nasibi ile gelir zaten ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN inşallah cümlemizin amin..
Amin canim gercekten en önemlisi saglik gerisi boş boş boş sahra beni cok üzdü bu akşam((( benim de bebeğimin plasentasi rahim agzina cok yakin ve 28. Haftaya ladar cikmazsa beni cok zor günler bekliyor her an kanama ile kötü şeyler olabilir Allah korusun bana da dua edin ben de sıkıntılıyim bu aralar

merhaba arkadaşlar öncelikle rabbim isteyen herkeze annelik ve babalik duygusunu tattirsin
Ben 2 senelik evliyim esimin sprem sayisi cok düsükk ilk baslarda hep kendim icin doktor doktor dolasiyordm ve gittigim bütün doktorlar hicbir sorun yok diyip beni gönderiyorlardi simdide esimde sorun oldugunu ögrendik gittigimz doktor ve ürolog bize tüp bebekten baska tedavi yok dediler bu sayiyla ancak tüp bebek yaptirabilirsiniz dediler esimin sprem sayisi 600.000 cikmisti
Suan cok üzgünm ne yapacagimi bilmiyorum benim durumumda olan varmii ne olur banada yardimci olunnn

Ya bizim doktorlar bir kez dusugu olmuş kadının kan pıhtılaşma ya da başka sorun var mı yok mu hiç onemsemiyorlar ya onların da boyutlarına olmayacak mı bu acılar

Benim bildiğim de tüp bebek yaparlar bu kadar Sperm sayısına canım bence eşini iyi Besle kuru yemiş falan tedaviye başla

canım kusura bakma bugun hiç müsait olup yazamadım. doktora gittik eve geldik gelen giden derken anca oturabildim.canım dün hafif kahverengi leke gelince doktora giddim. doktor baktı kese var bebek var ama gelişim 8. haftada durmus dedi. kalp atımı yoktu. kese bozulmaya baslamıs dedı. sorunun ne oldugu henz belli değil. düşük olayı bitsin bunun için tekrar gidicez doktora gerekli tahliller falan yapılacak. varsa bir sorun ona gore hareket edeceğiz. ahirette meleklerım varmı acaba. ruh nezaman üflenir bilmiyorum. kaldıki ilkini tuvalete düşürdümç cok cahildim. hatırladıkca üzülüyorum. buda daha düşmedi kürtaj olmak istemedim. bekliyorum kendi düşmezse pazartesi kürtaj olurum. çok teşekkürler canım

elifimm dün erkenden yattım yazdıklarına ancak cevap verebiliyorum. noluurrr üzülmee. senin üüzülmemen lazım. ben iyiyim canım nolur inan bana. ilkinde yıkkıldım ama bunda güçlüym. öyle çok agrım yok. moral olarakda iyiyim. hatta bir an önce sorunu öğrenip yeni bebek planlarına baslamak ıstıyorum. lütfen beni düşünme. ayrıca sende kötü şeyleri aklından cıkar. hiçbir sorun olmayacak. plesentanda yukarı cıkacak. içini ferah tut. saglıcakla kucagına alacaksın. sen dogum yapmadan ben yeniden hamiş olacagım :) senın bırdahaki kontrol ne zaman?

Canım benim tahlillerinin hepsini yaptır kan pıhtılaşma si var mı ya da başka neyse şifa versin Rabbim sorunun ne olduğu da çıksın ortaya hayırlısı ile sağlıcakla evlatlarimizin gelmesini bekleyelim canım
Allah daha yasatmasin kimseye yasatmasin bunu gülüm ama inan ben Candan inanıyorum melek lerin cennette bu beden toprak canım bende olsam tuvalete düşse yani insan ne yapabilir bilemez ki canım yanımızda büyük olmayınca etmeyince yani çocuğumuzu buyuturken de hatalar yapabiliriz eksiklerimiz olur yani
Allahım sevindirsin seni de eşini de çok beklemeden gelsin sevincin canım inşallah amin dualarimiz seninle canım inşallah hemen toparlanip testlerini yaptır

aminn canım benim sağoll. sen nasılsın geçtimi agrıların?

aminn canım benim sağoll. sen nasılsın geçtimi agrıların?
Geçti gibi canım bazen batma gibi oluyor karin tarafında bilmiyorum bakalım hayırlısı sen şimdi nasılsın canım kanaman var mı aman dikkat et kendine

Ahhhh insallah insallah insallah canim benim kalpten en icten istiyorum hepiniz bir an önce hemile olun insallah.. Benim kontrolüm bir ay sonra insallah o zamana kadar plasentanin düzelmesini bekliyoruz.. Senin güçlü olmana cok sevindim kuzum aglamak sadece yıpratır insani..

Benim bildiğim de tüp bebek yaparlar bu kadar Sperm sayısına canım bence eşini iyi Besle kuru yemiş falan tedaviye başla
Valla elimden geleni yapiyorum kuruyemis bol bol yediriyorum keci boynuzu kaynatip iciriyorum ama yinede ayni tüp bebek tedavisine baslamayi düsünüyorz

Benim yakın arkadaşım bundan daha düşük değerler tüp bebek tedavisi gördü ve ilk denemede hamile kaldı şu an dört aylık kendisi de yumurta rezervi az üstelik . İnşallah herşey güzel olur İnanın ve tedavinize başlayın bir an önce
Hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız çok üzgünüm ama senin güçlü olmana sevindim inşallah bu günlerde geçip gidecek

limoncicegi41 çok üzüldüm ama senin güçlü duruşun benim senin hakkındaki endişelerimi azalttı
Evet sağlıklı olmayan gebelik sona eriyor haklısın
İnşallah tüm testleri yaptırır rahat şekilde varsa önlemini alarak gebelik yaşarsın
Seni opuyorum canım bu günlerde geçecek İnşallah güçlü bir kadınsın sen

Bende dün miyon operasyonu oldum kasımda kontrol var artık iyileşme süreci var önümde
Benim 3 tane dondurulmuş 3. Gün embriyosu var. 1 tanesi 8 hücreli 2. 7 hücreli 3. İse Compact embriyo
Dr üçü içinde kaliteli dedi ve transfer zamanı cozdurup 5. Güne gitmesini bekleyecekmis
5. Güne giderlermi korkusu sardı

Ama rabbime teslimiyet içindeyim nasip edecekse evlad 5. Gunede gidecekler İnşallah

Canımsın yaaa senin yanındayız benim güzel arkadaşım
Geçmiş olsun canım yeniden dallarımız yeserecek Allah'ın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…