2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

yok canım bir şey yok :) ay kimsecikler yok bugün buralarda herkes sıcaktan mayıştı heralde :)
bende erken gebelik testi ile müjde vereceksin sandım allah seni :))

nasılsın burda fena yağıyor saatte 67 kg yağmur yağışormuş

bende erken gebelik testi ile müjde vereceksin sandım allah seni :))

nasılsın burda fena yağıyor saatte 67 kg yağmur yağışormuş
ay ben de öyle sandığını anladım gülüm ay bilmiyorum o günler yakın mı değil mi bilemedim canım ya seviniriz inşalllah bakalım kısmetse zaten kurban bayramından sonra aşılama düşünüyoruz

hadi inşallah o zamana kadar senden güzel haberler alırız inşallah

bunun haricinde geçen seneki hamişlerimizden en azın 4-5 tanesi de hamiş yine düz hesap belki 50 hamişimizle 2017 yi kapatacağız

aaynaa canım kac kilo evrdiğini sordum. görmedin sanırım :) sen şimdi yine hamişler bulursun ordan burdan 41 bende ha ona göre
2.5 kilo gitti canım görmedim canım ya yoksa cevap vermez miyim ?
baktım tek tek de bulamadım bakalım bir haftaya birkaç hamiş daha bılurum aha sana 4 kaldı desene

2.5 kilo gitti canım görmedim canım ya yoksa cevap vermez miyim ?
baktım tek tek de bulamadım bakalım bir haftaya birkaç hamiş daha bılurum aha sana 4 kaldı desene
DD az kaldı bana . süpersin güzel vermişsin kısa sürede . allah kolaylık versin canım benim

DD az kaldı bana . süpersin güzel vermişsin kısa sürede . allah kolaylık versin canım benim
evet canım bir 10 kilo daha atmam lazım gülüm ya bakalım kurbana kadar en azından 6-7 kilo daha giderse çok iyi olur gebeliğe de yardımcı olur hem aşılamada daha rahat olurum
sana kaç gün kaldı birkaç aya sevineceğiz inşallah ya

canım adetim yeni bitti sayılır bata daha var ya. simdi eşimle memleketlere gideceğiz çok yolumuz var 2-3 hafta memlekette kalcaz bakalım.

Kızlar tayin açıklandı bu yıl yerimizde kaldık belli olması rahatlattı artık aşılama ve tüp bebek kendi drda olacak encok sevindim

Hayirlisi olsun canim. Hangi şehirdeydiniz buarada. Galiba 1 tane cocugunuz var o kendiligindenmi olmustu tedavi ilemi. Allah uzuun hayirli ömür versin evladiniza. Insallah tedaviye gerek kalmadan tez vakitte bebegine kavusabilirsin.

Hayirlisi olsun canim. Hangi şehirdeydiniz buarada. Galiba 1 tane cocugunuz var o kendiligindenmi olmustu tedavi ilemi. Allah uzuun hayirli ömür versin evladiniza. Insallah tedaviye gerek kalmadan tez vakitte bebegine kavusabilirsin.
canım tekirdağdayım ben
bir oğlum var korunmayı bıraktığımdan 14 ay sonra doğal seyrinde gebe kaldım

allah razı olsun cümlesinin evladı içinde benim evladımızıda esirgesin korusun. oğlum 9 yaşında canım
5 yıldır istiyorum. bu süreçte iki kapalı miyon operasyonu oldum bir kez gebe kalabildim şubatta oda mart ayında dış gebelik tanısı ile kürtaj ve iğne ile sonlandırıldı canım

sen nerde yaşıyorsun

ne zamandır istiyorsun bebeğinizi. amin arkadaşım cümlemiz hayırlısı ile sağlıklı ve hayırlı evladlarımıza kavuşalım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…