2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Allahım ya rabbim inşşşaaalllaahhh hepimiz bu bayramda çifte bayram yaparız :) bayam gezmelerine giderken(asla gitmicem)soru sorulmasın yada hamileyiiimmmmm diyebilelim inşşşaaalllaahhh

Allahım ya rabbim inşşşaaalllaahhh hepimiz bu bayramda çifte bayram yaparız :) bayam gezmelerine giderken(asla gitmicem)soru sorulmasın yada hamileyiiimmmmm diyebilelim inşşşaaalllaahhh
aha bu bayram ben de kara kara düşünüyorum eşimin kuzeninin eşi 1.5 aylık evliler kadın hamile ::)
herkes konuşup duracak diğer kuzeninin eşi yine ikinciyi doğurdu çocuk konusu konuşulmaz mı ahh ahh

Allah bağışlasın canım oğlunu uzun sağlıklı ömür versin inşallah Allah. İnsan psikolojik olarak yıpranıyor gerçekten hele son gebeliğimde varlığını hissettim orda dedim ama nasip olmadı. Bencede bakılmalı histereskopiyle anesteziyle yapılıyor rahim filmi gibi. Bunda müdahale edecek durum varsa rahim içinde polip küçük miyim vs işlem sırasında alınıyor. Tüp bebek öncesi şansı da artırıyor

Hanımlar merhaba. Adetime 9 gün kala kanda beta hcg 20.66 çıktı. Adete 9 gün kala iyi bir değer midir yoksa dkimyasal mıdır korkuyorum çok.. Yarın gidip tekrar kan vereceğim inşallah artar..

Hanımlar merhaba. Adetime 9 gün kala kanda beta hcg 20.66 çıktı. Adete 9 gün kala iyi bir değer midir yoksa dkimyasal mıdır korkuyorum çok.. Yarın gidip tekrar kan vereceğim inşallah artar..

canım o çizgi gerçekmiş desene benim cumartesi geldi kırmızılar
adete 9 gün kala çok iyi değer canım önemli olan 2 katı değer ile katlanması inşallah sağlıkla ilerler gebeliğin arkadoaşım

çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için arkadaşım rabbim bu yolda emeklerimizi boşa çıkarmasın

canım adetine 9 gün kala o değer süper bence kimyasal değil dokuz gün kala çıkmasına ben inan şaşırdım ALLAH hayırlı uğurlu sağlıcakla nasip etsin tebrik ederim bence korkma

Vallahi gerçekmiş canım :) inşallah sağlıkla artarda meleğime kavuşurum. Rabbim isteyen herkese versin inşallah.

canım adetine 9 gün kala o değer süper bence kimyasal değil dokuz gün kala çıkmasına ben inan şaşırdım ALLAH hayırlı uğurlu sağlıcakla nasip etsin tebrik ederim bence korkma
Şuan şu cümlelerin içime nasıl umut oldu anlatamam sana.. Allah razı olsun canımm çok çok teşekkür ederim...

Şuan şu cümlelerin içime nasıl umut oldu anlatamam sana.. Allah razı olsun canımm çok çok teşekkür ederim...
ay olur mu olanı söylüyorum rahaat ol sen canım ALLAH senden de razı olsun kuzum bizlere de dua edin inşallah amin

Adete dokuz gün kala çok iyi bir değer canım bencede kat kat artar inşallah
çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için arkadaşım rabbim bu yolda emeklerimizi boşa çıkarmasın
Amin inşallah canım

limoncicegi41 nerelerdesin yeni liste oluşturdummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm gördün mü ?
aysefeytum sen de çok sessizsin yeni liste oluşturdum bak canım
batlarınızı da yazın hanımlar
buralardayım kuzum. yolculuk çook yormuş beni hala dinlenmedeyim :) yeni listede on numarayım iyiymiş.teşekkürler şeker.bat tarihi vermeyeceğim beni hep yalancı cıkarıyor DD sen nasılsın ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…