2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Rabbim tüm isteyenlere en iyi şekilde anneliği yaşatsın inşaAllah çok dua ediyorum sizlere

INCIK BONCUK canım sen naptın meraktayım bendennolmadı ama inşallah senden güzel habwr gelir

Olmadi be canim. Zaten bu ay hic umudum yoktu ama testte birkac dakikalik 2 cizgi beni cok heyecanlandirmisti bi anlik o yuzden cok uzuldum bu ayki yumurtlama günlerimde izine cikmis olucam ve sehir disinda olucam annemlerle esim calisacak bu ayda kacicak gibi ovulasyon testleriyle takip edicem insallah izne cikmadan catlarda bi kere olsun iliski olur :) isin kotusu bi sonraki ay yine izne cikiyorum yine istanbulda olmucaz yine sikinti. Ama bu sefer esim yanimda olcak kacak göçek takilcaz artik nekadar istemesemde

kıyamam yaa hiç üzülme zamanı var olur elbet. ya biz yumurtlama zamanı diyoruz ama dün arkadaşım anlatıyordu. adet bitiminde bri kere ilişki olmuş ve hamile kalmış çok şaşırdım bide kızın adet düzensizliği falan da var 35-40 güne bir adet oluyormuş . yani özetle hiç belli olmaz sen izne kadar çalışma yap yine kuzum :)))

Hay maşallah kuzum allah sağlıkla kucağında göstersin evladınızi çok mutluyum senin Adına

Kuzumm 23temmuzda benim doğum günüm gecen sene doğum günümde öğrenmiştim hamile olduğumu :)bu ay sanada uğurlu gelsinn
İnşallah bu ay sağlıkla gelir kuzun İnşallah bende sana hamiş haberi veririm İnşallah senin doğum gününde canim

yaaaa kızlar ben hala adet olmadım ve karın ağrılarımda geçti. göğüslerde normale döndü .hiç anlam veremiyorum. hayatımda bu ilk . en uzayan dönemede bile 30 . gün adet olurdum.birde ben ovulasyon testi yapıyorum. teste göre 13. günün gecesi pozitifti büyük ihtimal 14. gün yumurtladım. buna göre dün adet olmalıydım.

Canim gec döllenme olabilir mi acaba

Keşkee ama öyle bile olsa kanda çıkardı sanıyorum biraz daha beklemekten başka çare yok gibi görünüyor
Yoo kanda çıkmayabilir benim bir arkadasimin adeti gectikten 4 gün sonra kan testi sadece 11 çıktı.. Yani belki birkac saat önce test yaptirsa bile 5 altı cikacagi icin negatif diyeceklerdi..bekle bakalim kuzum hayirlisi olsun insallah

valla ne güzel olurdu keşke öyle olsa ama 24 haziranda ovulasyon testi pozitif cıkmıştı e üzerindende 16 gün geçtiği için kanda mutlaka çıkması lazımdı.

Amin amin canim.. Tabi ki guzeller ya minicik kiyafetleri gorunce onun icindeki minicik elleri ayaklari hayal ediyor insan :)) Rabbim ibrahim emreni en kisa zamanda bahşetsin sana insallah :))
ALLAH RAZI OLSUN gülüm duaların için hakkınızı hepiniz helal edin gerçekten burada kendime geliyorum kafam dağılıyor derslere başladım işte kızlar bakalım inşallah kilo da gider kpss de iyi geçer İbrahim emrem de hayırlarla sağlıcakla gelir bize canım hayırlısıyla yeni bir hamiş haberi de alsak seviniriz

Ay hadi bakalim insallah canim yaa. Boyle ender rastlanan durumlar beni bulurmuki acaba. Hic sanmiyorum ama Allah'tan ümit kesilmez. Sen adet olmamisin galiba halen. Bu aralar hic hamile haberi alamiyoruz insallah hamilesindirde azcik moralimiz yerine gelir bizlerinde umutlari yeşerir

Canim şu birkac ay icinde senden umutluyum. Bu ders calismalar kafani dagitiyordur bide uzerine kilo vermen hormonlarinida cok guzel yönde etkiler. Insallah bir kac aya meyvesini toplarsin bu çabalarinin.

Ay masallah canim yaa. Bi lokmacik seyin her organi var ne garip geliyor insana :) Rabbim saglikla hayirla kucaginada almani nasip etsin insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…