2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Hanımlar merhaba. Adetime 9 gün kala kanda beta hcg 20.66 çıktı. Adete 9 gün kala iyi bir değer midir yoksa dkimyasal mıdır korkuyorum çok.. Yarın gidip tekrar kan vereceğim inşallah artar..
aaa hayırlı olsun canım valla cok erken belli olmus gözün aydın.. yükselir tabiki canım.hiç dert etme. merqk ettim en son ne zamn adet olmustun?

aaynaa Canım beni hatırlar mısın bilmiyorum bir zamanlar hamile kalmak için giriyordum topik topik hamd olsun şimdi hamileyim nasipse kızım olucak Allahım isteyen herkese nasip etsin tez ve hayırlı vakitte ben beklememin 17.ayında hamile olduğumu öğrendim hem de hic beklemeyip boşverdiğim ayda kısmet herşey demek ki vakti gelmiş Allahım hayırla vaktiniz getirsin sağlıklı evlatlar nasip etsin

nikini hatırlar gibiyim canım benim de 3.5 seneyi doldurdu çok aylar geçti yani canım ALLAH hayırlarla sağlıcakla nasip etsin inşallah evladını canım dua edersen sevinirim ben artık aşılamaya karar verdim bir kez denemiştik ama yarım kaldı inşallah bu sefer nasip olur amin

Bana 17 ay nasıl fazla ve zor gelmişti senin beklemen yanında benimki hic canım benim Allahım tez vakitte nasip etsin insaAllah vesile olur ve asilama sonucunda o mutlu haberi alırsın amin duamdasin

Bana 17 ay nasıl fazla ve zor gelmişti senin beklemen yanında benimki hic canım benim Allahım tez vakitte nasip etsin insaAllah vesile olur ve asilama sonucunda o mutlu haberi alırsın amin duamdasin
ALLAH RAZI OLSUN canım ya inşallah tüm arkadaşlarla birlikte seviniriz canım unutma bizleri duanda

Ay hadi inşallah canım ya böyle yazdığınız zaman karamsarlıktan kurtuluyorum ❤
İçin ferah olsun canım dua et değerin artsın kalp atışını duy ve sağlıkla kucağına al inşallah. Karamsarlık bize bir şey kazandırmıyor mucizelere inanmak lazım

evet bildiklerimi ekledim şimdi bu yeni liste yeni umutlar inşallah...
Birdilimkek sen neler yapıyorsun alış verişe başladın mı
Canım geçen çıktım bel agrisindan eve zor attim kendimi uzun süre ayakta duramiyorum. Kendime de kiyafet alamadim. İnşallah önümüzdeki ay oda mobilyasinin siparisini verecegiz. Hem de cinsiyetinden iyice emin olayim surpriz olmasin. O zamana kadat ufak tefek kiyafetler alırım anca.. Insallah 2018 hepinize hayırlı uğurlu gelir inşallah inşallah inşallah:)))

dualarını eksik etme canım ben de eylül sonu aşılama niyetlendik bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…