2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

canım atamadım burada whatsaptan çekmiştim beceremedim morfolojiye hiç bakmamışlar bu test de canım ne biçim yapmışlarsa sanırım baştan sağma öyle rapor çıksın diye artık biz elimizden geleni yapalım da ...
kuruyemiş yedireyim canım her gün keçiboynuzu da ihmal etmeyeyim
testte krugere gore falan yazıyor mu?

aaynaa aaynaa o vitaminlerin bır kısmı duruyo sana gönderebilirim. çinko hapı ve argımac var
ama en etkilisi prooxed plus onu alman lazım bence tabi morfoloji sorunu varsa . keçboynuzuda sayıyı arttırıyo. ona hemen basla
Canim argimac da cok etkili bir ilac doktor benim eşime onu vermisti iki paket bitirdik ondan. Sonra proxeed kullanmaya baslayinca hamile kaldim. Ama argimac kullandigi donemlerde degerleri cok yukselmisti

toplamda 40 m,lyon falan yazıyor canım morfolojisine bakılması için başka ayrı test mi yapılıyor gülüm..
aşılama yapmaz mı doktor şimdi 78 milyonken sperm sorunu var denildi mi size canım dur ben yollamaya çalışayım testi
Sperm hatirladigim kadariyla 20 milyon uzerindeyse sorun yok deniliyor canim. Ama ileri hareketli sperm sayisi da cok önemli. Sperm sekil bozuklugu da önemli. Sperm sayisi fena sayilmaz 40 milyonsa. Asilama yapar doktor büyük ihtimal ama morfoloji de en onemli faktör onu bilseydiniz iyi olurdu. Sen yine yaptir asilamani ama oncesinde esine cok iyi besin takviyesi yap

Canim argimac da cok etkili bir ilac doktor benim eşime onu vermisti iki paket bitirdik ondan. Sonra proxeed kullanmaya baslayinca hamile kaldim. Ama argimac kullandigi donemlerde degerleri cok yukselmisti
senle konustuk ya o zaman hemen basladım tam yumurtlama donemımıd o ay olmadı. sonrakı yyumurtlama donemımde hemen faydasını gorduk. abartmıyorum 25 günde ıse yaradı. bır kutu bıtıdı esım. ıkı kutu almıstım bırı duruyo aynaya yollayacagım

yok canım önceki testinde 80 milyonmuş şimdi 40 milyon gözüküyor morfolojiyi boş bıraktılar sperm iyi demişti eski şeye göre bunu da rapor çıksın diye istediler işte gülüm bir şey vermedi doktor ama ben hemen keçiboynuzuna başlayacağım hemen bugünden itibaren ilaç vermedi ama yarın gidip sonucu doktora göstersek mi diyoruz
Gosterin canim vitamin yazar en fazla ama vitaminler sigortaya girmiyor malesef. En azindan yarin git eczaneden evicap 200 ml e vitamini al ucuz bisey zaten 13 falan ilmasi lazim fiyatının. Ve keciboynuzunu duzenli olarak aksamdan iki bardaklik kaynat yarisini aksam yarisini sabah icsin

Sperm hatirladigim kadariyla 20 milyon uzerindeyse sorun yok deniliyor canim. Ama ileri hareketli sperm sayisi da cok önemli. Sperm sekil bozuklugu da önemli. Sperm sayisi fena sayilmaz 40 milyonsa. Asilama yapar doktor büyük ihtimal ama morfoloji de en onemli faktör onu bilseydiniz iyi olurdu. Sen yine yaptir asilamani ama oncesinde esine cok iyi besin takviyesi yap
evet elimden geleni yaoacağım canım

senle konustuk ya o zaman hemen basladım tam yumurtlama donemımıd o ay olmadı. sonrakı yyumurtlama donemımde hemen faydasını gorduk. abartmıyorum 25 günde ıse yaradı. bır kutu bıtıdı esım. ıkı kutu almıstım bırı duruyo aynaya yollayacagım
Yolla canim insallah sifasini görür. Ben de yollayacaktim ama esim onlari benden habersiz hamile kalinca yine de içmiş degerleri dusmesin diye :))) kesinlikle cok faydali bana bircok kişi yaziyordu nasil hamile kaldin diye herkese önerdim bu vitaminleri ve ek olarak kendi yaptigim kürleri.. Kesinlikle işe yariyor

Gosterin canim vitamin yazar en fazla ama vitaminler sigortaya girmiyor malesef. En azindan yarin git eczaneden evicap 200 ml e vitamini al ucuz bisey zaten 13 falan ilmasi lazim fiyatının. Ve keciboynuzunu duzenli olarak aksamdan iki bardaklik kaynat yarisini aksam yarisini sabah icsin
kaynattım canım iki bardaklık aynı ceviz vardı az da ceviz yedirdim şimdi uykuya daldı hemen sabah da erken kalkmıştı çok ya çok stres yaptı eşim böyle görmedim onu onun için de üzüldüm ya ..
ay onlar bizim gibi değil göstermiyorlar sıkıntılarını ay ALLAH'IM hayırlısıyla sağlıcakla güldür yüzümüzü ya sona mı geldik acaba bilemedim ya iyice telaş yaptım

günde iki uc cevız 5 badem-5 fındık kuru uzum yeter canım ay rahatlat onu stres ıyı degıl. soyle ınternette arastırdım az degılmıs falan de uzulmustur sımdı.

kaynattım canım iki bardaklık aynı ceviz vardı az da ceviz yedirdim şimdi uykuya daldı hemen sabah da erken kalkmıştı çok ya çok stres yaptı eşim böyle görmedim onu onun için de üzüldüm ya ..
ay onlar bizim gibi değil göstermiyorlar sıkıntılarını ay ALLAH'IM hayırlısıyla sağlıcakla güldür yüzümüzü ya sona mı geldik acaba bilemedim ya iyice telaş yaptım
Canim benim esim de hic cocugu olmayacagini düşünmüştü degerleri sorunlu cikinca bir gün boyunca gozleri kan canagi gibi oldu ve tek kelime edemedi. Cok şükür ama erkeklerin tedavisi kadinlara göre cok daha kolay oluyor. Bu biraz sizin cabaniza bagli. Sadece doktor ile olmuyor arastiracaksin ne iyi geliyor alacaksin. Bal polen ve ceviz karistir bir kavanoz yap sabah aksam birer kasik yesin. Aklina ne gelirse yap

Canim benim esim de hic cocugu olmayacagini düşünmüştü degerleri sorunlu cikinca bir gün boyunca gozleri kan canagi gibi oldu ve tek kelime edemedi. Cok şükür ama erkeklerin tedavisi kadinlara göre cok daha kolay oluyor. Bu biraz sizin cabaniza bagli. Sadece doktor ile olmuyor arastiracaksin ne iyi geliyor alacaksin. Bal polen ve ceviz karistir bir kavanoz yap sabah aksam birer kasik yesin. Aklina ne gelirse yap
yarın bal da alayım canım mesir macunu alacağım bir de ay çok üzüldüm onun yerine ben ağlayacağım ya inan insan ne kadar doluyor ya...
: (
poleni nerede bulurum acaba canım aktarlarda mı?
yarın bakalım kuruyemiş işini de halledeyim de insan ne yapacağını da bilemiyor ya sen de duandan eksik etme bizi de canım ya gerçekten eşim de tek kelime etmedi sıktı canını uyudu erkenden ya çok sıkıldı ay ne desem nasıl anlatsam durumunu seneler geçtikçe artık o da doldu ben ağladım hep kendimi öyle rahatlattım burada sizinle o kimseye de anlatamıyor

yarın bal da alayım canım mesir macunu alacağım bir de ay çok üzüldüm onun yerine ben ağlayacağım ya inan insan ne kadar doluyor ya...
: (
poleni nerede bulurum acaba canım aktarlarda mı?
yarın bakalım kuruyemiş işini de halledeyim de insan ne yapacağını da bilemiyor ya sen de duandan eksik etme bizi de canım ya gerçekten eşim de tek kelime etmedi sıktı canını uyudu erkenden ya çok sıkıldı ay ne desem nasıl anlatsam durumunu seneler geçtikçe artık o da doldu ben ağladım hep kendimi öyle rahatlattım burada sizinle o kimseye de anlatamıyor
Insallah her sey guzel olacak canim. Polen aktarda var. Sen kendine bir plan yap ve duzene koy yapacaklarini kafan karismaz canim. Yazarken uzun ve zor geliyor ama uygulamasi cok basit şeyler bunlar

Insallah her sey guzel olacak canim. Polen aktarda var. Sen kendine bir plan yap ve duzene koy yapacaklarini kafan karismaz canim. Yazarken uzun ve zor geliyor ama uygulamasi cok basit şeyler bunlar
evet aynı kpss ye çalıştığım gibi onu da düzene sokayım insan biraz telaş yapıyor ben şuan çok telaşlıyım elimde değil eşime de üzüldüm biraz :KK43: yarın kafamı toparlarım iki gündür hastaneye git gel yorulduk da hacettepeuzak bir de sorun çıkacak diye hep heyecanlı ve de telaşlı olunca da insan korkuyor

Canim sana tavsiyem proxeed al evicap 200 ml al ve çinko hapı al.. Bunlar vitamin zarari olmaz. Benim kocamin da morfoliji 3 idi degerleri hemen hemen aynıymış miralini bozma bak simdi benim göbüş dolu çok şükür :anneadayı: sizlerin de dolacak insallah.. Ben bu vitaminlerin yaninda duzenli olarak ya keciboynuzu pekmezi yedirdim sabah aksam ya da kaynattim. Toplam 2.5 ay sürdü mucadelemiz. Bence kaan aydosluk bir durumunuz yok sizin degerler duzelebilir varikosel olmasin yeter ki
doğru diyosun canım aslında en güzeli promotil m forte de aynısıydı proxeed dediğin toz vitamin diye hatırlıyorum. Kasımda aşılama yaptırcaz aslında bu ay olmassa olmadı alalım bencede canım ara vermişti eşim vitamine tekrar başlasak fena olmaz :) inşallah canım Allahın izniyle hayırlısıyla hepimizin göbüşleri bebiş olsun inşallah. Çatlatma iğnesini vuralı 9 gün oldu bekliyorum canım şimdilik.

A anneveoglusu canımm naptın nasılsısn? yumurta toplandımı kac tanesi büyümüş kaçı döllendi ayyyy kafamda deli sorular. :) hadi bizi haberdar ett cok meraktayızz

canım iyiyim şükür dün sabah yumurtalar toplandı 12 yumurta elde ettik
döllenme için bugün arayacaklar bende merak içindeyim kaçı döllendi ve kaç tanesi 5. güne ulaşmayı başaracak

doğru diyosun canım aslında en güzeli promotil m forte de aynısıydı proxeed dediğin toz vitamin diye hatırlıyorum. Kasımda aşılama yaptırcaz aslında bu ay olmassa olmadı alalım bencede canım ara vermişti eşim vitamine tekrar başlasak fena olmaz :) inşallah canım Allahın izniyle hayırlısıyla hepimizin göbüşleri bebiş olsun inşallah. Çatlatma iğnesini vuralı 9 gün oldu bekliyorum canım şimdilik.
Oo hadi bakalim hayirlisiyla mutlu haberi alirsin insallah canim :)

X