2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Canım ikisi çözdürülecek eğer gitmezse beşinci güne geri kalanlardan üçüncü gün embriyosu olarak transfer yapılacak. Benim ilk opu olduğunda beşinci günde ısrarcı olmuştum drum ısrar etme embriyolar bu şekilde çok kaliteli demişti. Birde ilkinde üçüncü gün embriyosu transfer ederiz tutmazsa ikinci kez beşinci güne götürürüz öyle deneriz dedi. Ankara’da görüştüğüm Dr da aynısını demişti.
şimdi bu ay transfer olacak değil mi canım?

şimdi bu ay transfer olacak değil mi canım?
Canım perşembe belli olacak rahim kalınlığını drum uygun bulmazsa iptal olacak transfer. Senin içinde yarın büyük gün inşallah aşılama için ilaçlarını alacaksın değil mi

Sağol canım narı deneyeceğim üç günde ne olur bilmiyorum. Allah hayırlısıysa nasip etsin inşallah. Benim sekiz embriyom var canım üçüncü gün embriyosu. İlk transferim üçüncü gün embriyosuyla oldu tutunmuştu inşallah senden de hayırlı haberler alacağız. Önemli olan rabbim ol desin üçüncü gün beşinci gün fark etmiyor canım. Benim bu transferimde olacak olursa embriyolar beşinci güne götürülecek.

Allah razı olsun canım deneyeceğim nar suyunu inşallah işe yarar
yarın mı gıdeceksın doktora?

Canım perşembe belli olacak rahim kalınlığını drum uygun bulmazsa iptal olacak transfer. Senin içinde yarın büyük gün inşallah aşılama için ilaçlarını alacaksın değil mi
aldım sorumun cevabını inşallahj canım rahim kalınlıgı en elverıslı hale gelmiştir. aaynaa aaynaa canım yarın ıcın dualarım seninleee.

Hep boyle oluyor. Adet olduktan sonra butun hayallerim umutlarim yikiliyor hafta sonu ne agladim ne agladim. Bi tanidigim tuplerini baglatmisti bide yumurta rezervi hic kalmamisti doktor olmasi zaten imkansiz demisti ama tedbir amacli baglatmisti yine. Ona ragmen yine hamile kaldi. Yani Allah istedikten sonra hicbirsey engel degil. Diyorum Allahim ben nasil bir gunah isledimde nasil bir eksigim varda bana layik gormuyorsun diyorum cok uzuluyorum bi bilseniz :KK61:. Esimle karar aldik ikimiz 1 ay icinde yuzbin tane estagfirullah cekicez. Gunahlardan arinmamiz lazimki dualarimiz tez vakitte gerceklessin. Allah hepimizin yuzunu guldursun kesinlikle tek kendime dua etmiyorum isterken hepimiz icin istiyorum. Rabbim isteyene versin aratmasin bu sikintilari ancak ceken bilir.

Asagi yukari 2 senedir istiyoruz aaynaa aaynaa cim. 1 klomen tedavisi ve 3 asilama yaptirdim ama olmadi malesef :KK43: umudumu yitirmiyorum eminimki bizim icinde hayirli bir zaman var ama o zamana kadar guclu duramiyorum cok uzuluyorum istemsizce kafama cok takiyorum dusunmeden edemiyorum. Allahin isine karisilmaz tabiki ama surekli neden diye bi sebep ariyorum nerde hata yapiyorum nerde eksik yapiyorum diye dusunmeden edemiyorum :KK43:
sakın canım neden ne sebep ne diyerek yorma kendini bu bizim imtihanımız. şükür Rabbimize evinde yuvanda huzur varsa tasalanma hiç . Evet bende bazen daralıyorum,yoruluyorum her adet olduğumda hemde 3 yıldır .Rabbime sığınıp dua edip bismillah deyip yeniden başlıyoruz :) napalım Rabbim böylesi hayırlı imtihanlar versin.eş dost çevrede ne dertler var duydukça şükür diyorum çaresiz derdimiz yok.Kimisini rabbim eşiyle ailesiyle evliliğiyle sağlıkla sınıyor bizide evlat hasretiyle.mesala Bendee huzur olmayan evlilikle imtihan olmak istemezdim. Bu yüzden bol bol dua canım ve tedavilerimizi aksatmıcaz .İnanıyorum Allahım dualarımızı kabul edip tez vakitte hayırlısıyla evlatlarımızı bağışlıcak inşallah. :)

CANIM HAYIRLI HABERLERİNİ ALALIM İNŞALLAH

sakın canım neden ne sebep ne diyerek yorma kendini bu bizim imtihanımız. şükür Rabbimize evinde yuvanda huzur varsa tasalanma hiç . Evet bende bazen daralıyorum,yoruluyorum her adet olduğumda hemde 3 yıldır .Rabbime sığınıp dua edip bismillah deyip yeniden başlıyoruz :) napalım Rabbim böylesi hayırlı imtihanlar versin.eş dost çevrede ne dertler var duydukça şükür diyorum çaresiz derdimiz yok.Kimisini rabbim eşiyle ailesiyle evliliğiyle sağlıkla sınıyor bizide evlat hasretiyle.mesala Bendee huzur olmayan evlilikle imtihan olmak istemezdim. Bu yüzden bol bol dua canım ve tedavilerimizi aksatmıcaz .İnanıyorum Allahım dualarımızı kabul edip tez vakitte hayırlısıyla evlatlarımızı bağışlıcak inşallah. :)
NE GÜZEL YAZMIŞSIN ARKADAŞIM ALLAHTA GÖNLÜNE GÖRE VERSİN BİR TANEM

aldım sorumun cevabını inşallahj canım rahim kalınlıgı en elverıslı hale gelmiştir. aaynaa aaynaa canım yarın ıcın dualarım seninleee.
Aminn canım inşallah hamilelerin duası kabul olurmuş dualarınızda unutmayın bizi de

Kızlar cuma inş bebegimi görürüm ultrasonda beta hgc yükselecekmi diye her gün kan vermekten kollarım agrıdı bıraktım artık umarım cuma epey yükselmiş olur

Aminnn canim benimm boyle telkinler inan cok iyi geliyor arada.Rabbim en yakin zamanda bu guzel dusuncelerinin vesilesiyle sanada hayirli evlatlar bagislar. Her adetten sonra istemsizce boyle dusunuyorum cok uzuluyorum yikiliyorum resmen. Ama hemen birkac gune toparliyorum kendimi. Buda benim sinavim Rabbimim vardir bi bildigi diyorum. Duaya sariliyorum. Istemeden soyledigimiz sozleri affetsin Rabbim. Ama artik kürleri falan yapmak istemiyorum yapmadigim denemedigim yontem kalmadi. Ballara pekmezlere findik fistiklara jellere harcadigim parayla bi asilama daha yapardim heralde :) Rabbim nasip ettikten sonra korunan kisiler bile hamile kaliyor. Bu ayda herseyi bosverip akisinami biraksam acaba. Biseyler kullaninca busefer daha cok umit bagliyorum olmayinca daha cok uzuluyorum napcami bilemedim

Kızlar cuma inş bebegimi görürüm ultrasonda beta hgc yükselecekmi diye her gün kan vermekten kollarım agrıdı bıraktım artık umarım cuma epey yükselmiş olur

Canim Allahin izniyle insallah yukselme olur. Strese sokma kendini dua et hayirla saglikla bebisin dogsun insallah

NE GÜZEL YAZMIŞSIN ARKADAŞIM ALLAHTA GÖNLÜNE GÖRE VERSİN BİR TANEM
amin canım hepimize cümlemizin inşallah :) şükür hasta oldum yeni aya yeniden bismillah dedik. Hayırlısı olsun hakkımızda bu ay hem annelerimiz yanımıza gelcek elimizden geldiği kadar olcak çalışmalar . Olmadı kasıma aşılama gidicez ankya. :) inşallah raporuda çıkarabilirz gitmişken . Canım sende daha güçlü olman lazım hayırlısıyla başladın tedavine. 3.gün embriyolarınmı donduruldu şimdi canım ne oldu şuanki tedavinde son durum.

Aminnn canim benimm boyle telkinler inan cok iyi geliyor arada.Rabbim en yakin zamanda bu guzel dusuncelerinin vesilesiyle sanada hayirli evlatlar bagislar. Her adetten sonra istemsizce boyle dusunuyorum cok uzuluyorum yikiliyorum resmen. Ama hemen birkac gune toparliyorum kendimi. Buda benim sinavim Rabbimim vardir bi bildigi diyorum. Duaya sariliyorum. Istemeden soyledigimiz sozleri affetsin Rabbim. Ama artik kürleri falan yapmak istemiyorum yapmadigim denemedigim yontem kalmadi. Ballara pekmezlere findik fistiklara jellere harcadigim parayla bi asilama daha yapardim heralde :) Rabbim nasip ettikten sonra korunan kisiler bile hamile kaliyor. Bu ayda herseyi bosverip akisinami biraksam acaba. Biseyler kullaninca busefer daha cok umit bagliyorum olmayinca daha cok uzuluyorum napcami bilemedim
burda birbirimize destek olmak için varız. :) seni rahatlatabilmişsem ne mutlu canım
.bak dün bat tarihimdi gelmedi bugün şükür geldi .yeniden başlıcaz bismillah deyip çalışmalara :) gerçi bu ay olduğu kadar olcak annelerimiz gelcek.eşimde gecede çalışacak. Kasımda da aşılama için ankya gidicez.raporuda çıkarttıkı rahatlıcam inşallah.bende stres aşılamam tutcakmı diye değil eşimin izni yetecek mi diye :) hayırlısı olsun hakkımızda inşallah
Bende kararsızım eşime yeniden bişeyler yedirip içirsemmi vitaminler alsammı diye :)
aaynaa aaynaa canım nasılsın nasıl gidiyo tedavi .yazmıştm ama arada kaynadı sanırım raporu almak için hangi evrakları verdiniz hangi bölümlere gittiniz. Yeni bat 29 ekim :)

burda birbirimize destek olmak için varız. :) seni rahatlatabilmişsem ne mutlu canım
.bak dün bat tarihimdi gelmedi bugün şükür geldi .yeniden başlıcaz bismillah deyip çalışmalara :) gerçi bu ay olduğu kadar olcak annelerimiz gelcek.eşimde gecede çalışacak. Kasımda da aşılama için ankya gidicez.raporuda çıkarttıkı rahatlıcam inşallah.bende stres aşılamam tutcakmı diye değil eşimin izni yetecek mi diye :) hayırlısı olsun hakkımızda inşallah
Bende kararsızım eşime yeniden bişeyler yedirip içirsemmi vitaminler alsammı diye :)
aaynaa aaynaa canım nasılsın nasıl gidiyo tedavi .yazmıştm ama arada kaynadı sanırım raporu almak için hangi evrakları verdiniz hangi bölümlere gittiniz. Yeni bat 29 ekim :)
canım görmedim kusura bakma bugün rapor çıkardık canım ilaçları aldık kullanmayı anlattılar canım pazartesi gel utrason için dedi erkenden ona göre aşılama gününü belirtecek heralde canım bence hacettepeyi düşünürsen gürkan beye git canım ben şuan için memnunum bakalım çok heyecanlıyım bir yandan da canım sen ne yaptın tedavi durumu ne durumda ne düşünüyorsun..
limoncicegi41 limoncicegi41 canım doktora ilaçları sorduk argimacı kullanabilir dedi kullanmaya başlayacak bygünden itibaren tekrar çok sağolasın..
paranın hiç kıymeti yok ya tüp bebek merkezinde falan ne kadar kişi vardı herkes dertli ya

rapor için nüfus kayıt örneği
nüfus cüzdanı fotokopisi
doktorun yazdığı reçete
evlilik cüzdanı fotokopisi
eşimin sperm sonucu
istediler canım

evet canım aldım ilaçları çok heyecanlandım pazartesi de kontrol için çağırdı yumurtanın durumuna bakacak heralde şimdi senin için de yarın önemli hadi hayırlısı canım bizi habersiz bırakma ha

evet canım aldım ilaçları çok heyecanlandım pazartesi de kontrol için çağırdı yumurtanın durumuna bakacak heralde şimdi senin için de yarın önemli hadi hayırlısı canım bizi habersiz bırakma ha
hayirli olsun diyelim o zaman canim tedavin ilac olarak ne basladi. benim icinde yarin büyük gün insallah hayirlisi neyse o nasip olsun haber veririm tabi ki

X