2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Uzaklardan biri olmasin şu sevdigim 3-5 arkadasimdan biri olsun insallah hatta A anneveoglusu olabilir çünkü onun geri sayımı basladi :))

merhaba hamişim yaş kırk kırkıncı sıra totem olur vallahi :)) bakalım hayırlısı arkadaşım benim son 10 gün ama vakit geçmiyor sanki

sen nasılsın göbüş çıktımı aşeriyormlusun

merhaba hamişim yaş kırk kırkıncı sıra totem olur vallahi :)) bakalım hayırlısı arkadaşım benim son 10 gün ama vakit geçmiyor sanki

sen nasılsın göbüş çıktımı aşeriyormlusun
Gobus çok gergin canim ya çok kasilmalar oluyor içimde. Bazen yatakta dönerken falan sanki karnimin etleri çekiliyor öyle acıyor.. Tabi buns da çok şükür yarin kontrolumuz var insallah minnoş iyidir :)))

Gobus çok gergin canim ya çok kasilmalar oluyor içimde. Bazen yatakta dönerken falan sanki karnimin etleri çekiliyor öyle acıyor.. Tabi buns da çok şükür yarin kontrolumuz var insallah minnoş iyidir :)))
rahmin büyüyor canım rahim kasları akardiyon gibi açılır kapanır kaslardan bebiş büyüdükçe genişliyor göbüşte öyle maşallah minnoşa güzel haberler ile gel inşallah

hadi bakalım bu sefer cinsiyeti belli olur mu?

ben de hamdolsun iyiyim kuzum oturuyorum geç kalktım sen ne yapıyorsun kaç gün sonra test yapacaksın canım?
işteyim canım uykum var. dün yorucu geçti benim
17 ağustos test tarihi ondan önce yapmayacağım test canım

rahmin büyüyor canım rahim kasları akardiyon gibi açılır kapanır kaslardan bebiş büyüdükçe genişliyor göbüşte öyle maşallah minnoşa güzel haberler ile gel inşallah
14. Haftamizdayiz bakalim genelde 16. Haftada hissetmeye basliyormus anneler insallah ben de hissederim. Valla kolay degilmis hamilelik bir günüm bir günümü tutmuyor agzim midem hep tatsiz mahvediyor beni ne yesem gecmiyor ya korkarim 9 ay sürecek bu

ben oğlumu 19+2de hissettim öncedende hissiyat oluyordu ama kondurmamıştım ilk gebelikte biraz geç farkediliyor canım. sıcaklar zorluyor seni tadını çıkar geçiyor hemde nasıl geçiyor anlamıyorsun oğlum 10 yaşınra oldu zaman hızla geçiyor

En büyük dilegim saglikli olmasi ben bir şekilde katlaniyorum Rabbim daha kötü şeyler yaşatmasin. Evet zmaan gercekten cabuk geciyor daha dün gibi test yaptim hamileyim dedim şimdi 14 haftanin sonuna geldik :))

Benim aslinda 15 agustos 17 agustos ve 30 agustos 2014 canim 3 farklı şehirde 3 düğün yaptik biz :)) tam bir işkence eşimin bütün izni düğünlerle bitti cok yorucuydu
ooyy seninki günlerce düğün dernek olmuş, benimde 27 ağustos nevşehir 30 ağustos mersinde düğün oldu

Selam canlarr memlekete geldik köyde internet çok kötü. Bağlantı kuramıyorum. Aklım sizlerde Ben de bu ay maalesef gelişme yok.adet oldum bitti.bu hafta da yumurtlama haftası .burda çalışmak zor olacak. aaynaa ve A anneveoglusu sizin geri sayım başladı sanırım inş güzel haberler alırım sizden Birdilimkek kontrole gittin mi bebiş nasıl ? INCIK BONCUK canım seninde bu hafta çalışma haftam sanırım .tatilden döndün mü evde rahat rahat çalışırdınız hepinizi çokl öptüm yürekten sevgiler

Evet kimseden ses cikmiyor sahra geri dön bu kızlar sensiz çok suskun :)) bu arada oğluşum geliyor nasipse teyzeler şimdi bize bir gelin lazim elinizi cabuk tutun

Evet kimseden ses cikmiyor sahra geri dön bu kızlar sensiz çok suskun :)) bu arada oğluşum geliyor nasipse teyzeler şimdi bize bir gelin lazim elinizi cabuk tutun
aayyy oğluşmu geliyor canım yaa gözün aydın sağlıkla ve hayırlısı ile gelsin paşam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…