2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

kızlar ne olur bana bir akıl verin... 6 haftalık hamileyim 2 gün sonra 7.haftaya giricem kalp atışı var fakat bebek küçük oldugu için kalp atışı dinlenmedi normal mi? ve bugün bir kaç damla pembe kan geldi yaşayan var mı? doktorum progestan hap verdi günde 3 tane kullan dedi yaşayan var mı bu durumu çok çok korkuyorum... Rabbim bu mübarek cuma gününde hepimize bebeğimizi sağ sağlim kucaklarımıza almayı nasip etsin..

ben de bayağıdır girmiyorum...,
bebek için tüp mide ameliyatı oluyorum dostlar

Son durumun ne oldu cnm?
Kilo verme dönemindeyim kuzum 14 kilo gitti 70leri görmeyi bekliyorum doktor da 7 8 ay bekleyin dedi bebek için buralar biraz ıssız oldu yeniden hareketlenir ben de hamisim diye yazarım inşallah ondan sonra nasıl bir sevinecegim anlatamam...bebislerinizin küçüklerini bana saklayın diyeceğim 😁😁😁

Kilo verme dönemindeyim kuzum 14 kilo gitti 70leri görmeyi bekliyorum doktor da 7 8 ay bekleyin dedi bebek için buralar biraz ıssız oldu yeniden hareketlenir ben de hamisim diye yazarım inşallah ondan sonra nasıl bir sevinecegim anlatamam...bebislerinizin küçüklerini bana saklayın diyeceğim 😁😁😁

Pozitif haline çok sevindim. Rabbim kolaylaştırsin cnm ❤️

Pozitif haline çok sevindim. Rabbim kolaylaştırsin cnm ❤️
Iyiyim canım Çok şükür kilolar gittikçe seviniyorum pozitif olmazsam tedaviye başlama gücü bulamam canım ama çok umutluyum kilodan olmuyor dediler en son iki doktor sevineceğim inşallah âmin

yeni bir yıl :) yeni bir ben arkadaşlar nerelerdesiniz bu sene inşallah ben de bebişimin haberini duyuracağım 4 ay da 25 kilodan kurtuldum :) bayramdan sonra inşallah yeni bir tüp bebek macerasına atılacağım

2022 de hamiş kalmak isteyenler buraya listenin ilk sırasına ekledim kendimi :KK70:

yeni bir yıl :) yeni bir ben arkadaşlar nerelerdesiniz bu sene inşallah ben de bebişimin haberini duyuracağım 4 ay da 25 kilodan kurtuldum :) bayramdan sonra inşallah yeni bir tüp bebek macerasına atılacağım
Çok sevindim bazen ismini unutsamda burdaki kullanıcı adınla hep dua ediyorum.inşallah bu sene evladına , evlatlarına kavuşacaksın

kızlar ne olur bana bir akıl verin... 6 haftalık hamileyim 2 gün sonra 7.haftaya giricem kalp atışı var fakat bebek küçük oldugu için kalp atışı dinlenmedi normal mi? ve bugün bir kaç damla pembe kan geldi yaşayan var mı? doktorum progestan hap verdi günde 3 tane kullan dedi yaşayan var mı bu durumu çok çok korkuyorum... Rabbim bu mübarek cuma gününde hepimize bebeğimizi sağ sağlim kucaklarımıza almayı nasip etsin..
Hayırlı olsun gebeliğiniz umarım yerleşme kanamsıdır diyelim. Peki karından mı dinleyemedi doktor yoksa vajinal muayene yaptı mı. Progestan çok faydalı keşke iğnesinide verdeysi mutlaka kullanın fitil olarak. Bolca dinlenin evin içinde ara ara hareket edin su için bolcada dua bebeğinizle konuşun güzel düşünmeye çalışın güzel olsun😊

X