2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

amin canım inşallah. Eczanelere sorayım ben internete güvenebilirmiyim bilemedm fiyatlar 50 ile 100 arası değişiyor.keçiboynuzunu sevdiremedim bi türlü eşime kürünüde yaptım ara ara pekmezi hele hiç istemiyor.

rahim filmi 2 kez çektirdim iyiki hatırlattın canım. Hepsini götürcem bende tüm tahlillerimi bakalım bize ne diyecek doktor çok merak ediyorum.2 klomen 2 femara kullandım 2 çatlatma iğnesi olmadı . Bizide aşılamaya geçirirler artık heralde.bende klomen verir diye düşünüyordum.iğneylemi büyütecekler yumurtanı o zaman.
iğneye geçerler canım ben de klomenle büyüyor dedim ama oralı olmadı doktor yani

hadi hayırlısı canım benim ben de çok heyecanlıyım bakalım ne olacak dün başladım iğneye
insallah hayirlisi olur canim. bende cok meraktayim bakalim ögleden sonra belli olacak inslalh nasibimde varsa olur

listemizde bir hamiş haberi daha alalım inşallah sevinelim

2 SENE İÇİNDE YAKLAŞIK 100 HAMİŞ HABERİ VEREN TOPİK BİZİM TOPİK :) :anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9::cool:

ŞİMDİ 2018 İÇİN YENİ LİSTE :KK68:

1.@svd_a 24 eylül
2.@INCIK BONCUK 1 eylül
3.@arkadasimes
4.@darkgirl1906 3 ekim
5.@anneveoglusu
6.@aysefeytum 10 ekim
7.@aaynaa 27 eylül
8.@slnchn 10 eylül
9.@eslemvera
10.@sahra41 :anneadayı:
11.@ZehreNur
12.@RUKAYYE44 3 ekim
13.@Afilim92 28 ağustos
14.@Dodine :anneadayı:
15.@ayllllliiiin35
16.@Benimkigeliyor 5 eylül
17.@Greeneliton
18.@bebegim-gel 6 ekim
19.@bubus82 :anneadayı:
20.@Yariiimm
21.@aziz misafir 25 eylül
22.@Lina dmrkrn 10 ekim

23.@Gelartik00
24.@mine_42 :anneadayı:
25.@ruyagokk
26.@busraangell
27.@Blackcat95 :anneadayı:
28.@mf.aysegul 2 ekim
29.@emsaleymen :anneadayı:
30.@

:anneadayı: :anneadayı: :anneadayı: :anneadayı: :anneadayı: :anneadayı:

toplam : 6

rahim filmi sonucumu eşimin sperm testini falan götürdük alttan muayene etti canım yumurtaların iyi dedi sebepsiz kısırlık dedi alttan muayene etti zaten önceki testleri dedim simir alındı mı dedi 6 ay önce alındı zaten önceki tedavide falan beklemeyelim hemen aşılama dedi zaten biz 4 seneyi geçti ya evleneli hiç hamile de kalmadım zaten dedim öyle bakalım klomen dedim ama oralı olmadı ilacı yazdı canım..

canım rapor çıkmış gözün aydın nasıl mutlu oldum
tedavin hayırlı olsun
drunu sevmişsin buda önemli güvenmeli insan druna
kaç yumurta gördü kontrolde canım söyledimi

amin canım hepimize cümlemizin inşallah :) şükür hasta oldum yeni aya yeniden bismillah dedik. Hayırlısı olsun hakkımızda bu ay hem annelerimiz yanımıza gelcek elimizden geldiği kadar olcak çalışmalar . Olmadı kasıma aşılama gidicez ankya. :) inşallah raporuda çıkarabilirz gitmişken . Canım sende daha güçlü olman lazım hayırlısıyla başladın tedavine. 3.gün embriyolarınmı donduruldu şimdi canım ne oldu şuanki tedavinde son durum.

yazdıklarından çok olgun bir bayan olduğun anlaşılıyor canım rabbim gönlüne göre versin
rapor çıkardığınızda ekonomik olarak bu süreci götürmek bir nebze daha iyi
benim bir oğlum var onun için rapor olmuyor bana
ben ikinci evladımı bekliyorum 5,5 yıldır
canım bende miyon var adeti bekliyorum olsun arkasından miyon alınacak rahim hazır olduğunda ocak ayında transfer planlıyor drum

canım görmedim kusura bakma bugün rapor çıkardık canım ilaçları aldık kullanmayı anlattılar canım pazartesi gel utrason için dedi erkenden ona göre aşılama gününü belirtecek heralde canım bence hacettepeyi düşünürsen gürkan beye git canım ben şuan için memnunum bakalım çok heyecanlıyım bir yandan da canım sen ne yaptın tedavi durumu ne durumda ne düşünüyorsun..
@sahra41 canım doktora ilaçları sorduk argimacı kullanabilir dedi kullanmaya başlayacak bygünden itibaren tekrar çok sağolasın..
paranın hiç kıymeti yok ya tüp bebek merkezinde falan ne kadar kişi vardı herkes dertli ya

canım hayırlı olsun tedavin çok sevindim başlamana

Saye- Saye- canım drdan güzel haberlerini bekliyorum canım gelişmeleri yaz

@sahra41 nasılsın canım cinsiyet belli oldumu erken ama :)

Birdilimkek Birdilimkek sen nasılsın tatlım bebek alışverişi başladımı

@INCIK BONCUKUK nasılsın tatlım
Iyiyim kuzucum sen de iyisindir insallah :)) alışverişe basladik valla çok masrafliymis bu işler:) giyim kısmını büyük ölçüde hallettik arabasina karar verdik gidip alacagiz. Odasını özel yaptıracağız insallah ama bekledigimizden daha yüksek fiyatları.. Allah a şükür evlat istedik Rabbim lutfetti sagligi olsun da eşyası eksik olsa da olur

2 SENE İÇİNDE YAKLAŞIK 100 HAMİŞ HABERİ VEREN TOPİK BİZİM TOPİK :) :anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9::cool:

ŞİMDİ 2018 İÇİN YENİ LİSTE :KK68:

1.@svd_a 24 eylül
2.@INCIK BONCUK 1 eylül
3.@arkadasimes
4.@darkgirl1906 3 ekim
5.@anneveoglusu
6.@aysefeytum 10 ekim
7.@aaynaa 27 eylül
8.@slnchn 10 eylül
9.@eslemvera
10.@sahra41 :anneadayı:
11.@ZehreNur