2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

canım allah razı olsun desteğin icin bende hep dualarımda isim olarak hatırlamasamda rumuz olarak yada aklımdan geçirerek hepinizi dua ediyorum

canım sana iki sorum var aşılama sonrası ne zaman adet oldun ve vajinal jel kullanıyormuydun bunlar adet olmayı geciktiriyormuş sende öyle oldumu

bende tüp bebek merkezlerine bakıyorum ekim ayı için

Benim 3 asilamamdada tepkilerim hep farkli oldu. Birinde butun hamilelik belirtilerini yasadim adetimde gecikti birinde gram belirti yasamadim. Her asilamamdan sonra progestant diye bi ilac kullandim bu ilac yutulabiliyorda vajinadan fitil gibide kullanilabiliyor. Fitil seklinde kullanimini onermisti doktorum daha etkili olur agiz yoluyla bulanti yapabilir diye. Kiminede jel veriyorlar ikiside ayni islemi yapiyor.Rahmin icini doseyen tabakanin desteklenmesini sagliyor ki düsük tehlikesini indirgemek için.Bu ilaclar adeti geciktiriyor. Ben bilmiyordum bi asilamamda butun hamilelik belirtilerini yasamistim adetimde gecikmisti bu ilacida kullanmaya devam ediyordum kafayi yiyodum sureklide negatif cikiyordu sonradan doktor ilaci birak 3 gune adet olursun zaten demisti. Eger negatif ciktiysa sende kullanmayi birakki adetin gelsin bi an önce. Birde asilama icin igneli tedavi gördün sanirim o hormon ilaclarinin etkisi 2 3 ay devam edermiş doktor demisti bidahaki ayda ilac kullanmis gibi yumurtalarin büyür o yüzden bol bol gida takviyesi alin kürler yapinki insallah baska tedaviye gerek kalmaz kendiliginden nasip olur

inşallah bu kez olur . anladığım kadarıyla dört düşüğün var :KK43: üzüldüm canım ben bir taneye zor dayandım. sebebi belli mi düşüklerin?
benim hikaye baya uzun canim ilk gebeligim ilacla takip ve catlatma ignesiyle oldu dis gebelik oldu. ikinci gebeligim asilamaydi kimyasal oldu. ücüncü gebeligimn nasil olduysa kendiliginden oldu ama oda dis gebelikle sonuclandi. ilk dis gebelikten sonra rahim filmi cekildi oysa bir sey yok dendi. en son gebeligim tüp bebekle oldu oda 12. haftada kontrolde dokuz haftalikken kalp atisinin durdugunu ögrendim kürtaj olmak zorunda kaldim:KK43: üc hafta önce histereskopi yapildi sol tüpüm tamamen kapaliymis. nasip olursa bayramdan sonra tekrar tüp bebek deneyecegiz. bu arada bebegin genetik testi yapildi bir problem cikmadi. bana ve esime genetik test yapildi bende pihtilasmaya meyil cikti onun icinde zaten clexane kullandim gebelik boyunca ama nasip degilmis. sanada cok gecmis olsun Allah yasatmasin bir daha

benim hikaye baya uzun canim ilk gebeligim ilacla takip ve catlatma ignesiyle oldu dis gebelik oldu. ikinci gebeligim asilamaydi kimyasal oldu. ücüncü gebeligimn nasil olduysa kendiliginden oldu ama oda dis gebelikle sonuclandi. ilk dis gebelikten sonra rahim filmi cekildi oysa bir sey yok dendi. en son gebeligim tüp bebekle oldu oda 12. haftada kontrolde dokuz haftalikken kalp atisinin durdugunu ögrendim kürtaj olmak zorunda kaldim:KK43: üc hafta önce histereskopi yapildi sol tüpüm tamamen kapaliymis. nasip olursa bayramdan sonra tekrar tüp bebek deneyecegiz. bu arada bebegin genetik testi yapildi bir problem cikmadi. bana ve esime genetik test yapildi bende pihtilasmaya meyil cikti onun icinde zaten clexane kullandim gebelik boyunca ama nasip degilmis. sanada cok gecmis olsun Allah yasatmasin bir daha
amin canım allah kimseye yaşatmasın :KK43:(( gerçekten güçlüsün inşallah bu kez sağlıkla kucağına alırsın canım zor bir süreç yaşamışşın

amin canım allah kimseye yaşatmasın :KK43:(( gerçekten güçlüsün inşallah bu kez sağlıkla kucağına alırsın canım zor bir süreç yaşamışşın
amin canim insallah dileyen isteyen herkesle birlikte bizde hayirli saglikli evlat sahibi olalim insallah

YENİ LİSTE İLK SAYFADA ARKADAŞLAR ARTIK 2018 İÇİN UMUTLARIMIZ BU SEFER KENDİMİ DE UĞURLU SAYIM 7 YE YAZDIM ...
LİSTEDE OLMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR ÖNCEKİ LSİTEDE VARSANIZ DA BUNDA OLMAK İSTERSENİZ DE SÖYLEYİN EKLEYEYİM..
@arkadasimes canım sen nasılsın?
hamiş arkadaşlar sana çok çok dua etsinler inşallah Rabbim evladının acısını en yakın hayırlı zamanda hayırlarla sağlıcakla yeni meleğinle unutturacak azaltacak inşallah canıgönülden inanıyorum biz seninle uzun zamandır beklemedeyiz inşallah sevinmemize az kaldı canım

Canım inşallah sen ve listedeki herkes sağlıkla evlatlarını kucaklarına alır bu son kayıp yıktı beni sanırım artık ümidim kalmadı canım

Canım inşallah sen ve listedeki herkes sağlıkla evlatlarını kucaklarına alır bu son kayıp yıktı beni sanırım artık ümidim kalmadı canım
öyle şey olur mu sen şuan çok acılısın ondan çok normal ben de bir ara çok ağladım sıkıldım kendimi rahatlatmaya çalışıyorum bence kan pıhtılaşması var mı yok mu onu bir araştır canım doktor bir açıklama yapmalı kuzum ya

Canım bunda kan pıhtılaşması için iğne kullandım progestan hap kullandım prulont iğne kullandım ama olmadı artık ne yapılabilir bilmiyorum canım sen ne zaman aşılamaya başlayacaksın

Canım bunda kan pıhtılaşması için iğne kullandım progestan hap kullandım prulont iğne kullandım ama olmadı artık ne yapılabilir bilmiyorum canım sen ne zaman aşılamaya başlayacaksın
bende eylül sonuna sıra aldım hacettepeden bakalım aşılama isteyeceğim işte canım yaş ve evlilik süremiz tutar artık diyorum bence sen umutsuz olma sakın sakın bak zamanı gelmemiş diyelim sen melek annesisin artık kuzum benim ..
özele mi gidiyordun sen

X