2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

hayirli olsun diyelim o zaman canim tedavin ilac olarak ne basladi. benim icinde yarin büyük gün insallah hayirlisi neyse o nasip olsun haber veririm tabi ki
puregon adındaki iğneyi başlattı canım ovitrella da çatlatma iğnesi verildi

puregon adındaki iğneyi başlattı canım ovitrella da çatlatma iğnesi verildi
bende asilama oldugumda puregon kullanmistim canim inslalah nasibin bu asilamadadir hayirli saglikli evladin olur insallah

bende asilama oldugumda puregon kullanmistim canim inslalah nasibin bu asilamadadir hayirli saglikli evladin olur insallah
ay inşallah hepimiz seviniriz kuzum hayırlarla sağlıcakla gülüm..
tüp bebek de de bu ilaçlarımı veriyorlar canım ...
yumurtalar toplanınca o toplanan yumurtaların yerine yumurta oluşmuyor mu canım nasıl oluyor yumurta toplama işlemi acılı mı oluyor

Çokkk sevindim canımm rabbim inrahim emrene kavustursun seni bu ay inşallah canım allah isteuen herkese bekleyen herkese versin inşallah canım.rapor çıkarttık derken o ne raporu ?

canim tüp bebekte hastanin durumuna göre ilac degisebiliyor ben gonal f kullandim mesela. yumurta toplama islemi sedasyonla oluyor agri sizi hissetmiyorsun. yumurta toplamadan sonra o ay zaten yumurtalar toplandigi icin baska olmuyor. dr duruma göre taze embriyo mu transfer edecek yoksa dondurulmus embriyo mu ona karar veriyor. benim ilki taze embriyoydu . simdi dondurulmus embriyo transferi olacak canim

gonal f için de rapor çıkıyor mu canım ilaçlar ne kadar canım pahalı demi bayağı

Çokkk sevindim canımm rabbim inrahim emrene kavustursun seni bu ay inşallah canım allah isteuen herkese bekleyen herkese versin inşallah canım.rapor çıkarttık derken o ne raporu ?
ilaçları uygun almak için canım yoksa ilaçlar 400-500 tutar heralde 220 tl ödedik puregon ve çatlatma iğnesine canım..
ay inşallah İbrahim emre hayırlarla sağlıcakla gelir mi bize ya eşim de çok heyecanlı ya inan o da çok üzülüyor duanızı eksik etmeyin dostlar sahra canım ALLAH senden de razı olsun sağolasın ilaç eşime işe yarayacak inşallah amin..

evrakları yazmışsın canım sağolasın.bizde gitmeden hazırlayalım en iyisi.sevindim canım raporu çıkarmanıza daha uyguna almışsınızdır ilaçları.inşallah bizede çıkarırlar rapor. Argimacı eşime aşılama öncesi bende mi alsam ki genelde doktorlar tavsiye etmişler. Çatlatma iğnesi femara kullanmıştm olmadı canım adet oldum bugün. kısmetse aşılamaya kesin gidicez bi aksilik olmazsa etlik zübeyde hanıma. Hacettepede olurdu aslında ama zübeyde hanımda arkadaş çalışıyor başhekimlikde sağolsun işlemleri hızlandırıyor.bizim içinde iyi oluyor izin az zamanımız kısıtlı. İnşallah 16 gün içinde hallederiz.tabi bu 16 günde akraba ziyareti ve memleketede gidilecek.nasıl yetişeceksek her yere kimseyede diyemiyosun tedavi olduğunu

kız yeterr tesekkür etme artık :) keşke işinize yarasın benden mutlusu olmazz. hepp duamdasınız canım herbiriniz hemdee. allah yüzünüzü güldürsün canım.çinkoya neden izin vermedi acaba sen e vitamini aldın mı bak o cok önemli onuda al 200 lük olandan 15 tl falan ay hadi inşallah bu ay senden güzel haber alalımm

canım eşine spermiyogram yapıldı mı ona göre argımac alırsınız?

Saye- canım yarın doktora gidince hemen yaz çok merak ediyorum inşallah kalınlasmıstır rahim bebişin tutunacagı ideal kalınlıga ulaşmıstır

bilmiyorum canım e vitamini almadık ama alırım canım yarın falan inşallah şifa olur ya çok heyecan oluyor insan işimize yarayacaktır canım bence de bakalım pazartesi ne diyecek doktor haftaya perşembe cuma aşılama der belki

deme deme zaten canım ben bir anneme dedim eşimin tarafında kimselere demedim anca hamilelik hayırlısıyla sağlucakla olunca diyeceğim canım o da bebeğin kalp atışını duyana kadar demem yani..
hepsi oluyor canım sen yeter ki bir başla bak tanıdığınız da varsa o da işlemleri hızlandırır falan gitme gelme konusunda da artık biraz fedekarlık olur benim de cumartesi akşamı misafirim var yemeğe ama haftaya hiç bir yere gitmem gelmem oturacağım iki gün de eşim izin alacak benimle ilgilenmek için uzanıp yatarım zaten aşılamadan sonra iki gün

yapıldı canım kaan aydosun hastasıydı eşim dna hasara , semen kültürüne enfeksiyon varmı diye varikoseli felan muayene etti 1.5 2 seneye kadar önce. Bazen iyi bazen düşük çıkıyor.kimi dr sonuçları için yeterli kimi erkek infertilitesi var demişti.morfolojisi 4 hiç değişmedi en son sperm yıkama testi yapıldı devlet hastanesinde sonucu ekliyorum.ileri hareketlilik az gibi
Ama dr aşılama oluru vermişti bize 3-4 ay önce
aynen canım gerçi 3 yıla girdik evleneli anlıyor aslında millet :) eşimin annesinin ve benim ailemin haberi var . Zaten ailemin yanında yaptırcaz aşılamayı.hayırlısıyla bizde başlasaydık tedaviye. Aman canım boşver gerçekten misafiri felan dinlenmene bak.Siz eşinle adetin 2 yada 3.günü gittiniz sana hormon testi yapıp alttan muayene yaptılar eşinde sperm testi verdi işk gün bunları mı yaptınız.iğne neden verdi sana klomenle büyütmüyomu yumurtaları

Eklentiler

• Screenshot_2017-08-31-09-58-10_1.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 29
canım sayı gayet iyi gözüküyor dediğin gibi ileri harekette sorun var gibi ama yıkamadan sonra düzelmiş. morfoloji % 4 normal kabul edılıyor zaten. argımac oranın artmasında yardımcı olabilir bence. hareketı artıran kecı boynuzu imiş canım. allah emeklerinizin karsılıgınız versin. amin amin aminnnn

rahim filmi sonucumu eşimin sperm testini falan götürdük alttan muayene etti canım yumurtaların iyi dedi sebepsiz kısırlık dedi alttan muayene etti zaten önceki testleri dedim simir alındı mı dedi 6 ay önce alındı zaten önceki tedavide falan beklemeyelim hemen aşılama dedi zaten biz 4 seneyi geçti ya evleneli hiç hamile de kalmadım zaten dedim öyle bakalım klomen dedim ama oralı olmadı ilacı yazdı canım..

amin canım inşallah. Eczanelere sorayım ben internete güvenebilirmiyim bilemedm fiyatlar 50 ile 100 arası değişiyor.keçiboynuzunu sevdiremedim bi türlü eşime kürünüde yaptım ara ara pekmezi hele hiç istemiyor.
rahim filmi 2 kez çektirdim iyiki hatırlattın canım. Hepsini götürcem bende tüm tahlillerimi bakalım bize ne diyecek doktor çok merak ediyorum.2 klomen 2 femara kullandım 2 çatlatma iğnesi olmadı . Bizide aşılamaya geçirirler artık heralde.bende klomen verir diye düşünüyordum.iğneylemi büyütecekler yumurtanı o zaman.

gonal f için de rapor çıkıyor mu canım ilaçlar ne kadar canım pahalı demi bayağı
canim ona da rapor cikiyor. devlet üc tüp bebek denemesinin bir kismini karsiliyor. benim ilaclarim 3 binlira tutuyordu raporlu 700e aldim
Saye- canım yarın doktora gidince hemen yaz çok merak ediyorum inşallah kalınlasmıstır rahim bebişin tutunacagı ideal kalınlıga ulaşmıstır
yazarim canim ögleden sonra benim randevum insallah hersey yolundadir

canim ona da rapor cikiyor. devlet üc tüp bebek denemesinin bir kismini karsiliyor. benim ilaclarim 3 binlira tutuyordu raporlu 700e aldim

yazarim canim ögleden sonra benim randevum insallah hersey yolundadir
canım bu senin kaçıncı rapor çıkarmandı 3 hak var değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…