2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Rabbim emeklerini boşa cikarmasin İnşallah ise girmek inan sana çocuk k iyi gelecek inşallah herşey gönlünce olsun canım arkadaşım

Çalıştık bakalım canım nasip artık 22 temmuzu bekliyoruz sen nasılsın en son ne zaman Dr gittin n dedi

Çalıştık bakalım canım nasip artık 22 temmuzu bekliyoruz sen nasılsın en son ne zaman Dr gittin n dedi
Birkac gün önce tansiyonum düştü ilaçlardan dolayi gece doktora gittik canim. Ultrasonda gördük cok saglikliydi cok şükür ger sey guzel gidiyor simdilik elleri ayaklari bütün vücudu belli artik :)) Allah im bu duyguyu isteyen herkese tattirsin inşallah

Maşallahh canımın içi senin adına o kadar seviniyorum ki..rabbim hiçç sorunsuz sağlıkla kucağına almayı nasip etsin .kaç haftalık oldu kuzum?

Maşallahh canımın içi senin adına o kadar seviniyorum ki..rabbim hiçç sorunsuz sağlıkla kucağına almayı nasip etsin .kaç haftalık oldu kuzum?
Sagolasin canim benim 10. Haftam yariladi aslinda yeni girmiş olacaktim ama 3 gün erken döllenme olmus onden gidiyor minigim :) kiz zaman ne cabuk geciyor yaaa bir sonraki kontrolüm 14. Haftada ve çok yüksek ihtimalle cinsiyeti belli olacak insallah gösterir. Hemen alışveriş yapmaj istiyorum hep kız hissediyoruz kocam prensesim diye seviyor erkek olursa hep bunlari anlatacagim cocuguma sağlıklı olması en büyük duamiz her anne babada oldugu gibi..

Maşallah kuzummm anlattıkların çokk hoşş şeyler keyfini çıkar kuzum benim kaç zamandır hasretini çektin. Bencede kızın olacak hayırlısıyla inşallah .doktor döllenme gününü bile söyleyebiliyor mu vay bee ? Geçen sene bu ay hamile kalmıştım beşki nasip yine bu ayadır :)

Ultrasonda bebek kac haftalik kac günlük olduğu çıkıyor canim. Benimki 3 gün fazla gösterdi onden gidiyor dedi. Ben de erken dollendi heralde diye düşündüm. Ben de gecen sene nisanda hamile kalmistim ve o ay kendimi çok kötü hissetmistim ama mayista hamile kaldim. Insallah senin de öyle olur :))

Rabbim emeklerini boşa cikarmasin İnşallah ise girmek inan sana çocuk k iyi gelecek inşallah herşey gönlünce olsun canım arkadaşım
ALLAH RAZI OLSUN canım benim inşallah bakalım diyete de iyice sarıldım derslere de düşmanlar dişlerini iyice gösterdiler ben de çok kırıldım üzüldüm bu bitmeli

ay aldığınız cicileri beşiğini falan paylaş ben çok merak ederim :)

şu hediye paketine bakın kızlar bebek için ay ne güzel

birkaç yakın arkadaşım daha bebeğim olmadan patik yaptı ayakkabı aldı birisi yelek yaptı yolladı insan seviniyor çok o hediyeleri görünce ama ortada bebek olmayınca heyecan hep yarım kalıyor

birkaç yakın arkadaşım daha bebeğim olmadan patik yaptı ayakkabı aldı birisi yelek yaptı yolladı insan seviniyor çok o hediyeleri görünce ama ortada bebek olmayınca heyecan hep yarım kalıyor
oyy merak etme o heyecanlarıda yasayacaksın az kaldı. ama simdi ders çalışma zamanı cicilere daha sonra beraber bakarız

Sen hep erkek esyalari paylasiyorsun kuzum farkediyorum :)) insallah duan kabul olur evladin hepsi guzeldir yeter ki yuvan şenlensin en kisa mazanda onsallah canim benim
evet canım rüyamda o İbrahim Emre diye ismi iki kez gördüm ya ALLAH ilk evladımı sanki erkek nasip edecek diye hissediyorum hep o rüyam rahmani rüya olduğunu düşünüyorum ama ALLAH EN İYİSİNİ bilir kızım da olsun çok istiyorum ama ne bileyim abi olursa korusun korlasın kardeşlerini diyorum tabii eşimin abisi gibi değil ALLAH her şeyin hayırlarla sağlıcakla nasip etsin cümlemize yeter ki gülüm...
çok güzeller ama demi aman hayırlısıyla olsun da eski de giydirsen yakışır yeni de giydirsen yakışır bebeklerimize ..

Amin amin canim.. Tabi ki guzeller ya minicik kiyafetleri gorunce onun icindeki minicik elleri ayaklari hayal ediyor insan :)) Rabbim ibrahim emreni en kisa zamanda bahşetsin sana insallah :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…