2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Ohh jadi bakalim canim benim Rabbim hayirlisiyla emeginizin duanizin karşılığını versin insallah. Dualarim sizinle..
canım adetime 10 gün var benim de en son ilşki pazar günü oldu eşimle bugün acayip bir akıntım oldu beyaz yumurta akında sende de böyle bir şey olmuşmuydu

canım adetime 10 gün var benim de en son ilşki pazar günü oldu eşimle bugün acayip bir akıntım oldu beyaz yumurta akında sende de böyle bir şey olmuşmuydu
Tamam ışte yumurtan bugün çatladı demek ki keske dün aksami değerlendirseydinz ama bugünu de mutlaka degerlendirin. Ben ilk defa yumurta takibi yaptim test falan yapmadim akintiyi takip ettim ve o ay tuttu. Ben o ay her yöntemi denemiştim valla kim ne dese ben onu da yaptim diyorum :KK70: ama bunlar önemli ayrıntılar

Hadi ya dün aksami degerlendirmedik bu aksami değerlendirdi k artık canım ya bilmiyorum bakalım aşılama için de gideceğim ya bir yandan da heyecanlıyım bayagi ilişkide aklıma bebeği getirmemeye çalışıyorum bir de
Bu bebekleri tutkalla tutturacagim ya:)

Aynen canım kendileri yumurtlama akıntısı oluyor her ay bir kere farkederim bu ay bir hafta boyunca her gün o akıntı geldi çift mi yumurtladım acıbaaa .

Sagol kuzum geçti sayılır. Aslinda bulanti degil beni agzimdaki ve midemdeki acı tat mahvetti ama birkac gubdur daha iyiyim çok şükür.. Sen nasilsin napiyosun
ben iyiyim kuzuum dün gece geldik evimize :) çok özlemişim evimi :KK70: iki haftadır memlekete gitmiştik . tatil iyi geldi annemi babamı , akrabaları gördük gezdik.

Selam canlarr memlekete geldik köyde internet çok kötü. Bağlantı kuramıyorum. Aklım sizlerde Ben de bu ay maalesef gelişme yok.adet oldum bitti.bu hafta da yumurtlama haftası .burda çalışmak zor olacak. aaynaa aaynaa ve A anneveoglusu sizin geri sayım başladı sanırım inş güzel haberler alırım sizden Birdilimkek Birdilimkek kontrole gittin mi bebiş nasıl ? INCIK BONCUK INCIK BONCUK canım seninde bu hafta çalışma haftam sanırım .tatilden döndün mü evde rahat rahat çalışırdınız hepinizi çokl öptüm yürekten sevgiler

Merhaba canim. Evet bu hafta yumurtlama haftam hatta hesaplarima gore yarin catlamam lazim ovulasyonlada akintiylada takip edicem yakalarim insallah. Yarin aksam izne cikiyorum tekrar 2 hafta istanbulda olmucam. Is stresinden uzaklasmak olumlu etkiler belki insallah. Bu ayda olmaz ise bidahaki ay son kez 4.ye asilamami denesem diyorum. Aslinda asilamayada guvenmiyorum artik 3 olumsuz sonuctan sonra ama tupe gecmeden once son bir kez daha denesem diyorum. Bakalim hayirlisi artik bu sene bitmeden hepimizin göbüsleri dolar insallah

Günaydınlarr hanımlar
Dün aşılamanın 15. günü eşimin ısrarı ile test yaptım ve negatif malesef olmadı
demek daha zamanı değil hakkımızda hayırlısı

Hakkinda hayirlisi olsun Rabbim bol sabir versin. Ben 3 kere asilama oldum asilama oldugum aylarda psikolojim bozuluyordu. Tedavi gordugum icin bi beklenti oluyordu daha bi umutlu oluyordum olmayincada aglama krizlerine giriyordum. en sonunda bidaha asilama yaptirmicam diye soz vermistim kendime ama aradan 6 ay gecti simdi son bir kez daha denesem diyorum :) aslinda Allah nasip ettikten sonra hicbirseye gerek yok aslinda ne sorunun olmasi ne yaşin ilerlemesi hicbirsey engel degil. Nasip olduktan sonra ne imkansiz denilip kendiliginden hamile kalanlar var o yuzden üzmemeye calis kendini. Her namazimin sonundada burdaki arkadaslarada dua ediyorum butun bebek isteyen arkadas es dost kim varsa hep aklima geliyor birini eksik soylesem atlasam kendimi kotu hissediyorum sanki duam olmamis gibi:) Insallah sahsim yada grup olarak dualarda birilerinin aklina geliyoruzdur :)

Hakkinda hayirlisi olsun Rabbim bol sabir versin. Ben 3 kere asilama oldum asilama oldugum aylarda psikolojim bozuluyordu. Tedavi gordugum icin bi beklenti oluyordu daha bi umutlu oluyordum olmayincada aglama krizlerine giriyordum. en sonunda bidaha asilama yaptirmicam diye soz vermistim kendime ama aradan 6 ay gecti simdi son bir kez daha denesem diyorum :) aslinda Allah nasip ettikten sonra hicbirseye gerek yok aslinda ne sorunun olmasi ne yaşin ilerlemesi hicbirsey engel degil. Nasip olduktan sonra ne imkansiz denilip kendiliginden hamile kalanlar var o yuzden üzmemeye calis kendini. Her namazimin sonundada burdaki arkadaslarada dua ediyorum butun bebek isteyen arkadas es dost kim varsa hep aklima geliyor birini eksik soylesem atlasam kendimi kotu hissediyorum sanki duam olmamis gibi:) Insallah sahsim yada grup olarak dualarda birilerinin aklina geliyoruzdur :)
canım allah razı olsun desteğin icin bende hep dualarımda isim olarak hatırlamasamda rumuz olarak yada aklımdan geçirerek hepinizi dua ediyorum

canım sana iki sorum var aşılama sonrası ne zaman adet oldun ve vajinal jel kullanıyormuydun bunlar adet olmayı geciktiriyormuş sende öyle oldumu

bende tüp bebek merkezlerine bakıyorum ekim ayı için

canım allah razı olsun desteğin icin bende hep dualarımda isim olarak hatırlamasamda rumuz olarak yada aklımdan geçirerek hepinizi dua ediyorum

canım sana iki sorum var aşılama sonrası ne zaman adet oldun ve vajinal jel kullanıyormuydun bunlar adet olmayı geciktiriyormuş sende öyle oldumu

bende tüp bebek merkezlerine bakıyorum ekim ayı için
canım ne oldu ki aşılama tutmadı mı neden tüp bebeğe bakıyorsun

X