2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

amiin canımm. önce umutlanıp sonra hayal kırıklığı cok zor . bu ay bunu yasamak istemediğimden test yapmıycam dıyorsum. bir topiğe denk geldim. herkes nerdeyse bir hafta öncesinden falan öğrenmiş. gaza geldim ordakilerden bende yaptım test aa ne göreyim hayalet bir çizgi. hem umutlandım hem bi burukluk acayiptii

Ne zaman belli olacak canim. Surekli sayfayi yeniliyorum senden hayirli haberler bekliyorum

Çok sevindim canım ya ben sana dedim bak hamilesin diye bizleri unutma duaların da disaridayim simfi

Heyy maşallah arkadasimaa beee. Yakin bi arkadasim hamile kalmis gibi sevindim valla yüzüm güldü mesajini okuyunca. Ne mutlu sanaki sabretme sınavın bitmiş Rabbim nasip etti.Darisi bize insallah. Ne gibi belirtilerin vardi en ince ayrintisina kadar aydinlat bizi bakalim :))

ooyy canımsınn cokk sagoll. darısı ennn kısa zamanda size arkadadım. belirtilerime gelince; benim normalde adete yakın belim agrımaz bu kez yumurtlamadan bır hafta sonra belim cok agır yük tasımıs gıbı agrıdı ıkı gun falan sonra gectı. göğüs hassasiyetim ara ara gectı bazen cok arttı. su an yok denecek kadar az. adet sancısı gibi sancılarım oluyor ara sıra, uyumasamda hep bi yatma uzanma istegi var. sürekli esniyorum.hepsi bu kadar canımcım

Hadi bakalim insallah cok rahat bir hamileligin gecer. Ek takviye falan almismiydiniz karili kocali :)
Benimde BAT a 1 hafta var ama hicbir belirti yok malesef. Ovulasyondan 2 3 gun sonra gaz sancisi gibi sancilarim vardi kasiklarimda dolgunluk var gibiydi arada ama hepsi gecti tedavisiz olmucak galiba benimde. Nefret ediyorum hastane yollarindan. Kismet bakalim.
Buarada aaynaa cim benim BATi yanlis soylemisim 1 Eylül. 3 Eylul yazdirmisim gerci 2 gunden de bisi olmaz:)

İnşallsh canım ya.ek takviye eşimin spermlerde morfoloji sorunu cıkınca prooxed plus,cinko hapı,e vitamini,balık hapı,argimac diye citamin takviyesi kullandı eşim ayrıca 10gün keçiboynuzu kürü yaptım bunun yanında her gün düzenli olarak aynı saatlerde ceviz badem siyah üzüm kurusu,kabak cekirdeği kuru kayısı yedirdim. Bende dengeli beslenmeye calıştım ve folik asit kullandım canım böyle çok görünmesine bakma cok kolay oldu
Kasıklarında dolgunluk olunca yumurtlamıssın bence belirtilere takılma onlar değişken kafan rahat olmalı ben memleke gittim ya kafam rahattı sonrası kendiliğinden geldi :)

limoncicegi41 oley be oleyyyy çok sevindim güzel anne darısı bize inşallah ne olur bize de dua et. Bende bu ay sınırındayım artık çok istiyorum ya çok inşallah Allah ım nasip eder bu bebek benim için çok önemli

sahra canım ya bu vitaminler haplar falan ne kadar canım maddi olarak pahalı mı ben de bayramdan sonra ceviz badem falan alayım ya ay artık kuru yemiş de önemli ya ama gerçekten sahracım çok sevindim ya ALLAH analı babalı büyütsün sağlıcakla hayırlarla canım inşallah amin

Bende varımmm......Bugün hamile olduğumu öğrendimmm4+5 günlük....keseyi gördük bgn..5eylül de kalp atışına gidicem inşallah...Allah isteyen herkese versinnnn
hayırlı uğurlu olsun canım listemize ekleyeyim mi ilk sayfada bizlere de dua et canım sen ne kadar zamandır istiyordun

hayırlı uğurlu olsun canım listemize ekleyeyim mi ilk sayfada bizlere de dua et canım sen ne kadar zamandır istiyordun
tabiki de ekle hayatımm...Valla ben yaklaşık kasımdan beri ciddi uğraştım..yumurtlama testleri yok çatladı çatlamadı dr a git gel olmadı...bu temmuzda tüm yumurtlama testlerini kaldırdım.KK da takip etmediğim forum yoktu..dedim kafayı yicem.bırakıyorum olursa olur. aaaaa kafamdan çıkarınca 2.ayında hamile kaldım..Bence sağlıkla ilgili bir durum yoksa gebeliği etkileyen en önemli şey stres..Tüm dualarım bebek sahibi olmak isteyenlerle..Allah herkese nasip etsinn..

ah beni de mahfeden o stres nasıl çıkarırım artık aşılamaya niyet ettik bakalım nasip olursa stres anca bitecek :)

ah beni de mahfeden o stres nasıl çıkarırım artık aşılamaya niyet ettik bakalım nasip olursa stres anca bitecek :)
evet zor ama yaz tatilide girince bolca tatil yaptık..gezdik tozduk...Hiç ama hiç beklemiyordumm..Eşimde bende hala şoktayız...Hamileliğe adapte olamadım henüz..Ama inşallah seninde güzel haberlerini alırız canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…