2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Allah yardimcin olsun canim. 3bucuk aydan sonra geciyor diyorlar mide bulantilari insallah seninde gecer canim. Şu an keske olsada butun o sikintilari cekmeye raziyim modundayim. :)

Masallah canim benim. Bebegin oluşumu hep beni cok sasirtmistir ufacikken herseyleri olusuyor mucize gibi. Allah saglikla hayirla gebeligini tamamlamani nasip etsin insallah
Amin canım benim inşallah. İnsallah tez zamanda siz de tadarsiniz bu duyguyu.. Valla insanin bünyesi duygulari her şeyi Degisiyor. Bütün hayatim ona odaklı oluyor. Yediğim hicbir seyden tat alamiyorum. Midemden acı sular geliyor bal da yesem aynı tadı alıyorum. Binada hangi komşu ne pişirmis kokusunu alıyorum. Sabahlari mutfağa girince psikolojik olarak midem kalkıyor çok kötü oluyorum ama hiç çıkaramıyorum. 10 dakikalık yola gitsem yoruluyorum. Devamlı uykum geliyor. Çok çabuk sinirleniyorum. Reklamlari izlerken bile gözlerim doluyor ağlıyorum. Mantığın iptal oldugu bir durumdayim. Bazen yoruyor bu haller beni keyfim genelde yok. Öyle pembiş pembiş değilmiş gebelik.. Her seye rağmen çok şükür sayılı gün gelir geçer Allah hayırla sağlıkla kucagimiza almayi nasip eylesin. Bu tuhaf duyguları hasret çeken her anne adayina ya
Allah yardimcin olsun canim. 3bucuk aydan sonra geciyor diyorlar mide bulantilari insallah seninde gecer canim. Şu an keske olsada butun o sikintilari cekmeye raziyim modundayim. :)
Tabi ki canim cekilmeyecek seyler2 degil sadece sabır gerekiyor gecen domtora gittim. En fazla 20 gün daha sürer sonra hamile olmadan önceki haline döneceksin dedi. Hadi bakalım inşallah

canım içinden nasıl geliyorsa öyle konuş farketmez yaşımı nerden bileceksin önemli değil

inşallah güzel haberler ilede bayram yapacağız birlikte burda

Uzun zamandan sonra tekrar merhaba arkadaşlar.. Listede 21. sıradaydım sanırım. Eylülde 3yil bitiyor evleneli. Ve biz bu ay tüp bebek tedavisine başladık.
Cumartesi opu oldu. Şimdi haber bekliyoruz..
Sizlerden de dua bekliyorum inşallah herşey yolunda gider ve yüzümüz güler sonunda.
Çok acayip bir süreçmiş bu işler heyecan dolu :)

rabbim hayırlısı ile güzel haberler almayı nasip etsin canım

bende bu ay aşılama deniyorum bakalım nasip

rabbim hayırlısı ile güzel haberler almayı nasip etsin canım

bende bu ay aşılama deniyorum bakalım nasip

amin canım Allah razı olsun birbirimize duamız çok önemli.
sizin de hayırla sonuçlansın yüzünüz gülsün inşallah

Kızlar istanbuldayım çocukluk arkadaşımın babası vefat etti onun elli ikisi vardı yardıma geldim çarşamba döneceğim evi m e adetime iki gün kaldı heyecan da yapamıyorum bilemedim yarın Eyüp sultana gideceğiz kısmet ise bakalım onun için iki gün daha bekliyorum uzun uzun yazacağım döndüğümde inşallah

Duaların dileklerin inşallah kabul olur canım.

İnsallah dualarin kabul olur canim

Arkadasına Allah sabır versin canım. az kalmış adete ben yaklasınca heyecanlanmadan duramıyorum :) Allah dualarını kabul etsin kuzum. bize de dua etmeyi unutmayacagını zaten biliyorum. eksikliğin hemen farkediliyor. dön hadi :)

Merhabalar dün dr idim canım çok sıkıldı miyon benim tekrarlamış geçen temmiz ve kasımdaki operasyonlar boşa gitti dr pes etti artık. üçünçü ameliyatı ben olmak istemiyorum olacaksam bebek tedaviside burda kalsın dedim. dr ameliyat bizi çok geciktirir dedi. yaşın ilerliyor dedi ben aşılama denemek istiyorum olursa olur olmazsa olmaz sonuçta oğlumada miyon varken gebe kaldım dedim. dr tamam dedi. ameliyat yapmayacağım yapsamda birkaç ay içinde tekrarlıyor yapılacak birşey bırakmıyor
rahim dedi. Yumurtlama ve kalitesi gençlerde yok ama sende de onlardaki rahim yok dedi. anlayacağınız kısır döngü Miyonun bulunduğu yer gebeliğin oluşmasını engelleyebilecek yerde diyor

Dr benim ısrarımla aşılama başlattı iğne vurduk dün akşam artık hayırlısı olur olmaz ben ilerde pişman olmamak için ne gerekiyorsa yapacağım bu rahimle ne olursa artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…