2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Yok canim ondan degil saniyoruz pratisyen doktor atiyor dikisi kaydirmami yapmis becerememis işte oyle zannediyorum cunku esim ameliyat olunca da hastaneden cikarken orda sislik vardi hafif ozaman hemen ameliyat oldugu gun kalkip yurudu vs zorlandi galiba ben oyle dusunuyorum .
O bisey degil ya biz neler gorduk Allah im beterinden korusun. Insanoglu ne garip neye sukrediyor iste ne yapican bunada sukur Rabbimin vardir bildigi
Allah kolaylık versin abla tez zamanda atlatırsınız inşallah

Aminnnn Aminnn Aminnn
Bebisin nasil bizim cok uyku sorunumuz oluyo bi gun iyiyse 1 hafta yyyyyyoooooookkkk uyku yok🙄
Yastigi gorunce agliyo bazen hep oyun oyun istiyo
İyi abla çok şükür ben hep kendim idare edicem dedim kimseden destek almadan bebeğim beni üzmüyo ben de daha dirençli olmaya çalışıyorum herşey de pes etmiyorum eşim akşamları geç geliyor erken geldiğin de o destek oluyor.
Bizim de uyku sıkıntılı oluyor bazen ben de zorlamıyorum uyursa uyur uyumazsa yapcak bişey yok

İyi abla çok şükür ben hep kendim idare edicem dedim kimseden destek almadan bebeğim beni üzmüyo ben de daha dirençli olmaya çalışıyorum herşey de pes etmiyorum eşim akşamları geç geliyor erken geldiğin de o destek oluyor.
Bizim de uyku sıkıntılı oluyor bazen ben de zorlamıyorum uyursa uyur uyumazsa yapcak bişey yok
Uyumazsa benimki hep agliyor aglamasa sorun yokta isterse hiç uyumasin 🙄

X