2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Aynen ben de öyle öyleydim abla hatta kesin kalbi durdu gidip aldıralım deyip doktora gitmişliğim var çok zor Allahım içini rahatlatsın biran önce güzel güzel tadını çıkar hamileliğinin ben hiç çıkaramadım.
İyi abla çok şükür büyüyor 2 ay oldu kimseyle görüşemiyoz malum durumdan dolayı kendi kendine büyüyor bebek.

İyiyiz Allaha şükür abla eve kapandık büyütüyorun tek başıma bebekte iyi çok kusuyor reflüsü varmış o biraz yoruyor.
Sen nasılsın nekadarlık oldu senin oğlan
9 ay dolacak zaman ne cabuk geciyo . Ben ne hamileliginden bisey anladim ne lohusaligimdan zaten
Nediyim Allah im beter inden korusun Amin Amin Amin..
Reflusu icin yastiklar var biliyosundur sende faydalai olmadimi denedinmi ben reflu yastığı falan almadim ama hep egimli yatiririm yastigi oyle kapartip kizada oyle yapiyodun Allah korusun kusup musarsa cocuk fark etmezsinde sakin duz yatirma aman aman.
Kizimin astimi oldugu icin o hep çift yastikla yatardi oda iyi oluyo egimli oluyo cocugun basi

canım benım evet bırbırımızı cok ıyı anlıyoruz. annelık zor mu . emme sorunu fılan yok degıl mı. gece uykusu nasıl. insallah yoran bebeklerden olmaz.

canım benım evet bırbırımızı cok ıyı anlıyoruz. annelık zor mu . emme sorunu fılan yok degıl mı. gece uykusu nasıl. insallah yoran bebeklerden olmaz.
Çok zor değil bence tabi bebekten bebeğe değişir uykusuzluk çok zor sadece birkaç kere bayılmışım bile ben
Emzirmeyi de başta çok iyi beceremedim sağdım sağdım verdim sezeryan sonrası geç toparlandım sonra memeyi bir aldı bir almadı silikon göğüs ucuyla denedim öyle aldı 3 gün önce silikonu kaybettim mecburen zorlaya zorlaya tutturdum memeyi yoksa silikonsuz almıyordu 2 aydır çok zorlandık silikonla

Reflü yatağı almamıştım ama dediğin gibi yapıyorum ben de baş kısmını hep yüksek tutuyorum gaviskon toz veriyorum sabah akşam ama 2 gündür çok daha fazla kusuyor durduk yere burnundan falan da geliyor .
Hastaneye gitmekte istemiyorum

kıyamam yaa bayılmıssın. allah guc kuvvet versın canım.ilk emmeye alıstırmak cıddı problemmıs hakkaten. allah kolaylık versın canım

Kiz bende 2 3 saat cogu gun uyuyom anca uyumayinca surekli agliyor agliyincada uyuyamiyor bazi gunler mesela dun ve bu gece((
Besigi sallarken uyumusum oyle yine
Saglikli olsunlarda gerisi bos

Aman bu ara aman aman kimse hasta olmasinn
Kusunca burnundan gelmesi normal cok kusunca olur o

Abla birkere uyuya kalmışım ben de annem mutfaktaymış bebekte yanımda salıncağında ağla ağla kıpkırmızı olmuş annem kapalı kapılardan mutfaktan duymuş ben duymamışım düşün ondan sonra korkar oldum ya uyur kalırsamda birşey olursa diye evde yalnızım çünkü

Iyi Allah razi olsun senin annen varmis yaninda kalmis hatta . Ben tektim Allah guc kuvvet veriyo işte bi sekilde buyuyolar

İyiyim sag olasın. Eşin nasıl çocuk nasıl sen nasılsın. Anneler günün kutlu olsun. Artık pek girmiyorum kk ne, arada çok nadir bakıyorum.görüşürüz.
Iyi oldugunza sevindim
Iyiyiz sukur oglan yaramaz
esim bi ameliyat daha olacak ic dikişlerinden 2 cm lik acilma var koronadan o da kaldi .
InsAllah su korona tez zamanda biter Allahim hersey durdu resmen

Iyi oldugunza sevindim
Iyiyiz sukur oglan yaramaz
esim bi ameliyat daha olacak ic dikişlerinden 2 cm lik acilma var koronadan o da kaldi .
InsAllah su korona tez zamanda biter Allahim hersey durdu resmen
ALLAH'IM şifa versin eşine canım tez zamanda şu illet hastalıktan tüm dünya ve bizler de kurtuluruz inşallah amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…