2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

canım 17 eylül batı başka arkadaşamı yazdın ayşeninde mi 17 eylül bat

benim de pko var ama adetlerim düzenli bakalım senin adet benden önce
Ben ilaç kullanmasam olmuyor bile canım :KK43: bakalım ilaç dün bitti artık o zamana kadar olmam lazım. Bu ay histereskopi de oldum ya Umudum diğer aya. Oda olmadı eylül sonu dondurulmuşlarla tekrar tüp bebek deneyeceğiz

Ben ilaç kullanmasam olmuyor bile canım :KK43: bakalım ilaç dün bitti artık o zamana kadar olmam lazım. Bu ay histereskopi de oldum ya Umudum diğer aya. Oda olmadı eylül sonu dondurulmuşlarla tekrar tüp bebek deneyeceğiz
tüp bebek ne kadara mal oluyor canım

Canım ben raporlu ilaçlara 700 verdim tüp bebek için de 2400 verdim. Sekiz embriyo dondurduk dondurma ücreti de 500 lira ama bunu devlet karşılamıyor
sen üniversite hastanesinde mi yaptırdın canım düşündüğümden uygunmuş canım tüp

ARKADAŞIM HİSTERESKOPİ NE AMAÇLA YAPILIYOR NASIL OLUYOR BENDE TÜP BEBEK TEDAVİSİNE BAŞLAYACAĞIM. NERDE TEDAVİ GÖRÜYORSUNUZ

Canım özelde yaptırdım ben raporu üniversite hastanesinden aldım
hım hadi bakalım 1. sıra sana uğur getirsin 2 senedir kendimi 1 e yazıyordum bu sene değişiklik iyidir dedim :)
26 eylül de randevum var o zamana kadar böyle yani sizin çok kafanızı şişiririm dua edin diye 2 senedir yaklaşık 100 e kadar hamişlik haberi verdik sonra yeni liste yapılınca da hamile olanlar var ooo hayırlısı çok mutluluk yaşandı darısı hayırlarla sağlıcakla bizlere de inşallah amin

ARKADAŞIM HİSTERESKOPİ NE AMAÇLA YAPILIYOR NASIL OLUYOR BENDE TÜP BEBEK TEDAVİSİNE BAŞLAYACAĞIM. NERDE TEDAVİ GÖRÜYORSUNUZ
Ben iki dış gebelik bir kimyasal gebelik yaşadım. İlk dış gebelikten sonra rahim filmi çekildi ama sorun yok denmişti. Daha sonra tüp bebekle ilk denemede hamile kaldım iki ay önce üç aylıkken kalp atışı durduğu için kürtaj oldum arkadaşım. Histereskopi de rahimde be tüplerde problem var mı diye bakılıyor polip sıvı vs. Benim sol tüp tamamen kapalıymış. Konya medicanada tedavi oluyorum. Histereskopiyi Ankara başkent üniversitesinde göğşen önalan yaptı

hım hadi bakalım 1. sıra sana uğur getirsin 2 senedir kendimi 1 e yazıyordum bu sene değişiklik iyidir dedim :)
26 eylül de randevum var o zamana kadar böyle yani sizin çok kafanızı şişiririm dua edin diye 2 senedir yaklaşık 100 e kadar hamişlik haberi verdik sonra yeni liste yapılınca da hamile olanlar var ooo hayırlısı çok mutluluk yaşandı darısı hayırlarla sağlıcakla bizlere de inşallah amin
Amin canım inşallah elimden geldiğince dua ediyorum canım. Ben beş yıllık evliyim dört gebelik yaşadım biliyorsun sonu hüsran. Rabbim hayırlısını versin

Ben iki dış gebelik bir kimyasal gebelik yaşadım. İlk dış gebelikten sonra rahim filmi çekildi ama sorun yok denmişti. Daha sonra tüp bebekle ilk denemede hamile kaldım iki ay önce üç aylıkken kalp atışı durduğu için kürtaj oldum arkadaşım. Histereskopi de rahimde be tüplerde problem var mı diye bakılıyor polip sıvı vs. Benim sol tüp tamamen kapalıymış. Konya medicanada tedavi oluyorum. Histereskopiyi Ankara başkent üniversitesinde göğşen önalan yaptı
benimde bir oğlum var canım ikinci gebeliği 5 yıldır deniyorum bir kere gebelik oldu oda dış gebelikle sonuçlandı. benimde rahim filmi çekildi sorun yok dendi. aşılama oldu geçen ay tutmadı benim miyon var bakalım ne diyecekler tüp bebek merkezinde
Sizede geçmiş olsun arkadaşım zor şeyler yaşamışsın dış gebelik bir kere bana yetti sen iki kere o zorlu süreci yaşamışsın rabbim birda göstermesin sana bana kimseye zor bir süreç

anestezi ile bakılıyor dimi buna banada yapar sanırım bu işlemi bende de dış gebelik var geçmişte

rabbim yüzünüzü güldürsün emeklerinizi boşa çıkarmasın inşallah

X