2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

evet zor ama yaz tatilide girince bolca tatil yaptık..gezdik tozduk...Hiç ama hiç beklemiyordumm..Eşimde bende hala şoktayız...Hamileliğe adapte olamadım henüz..Ama inşallah seninde güzel haberlerini alırız canım
inşallah canım hayırlarla sağlıcakla inşallah cümlemize amin..
ben çok uğraştım ama çıkaramadım kafamdan yaklaşık 4 senedir bakalım hayırlısı artık aşılama ile nasip olur inşallah amin

limoncicegi41 limoncicegi41 oley be oleyyyy çok sevindim güzel anne darısı bize inşallah ne olur bize de dua et. Bende bu ay sınırındayım artık çok istiyorum ya çok inşallah Allah ım nasip eder bu bebek benim için çok önemli :KK200:
canııımmm çoook teşekkür ederiimmmm. dua etmez olur muyum her daim aklımdasınız . allahım en tez vakitte isteyen herkese annelik duygusunu tattırsın. sizde bana dua edin nolur bu da düşecek diye çok korkuyorum.

sahra canım ya bu vitaminler haplar falan ne kadar canım maddi olarak pahalı mı :KK43: ben de bayramdan sonra ceviz badem falan alayım ya ay artık kuru yemiş de önemli ya ama gerçekten sahracım çok sevindim ya ALLAH analı babalı büyütsün sağlıcakla hayırlarla canım inşallah amin
allah razı olsun kuzum çokk tesekkür ederim. burda birbirimizi kardeş belledik. insan cidden cok seviniyor. bende lulicikde cok sevinmiştim. inşallah en kısa sürede sizler için sevineceğiz canım. bu vitaminlerin fiyatları hatırladıgım kadarıyla şöyleydi;
prooxed-100 tl
argımac- 50
balık yagı-50
e vitamini -10-15 gibi bişeydi
çinko- hatırlamıyorum ama ucuzdu o

yalnız önemli nokta şu spermiyogramı yaptırıp onun sonucuna gore takviye yapmak lazım durup dururken kullanmak olmaz. canım bana sorarsan eşin bi spermiyogram versin.

inşallah canım hayırlarla sağlıcakla inşallah cümlemize amin..
ben çok uğraştım ama çıkaramadım kafamdan yaklaşık 4 senedir bakalım hayırlısı artık aşılama ile nasip olur inşallah amin
inşallah yavrum bu ar meditasyon falan yapsana kendını bı sekılde rahatlatman lazım kuzumm teslim et kendini allaha ondan sora gelsin bebişler :)

bugun kan verdim. doktor bişey demedı su zaman gel falan dıye . bilmiyorum ki ne zaman gıdeyım pazartesi bıdaha kan vercem daha cok minnak ya hcg artıyor mu dıye bakcaz
bence de p.tesi git tabii..1 yada 2 kat artması lazım sanırsam..İnşallah tutunur bebişlerimiz..:anneadayı::KK200::emir_bebek:

limoncicegi41 limoncicegi41 ederiz tabi hayatım sağlıcakla alacaksın kucağına bubus82 bubus82 hayırlısı olsun canım sende inşallah güzel rahat bir hamilelik geçirirsin bize de dua edin bende artık güzel haber almak istiyorum çok yoruldum
inşallah canım...Gerçektan rabbim isteyen herkese tattırsın bu duyguyu...Bir hamile olarak dualarımın kabul olması dileğiyle sizlerinde hamiş haberi gelsinn inşallah..Inan bu saat oldu uyuyamadım heyecandan stresten.Duygularım karmakarışık...Dualarım sizlerle.

inşallah canım...Gerçektan rabbim isteyen herkese tattırsın bu duyguyu...Bir hamile olarak dualarımın kabul olması dileğiyle sizlerinde hamiş haberi gelsinn inşallah..Inan bu saat oldu uyuyamadım heyecandan stresten.Duygularım karmakarışık...Dualarım sizlerle.
Teşekkür ederiz canım. Bende sıkıldım yine ağladım gerçekten bu duyguyu hiç yaşamayacakmışım gibi geliyor. Bu ay son olur inşallah çok yıprandım bu süreçte çünkü

inşallah yavrum bu ar meditasyon falan yapsana kendını bı sekılde rahatlatman lazım kuzumm teslim et kendini allaha ondan sora gelsin bebişler :)
bilmiyorum canım dualarımda ve teslimiyetimde eksiklikler var kesinlikle ALLAH hayırlar yazsın canım ne diyim ben aklımdan çıkarma işini beceremedim inşallah aşılama vesiledir artık ne diyim

çok sağol kuuzcuğum meğer hamileysem inşallah ardımsıra hepiniz gelirsiniz hiççç beklemeden insalah amin aminnn
Aminn canım inşallah
kızlaaarrrrrrrrr hamileyimmm cıktı sonuçç 58.7 şoklardayımmm daha adetime 4 gün varrr . heyecanımı paylastıgınız ıcın cokkkk tesekkürlerrrr. allahım bu mübarek günün hatrına isteyen herkese hiççç bekletmeden peşimsıra versinn
E o kadar belirgin teste tabii ki pozitif :) çok sevindim kucağına almakta nasip oldun inşallah sağ salim

C
Teşekkür ederiz canım. Bende sıkıldım yine ağladım gerçekten bu duyguyu hiç yaşamayacakmışım gibi geliyor. Bu ay son olur inşallah çok yıprandım bu süreçte çünkü
Canım sakın ağlama daha gecen ay bu hissettiklerinin aynısını ben hissettim ama bak sonraki ay her sey değişti.allah en kısa zamanda yüzünü güldürsün

bilmiyorum canım dualarımda ve teslimiyetimde eksiklikler var kesinlikle ALLAH hayırlar yazsın canım ne diyim ben aklımdan çıkarma işini beceremedim inşallah aşılama vesiledir artık ne diyim
Aklımdan bende çıkaramadım canım ama şunu tekrarladım hep her sey olacagına varır ben üzerime düşeni yapıp beklemekten başka carem yok

X