2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Selam canlarr memlekete geldik köyde internet çok kötü. Bağlantı kuramıyorum. Aklım sizlerde Ben de bu ay maalesef gelişme yok.adet oldum bitti.bu hafta da yumurtlama haftası .burda çalışmak zor olacak. aaynaa aaynaa ve A anneveoglusu sizin geri sayım başladı sanırım inş güzel haberler alırım sizden Birdilimkek Birdilimkek kontrole gittin mi bebiş nasıl ? @INCIK BONCUK canım seninde bu hafta çalışma haftam sanırım .tatilden döndün mü evde rahat rahat çalışırdınız hepinizi çokl öptüm yürekten sevgiler
canım hayırlısı olsun izinden dön bir dr git artık sende bu bebe işi için tedaviyi ciddiye al derim. zaman hızla geçiyor aşılama ise aşılama yumurtlama takibi ise yumurtlama takibi olağan akışla yol alınmıyorsa bakılmalı süreç ne gerekiyorsa o yapılmalı

Evet kimseden ses cikmiyor sahra geri dön bu kızlar sensiz çok suskun :)) bu arada oğluşum geliyor nasipse teyzeler şimdi bize bir gelin lazim elinizi cabuk tutun:emir_bebek:
hadi ya oğluşun mu geliyor ALLAH analı babalı büyütsün hayırlarla sağlıcakla caım çok sevindim

Selam canlarr memlekete geldik köyde internet çok kötü. Bağlantı kuramıyorum. Aklım sizlerde Ben de bu ay maalesef gelişme yok.adet oldum bitti.bu hafta da yumurtlama haftası .burda çalışmak zor olacak. aaynaa aaynaa ve A anneveoglusu sizin geri sayım başladı sanırım inş güzel haberler alırım sizden Birdilimkek Birdilimkek kontrole gittin mi bebiş nasıl ? @INCIK BONCUK canım seninde bu hafta çalışma haftam sanırım .tatilden döndün mü evde rahat rahat çalışırdınız hepinizi çokl öptüm yürekten sevgiler
benim de canım 2 hafta var bu hafta sonu yumurtlama zamanı bakalım değerlendiririz heralde kendimi de çok germiyorum canım eşime hadi şimdi yumurtlama zamanı deyip onu da stres yapmıyorum canım sen neler yapıyorsun bayramdan sonr a canım hacettepeye gideceğiz nasipse

hayirli_cumalar_06012012105800.jpg

canım hayırlısı olsun izinden dön bir dr git artık sende bu bebe işi için tedaviyi ciddiye al derim. zaman hızla geçiyor aşılama ise aşılama yumurtlama takibi ise yumurtlama takibi olağan akışla yol alınmıyorsa bakılmalı süreç ne gerekiyorsa o yapılmalı
Doğru yere mi geldim :)

Ekleyin
Ben 3 sene bitti evliyim
Hiç korunmadık ama olmadı
Eşimin morfolojisi
Düşük ve ileri soerm hareketi az
ekledim canım
tedavi gördünüz mü hiç? benim de 3 seneyi geçti olmuyor..:KK43:
inşallah bu sene geçmeden hayırlarla sağlıcakla seviniriz canım ..
sen hangi ildesin ?
ben ankara burası çok iyi oluyor arkadaşlarla kader birliği yaptık sevinen çok arkadaşlarımız da var bizlere de dua ediyorlar sğaolsunlar

ekledim canım
tedavi gördünüz mü hiç? benim de 3 seneyi geçti olmuyor..:KK43:
inşallah bu sene geçmeden hayırlarla sağlıcakla seviniriz canım ..
sen hangi ildesin ?
ben ankara burası çok iyi oluyor arkadaşlarla kader birliği yaptık sevinen çok arkadaşlarımız da var bizlere de dua ediyorlar sğaolsunlar
Hadi ya aynı durumdayız desene
Sizde sıkıntı ne peki?
Ben nisan ayında bir ay klomen kullandımm sadece , dr kontrolunde ama tutmadı
Bu ay da asılama oldum işte ilk defa yine olmadı
Eşim bi ara proxeed kullandı promotil ilaç kullandı yine olmadı
Yas kac senin
Biz 37 yasındayız
Bursadayım canım ben
Ankaralıyım asıl bu arada

X