2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Canım bende çok ümitliydim esasında yarın adet olmam lazım .smear testi için randevum vardı gelmişken bekleyeceğime kan testi vereyim dedim iki saate çıkar herhalde karnım ağrıyo sivilcelerimde çıktı büyük ihtimal negatif ama hayırlısı olsun
Ay ben de tam bir tecrübeyim heee :KK70: bende de normalde sivilce cikmaz ama hamile kaldigim ay yaganimda minnak bi tane çıkmıştı:) hamilelik belirtileri adetle aynı yani sibilce de olabileeer sen sonucu alir almaz yaz bize hadi hakkinda hayirliai kuzusu :)

Ay ben de tam bir tecrübeyim heee :KK70: bende de normalde sivilce cikmaz ama hamile kaldigim ay yaganimda minnak bi tane çıkmıştı:) hamilelik belirtileri adetle aynı yani sibilce de olabileeer sen sonucu alir almaz yaz bize hadi hakkinda hayirliai kuzusu :)
Canımsın inşallah ama içsel olarak hissediyorsun ya hamileymiş gibi hissetmiyorum ya da hislerim öldü

Sus kiz aklı cikolatada:KK70: çabuk ders çalış seneye seni çok fit bir memur anne olarak göreceğiz:))
ay inşallah canım ama bir beş kilo vereyim bir çikolata kaçamağı yaparım heralde susayım gerçekten tatlı dedikçe kızın canlar şimdi yemek yapıyorum gülüm bugün ders çalıştım :halay:

kızlar sonuç negatif şaşırmadım o kadar da çalıştıydıkk tüh hepsi boşa gitti
hayırlısı canım inşallah hayırlarla sağlıcakla bu sene bitmeden hamile haberini alırız amin ben bu ay diyet falan bilmiyorum ama diğer aya kadar biraz kilo giderse diğer ay iyice düzenli yapalım diyorum eşime

X