2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

İyiyiz abla Allaha şükür biz de sünnet ettirdik bayramda eşim evde olacak diye ilgilenelim çabuk iyileşsin dedik her şey yolunda çok kusmamız dışında bir sıkıntımız yok

İyiyiz abla Allaha şükür biz de sünnet ettirdik bayramda eşim evde olacak diye ilgilenelim çabuk iyileşsin dedik her şey yolunda çok kusmamız dışında bir sıkıntımız yok
ooo masallah masallah kuzuma hayırlı olsun canım.iyi düşünmüşsünüz. 2 yaşından önce yaptırmanızda cok ıyı olmus hıc bırsey hatırlamayacak.

MasAllah masAllah
Iyi sen bu virus ortaminda iyi cesaret ettin ben dursun diyorum. 2 aylikken falan goturdum doktora goturdum doktor bu cok kucuk yazik demisti vazgecmistik ozaman hele 6 ay olsun demistik simdi keske yaptirsaydim diyorum bu viruste ooo kaldi sunnet isi bizim velasil iyi yapmissin hem bitti kurruldu oda buyumeden Allah damatliginida göstersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…