2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

hamişsin kuzum bence hadi inşallah hayırlısı yarın bekleme hemen kan ver

Allah razi olsun sizden ne guzel moral verdiniz öyle. Dogru soyluyorsun Allah tan umit kesilmez dualarimin kabul oldugunuda hissediyorum ama demekki benim icin olmasi gereken hayirli vakit gelmedi.Ama bu bekleyiş cok zor cok sabir gerektiriyor. Insallah senin ve buradaki tüm bebek bekleyen arkadaslarinda tüpe tedaviye gerek kalmadan en kisa zamanda hamile haberlerini duyariz. Sizleri takipte olacagim. Yarin sabah kontrolum var adetimin 5. Günü. Insallah 2 3 tane yumurta olusmusturda tutma ihtimali biraz olsun yukselir.
Arkadaşlar 1 seneye yakındır uğraşıyorum,bu ay çok şükür çift çizgiyi gördüm.yazılan çizilen herşeyi denedim.Ne zamanki Allah bilir dedim,o zaman hamile kaldım.Bir yakınımın tavsiyesi ile 4444 tefriciye okuduk.Yüce Rabbim kabul etti.Hayırlısıyla elime alırım inşallah.Tefriciyenin mucizesine inanın.Allah isteyen herkese nasip etsin.

Arkadaşlar 1 seneye yakındır uğraşıyorum,bu ay çok şükür çift çizgiyi gördüm.yazılan çizilen herşeyi denedim.Ne zamanki Allah bilir dedim,o zaman hamile kaldım.Bir yakınımın tavsiyesi ile 4444 tefriciye okuduk.Yüce Rabbim kabul etti.Hayırlısıyla elime alırım inşallah.Tefriciyenin mucizesine inanın.Allah isteyen herkese nasip etsin.
ben de çok niyetledim ama nasip olmadı okumak

canım aynanınki de bu şekilde silikti ya o nedenle öyle düşündüm. ama ayna benim testlerim eskiydi bozuk dedi. biraz umutlandım acıkcası yarın kan vercem inşallh cıkar birseyler.

canım aynanınki de bu şekilde silikti ya o nedenle öyle düşündüm. ama ayna benim testlerim eskiydi bozuk dedi. biraz umutlandım acıkcası yarın kan vercem inşallh cıkar birseyler.
Benimki bir de ta üç beş saat sonra çıktı seninki best dk da olması gereken de öyle canım bence hamilesin kuzum bebeğin seninle inşallah bu ay özel bir şey yapmismiydin canım

Benimki bir de ta üç beş saat sonra çıktı seninki best dk da olması gereken de öyle canım bence hamilesin kuzum bebeğin seninle inşallah bu ay özel bir şey yapmismiydin canım
Canım gecen ay eşimi doktora götürmüştk spermiyogram yaptırmıştık ve morfoloji sorunu vardı bahsetmiştim hani.o nedenle saracoglunun bazı önerileri vardı lulcikde söylemişti prooxed,çinko hapı,e vitamini, balık yagı birde argimac kullandı eşim bunlarınnyanı sıra keçiboynuzu ceviz badem kuru üzm bunlarla besledim sevgiliyi sonra olduu :) ben sana hep diyorum eşin bi spermiyogram versin bu değişken birşry üç sene öncekiyle bir olmaz canım

Anım hayırlı haberlerini bekliyoruz bence pozitif sonucun

FB_IMG_1503593210255.jpg

Bugun okunmasi gerekiyor arkadaşlar. Vesile olur insallah

Amann Allahimmm bi girim dedim neler olmus neler. Sahraaaa cok belirgin 2. Cizgi kuzummm. Ay ne hoş bir goruntu. Bence hamilesin hadi insallah canim yaa sonucun cikar cikmaz haber ver bizede. Arkandan bizlerde geliriz insallah
incikim boncukum acayip ümitlendim herkes senin gibi konusunca. kan sonucu cıkar bı saate dediler cıkar cıkmaz paylasıcam inşallah hamileyimdir ve peşimden patlamıs mısır ibi gelirsiniz inşallah

incikim boncukum acayip ümitlendim herkes senin gibi konusunca. kan sonucu cıkar bı saate dediler cıkar cıkmaz paylasıcam inşallah hamileyimdir ve peşimden patlamıs mısır ibi gelirsiniz inşallah

Ayy cok güldüm patlamiş misir gibi hee. :)) aynen oyle geliriz insallah :))))
Rabbim bu mubarek gunde uzmesin seni umutlarin yikilmasin insallah. En tez zamandada aaynaa aaynaa arkadasimizda hayallerine kavusur. Bu tstler yuzunden bende cok agladim insan umitlenipte sonra hayal kirikligi olunca cok kotu oluyor gecen ay bi muddet benimde 2. Cizgi cikmisti sonra kaybolmustuda onda bile ne kadar uzulmustum aglamistim. Rabbim burdaki tum arkadaslarimizda dahil bu mubarek gunun hatrina umutlarina kavustursun insallah

X