2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

İnşallah hayırlı haberler ile gelirsin canım evet devlet bana hamile kalabiliyorum diye pek birşey yapmıyor ben özelde şansımı deniyorum doktor bana histeroskopi önerdi bakalım birde onu deneyeceğim ama artık sabrım gücüm tükendi 4 yılda canım

İnşallah hayırlı haberler ile gelirsin canım evet devlet bana hamile kalabiliyorum diye pek birşey yapmıyor ben özelde şansımı deniyorum doktor bana histeroskopi önerdi bakalım birde onu deneyeceğim ama artık sabrım gücüm tükendi 4 yılda canım
aynen canım 7 eylül de biz de 4 yıllık olacak evliliğimiz insan yoruluyor bakalım ben hiç hamile kalmadım ya devlet aşılama yapacaktır heralde bakalım ne diyecek bir arkadaşım histeroskopi olduğu ay hamile kaldı o da yoksa tüp yaptıracaktı ama şimdi nasip oldu yani her hafta kanaması var kan pıgtılaşmasından dolayı ama sağlıklı gebeliği yani ALLAH OL dedim mi hayırlarla sağlıcakla biz de sevineceğiz inşallah amin

Benim bu 6 cı melek göndermişim kuzum:KK43:(
çok yıpratıcıdır kesinlikle seni anlıyorum demek de hata eksik olur gülüm ama sakın umutsuz olma histeroskopi kesinlikle yaptır canım bir akrabamızın da canım sürekli düşüğü oluyordu onun da karnında lifler varmış o baskı yaptığı için çocuğu ittirdiğinden düşük oluyormuş sonra aşılama da yapıldı ikizleri oldu biri düştü ama biri kaldı şimdi bir oğlu var
o da ankara memoryım mı ne özel varmış orada onun rahatsızlığını buldular

Araştırayım orayı bakalım canım
araştır canım o eşimin kuzeni sonradan söyledi bize biz ankarada olduğumuz halde bizden bile gzizlediler karnında lifler yakıldı öyle bak şimdi oğlu büyüdü 2 yaşına girecek neredeyse bence imkanın varsa araştır kesinlikle canım ben maddi durumdan dolayı gidemiyorum canım..
ama işte ilgilensinler diye biraz borç harç hacettepede özel muayeneye sıra aldım kuzum yoksa orada da sırada çok bekleriz

listede olmak isteyecekler yani az çok bildiklerimi ekledim listede olmak isteyenler lütfen eklenmek istediğinizi bildirin ve bundan sonraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa batlarınızı da yazın arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

listede olmak isteyecekler yani az çok bildiklerimi ekledim listede olmak isteyenler lütfen eklenmek istediğinizi bildirin ve bundan sonraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa batlarınızı da yazın arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
yeni listemizin ilk batı benden olsun canım 8 eylül :)

Ay canim benim 2. Siraya koymusun beni insallah 2 ay icerisinde güzel haberler veririm ugurlu gelir bu siralama :KK19: Cuma aksami ovulasyon testinde 2 koyu cizgiyi yakaladim. Preseed jel ile ilk defa iliski oldu. Cumarteside tekrar ovulasyon testi yaptim catlamis bu sefer yakaladim seni dedim :) ve preseedle tekrar iliski oldu ve sabaha kadar yattim kalkmadim hemen. Cok duzenli olmasada gida takviyesi de almistik. Bu ay yine umutlarim yeserdi insallah Rabbim yuzumuzu guldurur. Yeni BAT tarihim 3 Eylül buarada

benim bat 17 eylül canım bu ay doğal akışında bekliyoruz cumaya istanbulda bahçeci tüp bebek merkezi ile görüşmemiz var. gelişmeleri yazarım arkadaşım

Ay canim benim 2. Siraya koymusun beni insallah 2 ay icerisinde güzel haberler veririm ugurlu gelir bu siralama :KK19: Cuma aksami ovulasyon testinde 2 koyu cizgiyi yakaladim. Preseed jel ile ilk defa iliski oldu. Cumarteside tekrar ovulasyon testi yaptim catlamis bu sefer yakaladim seni dedim :) ve preseedle tekrar iliski oldu ve sabaha kadar yattim kalkmadim hemen. Cok duzenli olmasada gida takviyesi de almistik. Bu ay yine umutlarim yeserdi insallah Rabbim yuzumuzu guldurur. Yeni BAT tarihim 3 Eylül buarada
hayırlı haberlerini alalım inşallah canım

X