2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Canım hayırlı olsun tedavin Rabbim müjdeli haber vermeyi nasip etsin
Sımsıkı tutunsun bebişin
Allah razi olsun canım çok heyecanlıyım yarım kalacak diye korkuyorum sen neler yapıyorsun kuzum iyisin demi sıkıntı yok sağlık durumunda

Kızlar misafirlerimi ugurladim eşimin is arkadaşları ikisinin de eşi hamileydi biraz kötü oldum insan ne konusacagini da bilemiyor
Alış veriş yapmışlar falan
Bebek arabasını almi as lar ben tedavimi demedim ama kpssden falan konuştum insan ne diyeceğini bilmiyor

oy oyy kıyamam sana söylemediğin iyi olmuş canım.onlarda kendi heyecanlarından ne konusacaklarını bilememişler. inşallah canım sende bebegne kavusacaksın.

oy oyy kıyamam sana söylemediğin iyi olmuş canım.onlarda kendi heyecanlarından ne konusacaklarını bilememişler. inşallah canım sende bebegne kavusacaksın.
tabii çok normal canım konuşulacak elbet onların da ilk bebekleri ama ben de ne diyeceğimi bilemedim yani..
yarın bakalım kontrolde ne diyecek doktor yumurtalar ne kadar büyümüş olacak acaba

Allah razi olsun canım çok heyecanlıyım yarım kalacak diye korkuyorum sen neler yapıyorsun kuzum iyisin demi sıkıntı yok sağlık durumunda
İyi düşün iyi olsun cnm stres yapma sen elinden geleni yapıyorsun gerisi Rabbimin taktiri inşallah bu sefer yüzün güler
Ben iyiyim hamdolsun hersey yolunda senden iyi haberler bekliyoruz inşallah

aaynaa canım nasılsın drdan güzel haberler alırsın inşallah
canım kasıkta ağrılar normal yumoşlar büyüyor onun etkisi canım

bugün yumurtalarıma bakıldı canım 10 ml ve 8 olan iki yumurtamı söylediler cumaya kadar iğnelere devam haftaya aşılama zamanını der nasipse heralde
hayirlisi olsun canim cok güzel iki yumos inslalah bebek haberini de aliriz.
tüp bebek hemşiresine mesaj attım 15. güne kadar normal dedi evet canım adet olup temizlenince olacak
bir problem olmamasina sevindim Allah yardimcin olsun canim insallah günler göz acip gecinceye kadar geciyor transfer günlerimizi de konusacagiz insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…