2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Kendiliginden bir kere olmuşsa Allahin izniyle en tez vakitte tedavisiz yine nasip olur insallah. En azindan opup koklayabildigin bir evladin var uzulme sakin Rabbim hayirli uzun omur versin.Istanbuldayim cnm ben. 3 yil korundum akilsiz kafam 1bucuk yildirda istiyoruz ama olmuyor bir turlu e yaşta ilerliyor. Doktorlara göre hicbir sorun yok esimdede bende de ama vakti saati gelmedi demek. 1 kere klomen kullandim 3 kerede igneli tedavi ile asilama oldum. Sonrada uzun bi ara vermek istedim. Tedavi oldugum aylarda hepten psikolojim bozuldu. Bi beklenti oluyor insanda tedavi oldugu icin olumsuz olunca kendime gelemiyordum. Birde calistigim icin o doktorlara gidip gelmek hastanelerde beklemek her gün kendime igne yapmak beni cok yipratti. Rabbim isteyen herkese normalinden bekletmeden ugrastirmadan nasip etsin. Allah izin verirde bir cocugum olursa zaten daha hic korunmucam olursa eger olsun peşpeşe 3 tane 4 tane Allah ne verirse

incikim boncukum :) ne güzel hiç sorun yokmuş işte demekki sende farkında olmadan benim gibi stres yapıyorsun. yaşın kaç bilmiyorum ama ona çok takılma derim. eltim 48 yasında hamile kaldı ikizleri var :) allah seni en tez zamanda sevindirsin canım. bence sen normal yoldan hamile kalacaksın.

Sahraam:) canim ne guzel dedin oyle o günleri gorebilecekmiyim acaba. Doktorda cok kafana takiyosun hayatini buna odaklama baska seylerle ilgilen stres yapma gerekirse tatile cik unut bebegi demisti
Valla ben düsünmim desem bile beyin otomatik kendiliginden surekli dusunuyor elden bisey gelmez:) Nerseyse 30 oldum cnm. Adetim cok duzenliydi hic agrim olmazdi nasil geldigini bile anlamazdim bu yuzden bebek yapmaya karar verdigimizde hemen kalirim diye dusunuyordum. Ama Allah'inda bir hesabi varmis bizi bi sinavdan gecirecekmisde onu hic dusunemedik maalesef

Ahh canım benim bilmezmiyim o yaşadıklarını bende yaşadım evlendiğimde 6 ay korundul. sonra hemen hamile kalırım sanıyordum . 6 ay olmadı. çok kafama taktıgımın farkında bile değildim her ay adet olunca derin bir hayal kırıklıgı yasardım.en son aman olmuyorsa olmuyor dedim.o ay hamile kaldım. Gel görki çok sıkıntılar yasadık o dönem 10haftalıkken kaybettim bebeğimi.sonra yine aynı süreç.ama şimdi üzülmüyoorum.çünkü biliyorum ki allah ne zaman verirse o zamannolacak. Bu sürede üzerime düşeni yapıp hayatımın tadını çıkarmaya bakıyorum.çünküü gençlik yıllarımı heba etmek istemiyorum. Seninde olacak hiçç merak etme uzak değil o günler

A anneveoglusu canım iki gün kaldı dimi nasılsın var mı belirti inşallah bu ay hamiş olursunda tüp bebege falan gerek kalmaz.

canım bat bu gün dün gece adet sancım oldu oluyorum dedim sancı ile uyudum. sabah kalktım yok birşey henüz. ancak geçen ay 3 gün gecikti onun için pazartesine kadar yolu var onun için test yapmadım. ben olsamda aşılama süreci başlasın modundayım

canım benim allah razı olsun zaten bir oğlum var diye 5 yıldır bir tedavi moduna gitmedim miyon operasyonlarının bile birinci sebebi şiddetli kanamalardı. hep ilk bebebğini isteyenlere öncelikle rabbim hayırlısı nasip etsin diye dua ediyorum. ben tedavi sürecine girmemin nedeni yaşım 40 yaşındayım ben canım. nasipte varsa göreceğiz bakalım

senin ve eşininde bir sıkıntısı olmaması süper inşallah seninde yakında güzel haberlerini alacağız bir tanem.

Ay inşallah olmazsın pazartesi test yaparsın o zaman :)

Birdilimkek canım doktora gittin mi bebiş nasıl.? foto isterizz
Teyzesi dün gittik hastaneye maşallah kuzucuk çok hareketli elleri ayakları bir rahat durmuyor ağzını açıp kapatıyor devamlı:)) eşimle şaştık kaldık ne zaman bu kadar büyümüş minnoş:))) ayyy darısı başınıza en yakın zamanda kuzum bu duyguyu hepiniz tadacaksiniz insallah

Eklentiler

• 20170721_102915-1.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 31
amannnnn maşallah kuzuyaaa allahım sağlıkla sıhhatle kucagına almayı nasip etsin. aynen darısı başımıza çalışıyoruz olacak inşallah D . bu arada şu anki haliyle kac haftalık ve kac cm olmuş?

MAŞALLAH MAŞALLAH KUZUYA ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINIZDA GÖSTERSİN SEN GEBELİK TAKVİMİ NEDEN YAPMIYORSUN ELİFCİM KAÇ HAFTALIK OLDUN TAKİP EDERİZ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…