2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Oh iyi iyi süper . Kaynn gil bi gece kalacakmış cok değil sevindim. Kalp atısı 6+2 den sonra duyuluyor ultrason cihazının iyi olmasına da baglı
yok çok kalmazlar canım transferden öncesinde bir gelip gittiler mi tamam :KK70:
şimdi 6. ya da 7. gün transferden sonra hamile olduğumuzu öğrensek de 4 haftalık olarak mı sayacağız o zaman canım

MasAllah masAllah
Iyi sen bu virus ortaminda iyi cesaret ettin ben dursun diyorum. 2 aylikken falan goturdum doktora goturdum doktor bu cok kucuk yazik demisti vazgecmistik ozaman hele 6 ay olsun demistik simdi keske yaptirsaydim diyorum bu viruste ooo kaldi sunnet isi bizim velasil iyi yapmissin hem bitti kurruldu oda buyumeden Allah damatliginida göstersin 🤗🤗
Amin abla teşekkür ederim
Çorum da çok fazla vaka yok özel hastanelerde kalmamış zaten devlette de 15 20 pozitif anca varmış ben de 2 aylıkken yaptırcaktım Virüsten dolayı ozaman yapmadılar ama şimdi hasta alımına başladılar
Valla çok zorlandık abla okadar acı çekti ki herkes 2 güne geçer dedi hala daha şişlik ve pişmiş gibi kaldı ucunda kaka değince falan çığlık çığlığa ağlıyor keşke az büyüseydi dedim ama ozaman da çok zor sen de inşallah çok geçmeden yaptırırsın

Amin abla teşekkür ederim
Çorum da çok fazla vaka yok özel hastanelerde kalmamış zaten devlette de 15 20 pozitif anca varmış ben de 2 aylıkken yaptırcaktım Virüsten dolayı ozaman yapmadılar ama şimdi hasta alımına başladılar
Valla çok zorlandık abla okadar acı çekti ki herkes 2 güne geçer dedi hala daha şişlik ve pişmiş gibi kaldı ucunda kaka değince falan çığlık çığlığa ağlıyor keşke az büyüseydi dedim ama ozaman da çok zor sen de inşallah çok geçmeden yaptırırsın
InsAllah doktorun biri buyuyuncr yaptir dedi cocuk cerrahi ben onermiyorum sorun olmadıkça yazik dedi. Buyuyunce narkoz veriliyo sanirim oyuzden dedi.
Cocuk dr u da 3 yasina kadar tavsiye ederim dedi.
Bana kalsaydi hemen yaptiracaktim o cocuk cerrahina adam iste oyle dedi bide baya konustu dusundum adaam hakli . Oyuzden kaldi sonrada korona davasi falan kaldik . Esim ameliyat olacak ondan sonra yaptiririm musait olunca artik
Kaldik boyllee korona dan :KK43:(

InsAllah doktorun biri buyuyuncr yaptir dedi cocuk cerrahi ben onermiyorum sorun olmadıkça yazik dedi. Buyuyunce narkoz veriliyo sanirim oyuzden dedi.
Cocuk dr u da 3 yasina kadar tavsiye ederim dedi.
Bana kalsaydi hemen yaptiracaktim o cocuk cerrahina adam iste oyle dedi bide baya konustu dusundum adaam hakli . Oyuzden kaldi sonrada korona davasi falan kaldik . Esim ameliyat olacak ondan sonra yaptiririm musait olunca artik
Kaldik boyllee korona dan :KK43:(
Ablamın oğlu 20 aylık beraber yaptırdık narkoz çok sıkıntı yarattı ayılırken falan çok ağladı ama çok sürmeden iyileşti bizimki hala iyileşmedi bünyeye göre de değişiyor genelde küçük bebeklerin daha çabuk iyileştiği söylenir ama 3 yaşını bekleme abla eşin toparlansın yaptır sen de.
Eşin nasıl iyidir inşallah

Ablamın oğlu 20 aylık beraber yaptırdık narkoz çok sıkıntı yarattı ayılırken falan çok ağladı ama çok sürmeden iyileşti bizimki hala iyileşmedi bünyeye göre de değişiyor genelde küçük bebeklerin daha çabuk iyileştiği söylenir ama 3 yaşını bekleme abla eşin toparlansın yaptır sen de.
Eşin nasıl iyidir inşallah
Esimin
Koronodan kontrol leri aksadi. Karin bolgesinde dikişlerinde aciklik var tekrar ameliyat olacak işte onu bi atlatsak yaptiricam insAllah dedigin dogru ama nekadar tez okadar iyi katiliyorum

Neyapiyon cevrimcisin
tüp bebek konularına bakıyorum canım bir konu açmıştım oradaki yorumları okuyorum daha iyiyim canım benim alerjk astım da var ya bu aylar biraz sıkıntılı geçer ama ilacımı kullanınca rahatlıyorum canım sen ne yapıyorsun çocuklar nasıl eşin nasıl kontrollerine gitti mi

tüp bebek konularına bakıyorum canım bir konu açmıştım oradaki yorumları okuyorum daha iyiyim canım benim alerjk astım da var ya bu aylar biraz sıkıntılı geçer ama ilacımı kullanınca rahatlıyorum canım sen ne yapıyorsun çocuklar nasıl eşin nasıl kontrollerine gitti mi
Allah a sukur iyiyiz esim in hastane oldu pandemi gidemedik. Birde koronolulari tomografi çektiriyolarmis gidince zaten kanser hastasi oldugu icin bizede bt cekiniliyo zaten olmus hastane pandemi . Oyuzden bi sure gecsin oyle gidicez .

Bu havalar dokunur dikkat et

Listeye baktimda en altta limon insAllah 125 sen olursun:)
aaynaa aaynaa
evet canım son hamişimiz limon bu zamana kadar 125 kişi hamiş oldu çok şukur inşallah kucağına da alır limoncuğum darısı bizlere de inşallah amin...
limonla ben ve birkaç arkadaşımız senelerdir bekleyenlerden ne yazık ki canım

Allah a sukur iyiyiz esim in hastane oldu pandemi gidemedik. Birde koronolulari tomografi çektiriyolarmis gidince zaten kanser hastasi oldugu icin bizede bt cekiniliyo zaten olmus hastane pandemi . Oyuzden bi sure gecsin oyle gidicez .
öyle biraz daha beklemek en iyisi..
ortalık düzelmeye başlıyor insan seviniyor bu duruma

X