2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

ay tatlım benimde aklımdan şimdi bu geçiyordu inanırmısın. hangimiz olursa olsun diğerlerinee çook uğurlu gelsin ayaklarını sürüye sürüye gezsin inşallahh.
ay canım inşallah ben de şimdi yeni liste hazırladık ilk kim müjdeyi verecek bakalım..
bir yandan da ben de kpss telaşı da var hamiş hamiş mi kpss ye girerim diyorum :)

Evet canım benim dün kan vermiştim bugün aldım sonucumu 58.22 ye gükselmiş çok şükür :halay:
hadi hayırlı olsun canım bizlere de dua et sen erken gebelik testi mi yapmıştın çift çizgi çıkmıştı canım yoksa normal mi?
zaten gebeliğin taaa 9 gün evvelden o kadar çıkması bile çok güzel ikiz falan olmasın senin bebiş :KK70:

Benide listeye hamiş olarak eklermisiniz hanımlar :halay:
ekliyorum canım hadi ayağını sürü de bize de darısı bulaşsın hayırlarla sağlıcakla inşallah..
hamişin yanındakiler de hemen patır patır hamile kalıyorlardı diğer listeden tecrübem :)

hadi hayırlı olsun canım bizlere de dua et sen erken gebelik testi mi yapmıştın çift çizgi çıkmıştı canım yoksa normal mi?
zaten gebeliğin taaa 9 gün evvelden o kadar çıkması bile çok güzel ikiz falan olmasın senin bebiş :KK70:
Yaa kuzum benimki mucize. Adetime 13 gün kala normal 4 tl lik test yaptım negatifti 8 9 saat sonra 2. Silik çizgi çıktıö sonra adetime 11 gün kala yine aynısı ama bu sefer 3 4 saat sonra silik çizgi çıktı adetime 9 gün kala da kanda beta 20.66 çıktı valla mucize benimki. Erken gebelik testlerine sakın boşa para harcamayın ında görünmedi benim ama hamileymişim

ekliyorum canım hadi ayağını sürü de bize de darısı bulaşsın hayırlarla sağlıcakla inşallah..
hamişin yanındakiler de hemen patır patır hamile kalıyorlardı diğer listeden tecrübem :)
Ay hadi bakalım benim ayağım uğurludur normalde bomboş mağazaya girer girmez dolar mağaza. Hadi bakalım kızlar hayurlı haberlerinizi bekliyorum ❤

Ay hadi bakalım benim ayağım uğurludur normalde bomboş mağazaya girer girmez dolar mağaza. Hadi bakalım kızlar hayurlı haberlerinizi bekliyorum ❤
bilmiyorum canım ben dün yaptım ama çıkmadı sanmıyorum bu ay gelmedi bebeğim heralde

bilmiyorum canım ben dün yaptım ama çıkmadı sanmıyorum bu ay gelmedi bebeğim heralde
Canım ben sana kendi belirtilerimi ve yöntemlerimi anlatayım. Öncelikle;
Reglim biter bitmez hemen ilişkiye girdim çünkü regliden hemen sonra yumurtlamaya inanıyorum.
Her 2 günde bir düzenli ilişkiye girdik eşimle hayatımızı düzenimizi buna göre yaptık.
Her ilişkide pozisyona dikkat ettik hamile kal ak için uygun olanları ama kendimizi çokta kasmadık. Çünkü beyni boşaltıp rahat olmak gerekiyor.
İlişkiden hemen sonra ayağa kalkmadım duşa girmedim. En az yarım saat bekledim.
Aylık bu düzende vücut ısıma ve akıntıma çok dikkat ettim. Yumurtladığım zaman akıntım oluyor ve vücut ısım artıyor. O dönemlerde ilişkiye daha çok dikkat ediyorum.

Belirtilerime gelecek olursak,
Öncelikle kırık beyaz renkte akıntım olmaya başladı kokusuz. Günde her zaman olmasada en az 1 kere görüyordum.
Sonrasında iştahım fazlaca arttı bir anda.
İdrara sık çıkmaya başladım ve kokuyordu.
Çok duygusallaştım hareketli şarkılarda bile ağlıyordum :)
Sigara içerken midem bulanmaya başladı. Öğürüyordum.
Yer yer sinirlilik halleri yaşıyordum.
Sürekli esniyordum.
Alt karnımda ağrılar hissediyordum.
Bir de sadece sağ göğsümde hassasiyet başlamıştı.

Canım ben sana kendi belirtilerimi ve yöntemlerimi anlatayım. Öncelikle;
Reglim biter bitmez hemen ilişkiye girdim çünkü regliden hemen sonra yumurtlamaya inanıyorum.
Her 2 günde bir düzenli ilişkiye girdik eşimle hayatımızı düzenimizi buna göre yaptık.
Her ilişkide pozisyona dikkat ettik hamile kal ak için uygun olanları ama kendimizi çokta kasmadık. Çünkü beyni boşaltıp rahat olmak gerekiyor.
İlişkiden hemen sonra ayağa kalkmadım duşa girmedim. En az yarım saat bekledim.
Aylık bu düzende vücut ısıma ve akıntıma çok dikkat ettim. Yumurtladığım zaman akıntım oluyor ve vücut ısım artıyor. O dönemlerde ilişkiye daha çok dikkat ediyorum.

Belirtilerime gelecek olursak,
Öncelikle kırık beyaz renkte akıntım olmaya başladı kokusuz. Günde her zaman olmasada en az 1 kere görüyordum.
Sonrasında iştahım fazlaca arttı bir anda.
İdrara sık çıkmaya başladım ve kokuyordu.
Çok duygusallaştım hareketli şarkılarda bile ağlıyordum :)
Sigara içerken midem bulanmaya başladı. Öğürüyordum.
Yer yer sinirlilik halleri yaşıyordum.
Sürekli esniyordum.
Alt karnımda ağrılar hissediyordum.
Bir de sadece sağ göğsümde hassasiyet başlamıştı.
inan ne desem yalan olur canım ak akıntı bende de oldu ama yumurtam mı çatladı bilemedim ..
esneme hep var bende de ama her zamanki halim :)
bayramdan sonra bakalım aşılamaya karar verdik zaten 4 sene oldu artık insan beklemekten usanıyor..
bir de cumartesi bir test yaparım çıkarsa vardı çıkmazsa yoktur artık
dualarını esirgeme

inan ne desem yalan olur canım ak akıntı bende de oldu ama yumurtam mı çatladı bilemedim ..
esneme hep var bende de ama her zamanki halim :)
bayramdan sonra bakalım aşılamaya karar verdik zaten 4 sene oldu artık insan beklemekten usanıyor..
bir de cumartesi bir test yaparım çıkarsa vardı çıkmazsa yoktur artık
dualarını esirgeme
Dualarım her zaman seninle canım..

X