2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Hayırlı uğurlu olsun güle güle oturun inşallah

Doğumda da ederim şimdi de ediyorum zaten Allah biliyor hep aklımdasınız Allah olmayan herkese hayırlı evlatlar nasip etsin

canim benim no yu veriyimde esimle papazlik oluruz. benim no yu vermiş biri kendi teli gibi . avukatlar hem msj atiyo hem ariyo esim telini değiştircem diyo.ama mailimi atabilirim seveseve...
evinde gule guleotur insAllah
tamam canım söylerim...
ALLAH RAZI OLSUN...

Hayırlı uğurlu olsun güle güle oturun inşallah
inşallah cnım evimiz hayırlı uğurlu olur evladımızın sesi ile evimiz neşe dolar inşallah kuzum umutsuzluğumuz umut ile dolar inşallah amin senin de bebeğini sağlıcakla hayırlarla kucağına alırsın inşallah amin..
ismini ne koyacaksınız

Aminn ne güzel dedin inşallah eviniz uğurlu gelir.
Adını Ali koycaz inşallah

Allah rahmet eylesin.
Evet gerçekten çok hoşuma gidiyor Ali ismi eskimeyen hep hoş gelen bir isim.
Selamün Aleyküm hamilesiniz hamilelerin duaları kabul olur inşaallah bana da dua eder misin üç seneye yakındır uğraşıyorum çok yıprandım şimdiden ALLAH razı olsun RABBİM bir sancıda kurtarsın hayırlı Salih evlat olsun inşaallah arkadaşım

Allah razı olsun teşekkür ederim Allahım hepinize isteyen dileyen bekleyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
Beklemenin kaybetmenin acısını iyi bilirim Allah kimseye yaşatmasın.

Hamile olanlar veya çocuğu olanlara sormak istiyorum. Hamilelik kararını nasıl aldınız? Biz 7 aydır evliyiz eşim yavaştan çocuk istemeye başladı. Fakat ben karar verip emin olamıyorum. Çocuk isteğine nasıl karar verdiniz yoksa sürpriz mi oldu

Bence bole bisye hic bi zmn hazr hissedemezsin kendini. Icinde cocuk sevgisi varsa yapin gitsin anacim hic dusunmeyin yapabilir miyiz diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…