2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Hayirli haftalar kuzum mide problemlerim dışında iyi sayılırım. Bu perşembe kontrolüm var biraz stres yapiyorum insallah her sey yolundadır. Sen nasilsin canim
güzel haberler alacaksın inşallah. dr çıkınca gelişmeleri yaz buraya oldumu

bende 21 temmuzu bekliyorum bu ayda iyi çalıştık bakalım sağlıkla nasip olacakmı olmazsa temmuz adeti ile aşılama olacak benimde canım

cansınnn :) inşallah güzel bir hafta olur . sen nasılsın canım. tayin belli oldu mu?
yok canım yaaa kangrene döndü her cuma bu sefer açıklanacak diyoruz yok açıklanmıyor ne kaldığımızı biliyoruz nede tayinimiz çıkıyormu onu

şükür iyiyim canım adeti bekliyorum aşılama için forumda aşılama sayfalaına bakıyorum

iş yerinde ben açamıyorum canım ama size tavziyem yamaç paraşütü yapanların videosu süper gülüyorsunuz

yok canım yaaa kangrene döndü her cuma bu sefer açıklanacak diyoruz yok açıklanmıyor ne kaldığımızı biliyoruz nede tayinimiz çıkıyormu onu

şükür iyiyim canım adeti bekliyorum aşılama için forumda aşılama sayfalaına bakıyorum
canım inşallah aşılamaya gerek kalmaz da bebeğin kendiliğinden gelir :) az kaldı 5 gün içinde öğreniriz bebişin gelip gelmediğini.

X