2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

canım rapor çıkmış gözün aydın nasıl mutlu oldum
tedavin hayırlı olsun
drunu sevmişsin buda önemli güvenmeli insan druna
kaç yumurta gördü kontrolde canım söyledimi
ilk muayene ettiğinde canım 13 tane yumurtam olduğunu söylemişti şimdi pazartesi bakacak yumurtaların durumuna canım..
ben de sevindim rapor işine canım yoksa neredeyse 800 tl para tutuyor ilaçlar baktım fiyatlarına da
heyecanlıyım çok

Kizlar degerlerim insallah katlanarak artar.Allah isteyen herkese versin insallah. Hepiniz hamiş olursunuz insallah.herkes sevinsin herkes mutlu olsun insallah Yarabbim.amin.Saglikli gebelikler nasip etsin Rabbim.

Kizlar dun kan testi verdim ama degerim 36.9 cikti.yarin yine vericem insallah degerim katlanarak devam eder.buraz dusuk gibi geldi degerim.
Cok cok daha düşük degerler de cikabiliyor saglikli gebeliklerde canim. Gec döllenme de olabilir. Insallah hayırlısıyla guzel haberi alırsın yarın

Ohh senin adina cok sevindim canim benim :)) bu sefer ben çok umutluyum senden :))

benim ilk raporum bu canim evet üc hak var. dondurulmus transferi olacagi icin tekrar rapor almadim.
Sevdacim benim 3 asilama oldu. Ikisi devlette raporla 1 tanesi raporsuz ozelde oldu. Simdi toplamda benim 3 asilama 3 tup bebek rapor hakkimmi var yoksa asilama ve tup icin toplamdami 3 hakkim var. Ben ayri ayri zannediyordum acaba bikere daha asilamami yapsam diyodum. Ama 1 hakkim kaldiysa tüp icin bekletim asilamada harcamim bosuna. Buarada hayirlisi olsun canim benim insallah bi dahaki ay cok saglikli bir tedavi surecin gecer de

Sagolasin cok sukur iyiyim. Iş güc cok yoruluyorum bu ay usuttum bide heralde surekli sanci giriyor kasiklarima karnim agriyor. Cabucak toparlanip yumurtlama gunune saglikli hazirlanmam gerek :) Gerci bu ay ek gida kullanmicam ama hayirlisi artik. Ameliyat olmayi bekliyordun degil mi ? insallah ameliyat sonrasi tertemizce transferin yapilir senide ugrastirmadan tek seferde tutar yavrun

Ooo masallah canim 13 yumurta. Benim hic 13 yumurtam olmamisti mesela gayet guzel yani. Insallah bir cogu saglikli bi sekilde büyür. Ama bu seferde cogul gebelik riski oluyor okadar bekledin Allah belki cifter cifter ödullendirir :) ben ilk zamanlar cok korkuyordum nasil bakarim nasil olur diye ama oyle canim yandiki simdi keske ikiz olsa diyorum :)

bilmiyorum canım olsa da işte bebek olmayınca işe sevinemiyorsun ama inşallah zamanı gelmiştir canım..
eşim ikiz çok istiyor aslında ama ben nasıl bir gebelik olur bilemiyorum
doktor da ikiz için olumlu bakmıyor bilemedim de canım tek gebelik olsun da hayırlarla sağlıcakla nasip olur cümlemiz için amin

sağol canım amin cümlemize inşallah.maşallah rabbim bağışlasın oğluna kardeşi ocakda gelsin inşallah. Evet raporu kolayca çıkarırız inşallah.

aaynaa maşallah canım sağlo sollı toplam 13 tane demi iğneyle büyüterek mi yoksa normal sayısı mı.inşallah yumyumların ikiz olsun canım sağlıcakla hayırlısıyla nasip etsin Rabbim.bende çok istiyorum ikiz.sizin ailede varmı. Benim dayımda ve amcamda var :) bu arada yeni bat ekle canım bat 29 ekim

Birdilimkek limoncicegi41 tatliş hamislerim ve diger hamis arkadaslarim sizleri takipteyim Rabbim hayirla saglikla bebislerinize kavusmanizi nasip etsin. Insallah dularinizda bizleri unutmuyorsunuzdur. Bak benim aklima geliyosunuz hayirla saglikla bebeklerine kavussunlar diyorum sizde unutmayin bizleri hee :)))

Canim benim ben de sizleri takip ediyorum Rabbim bu sevinci bize nasil yasattiysa sizlere de yaşatsin aratmasin diye dua ediyorum.. Dualarimdasiniz canim benim inan biz böyle zor kavusuyoruz ya hayallerimize.. Daha güzel oluyor daha anlamlı daha hisli :)))) insallah Rabbim sizlere kısa zamanda hamile kalmayi bizlere de yavrularimiza kavusabilmeyi nasip eder. Hayırla sağlıkla..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…