2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba 5 Aralık tek embriyo transferi benide eklermisiniz inşallah hepimize pozitif sonuçlar görmek nasip olur

Benimki daha çarşamba günü 4 günüm var yarın belki idrar testi yaparım
Ay kaçıncı gün en az 7. Günde yap bence yada hiç yapma idrara güven olmuyor diyorlar
Bugün transferin 5. Gunu ve kahverengi lekelenme oldu başka lekelenmesi olan var mı ve neden olur acaba
kuzuuum yerleşme kanaması olabilir bak bende heyecanlandım

Yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz listeye eklenmek için ilk sayfadaki liste postuna yanıtla yaparsanız ekleyen kişi kaçırmamış olur

Ay kaçıncı gün en az 7. Günde yap bence yada hiç yapma idrara güven olmuyor diyorlar

kuzuuum yerleşme kanaması olabilir bak bende heyecanlandım
Internette falan öyle yazıyor doktoruma sordum kanama olabilir endiselenme dedi sadece inşallah öyledir bakalım bu arada benim de iki embriyo yazmamışım onu

Kıslar su oksaparı vurmanın acısız bi yöntemi varmı acaba hiç alışamıyorum ve çok yakıyor ya

Kızlar pazartesi saat 2 de bende 1 embriyo transferi oluyorum rahime giremedikleri için anestezili olacak benim dua edin lütfen hepimiz olumlu sonuçlar alırız inşallah
Merhaba hoşgeldin benim 2. Transferim bu eğer tutmazsa son bir embriyom kaldı onu anestezili yapmayı düşünüyorum bende. inşallah senin de çok güzel geçer sürecin. Bakalım zaman bize neler gösterecek

Ben anlamadım neden anestezili transfer yapılıyor
Ben çok takıntılı biri olduğum için transfer anında aklım sürekli o bölgede oluyor stres yapıyorum. Bu nedenle anestezili düşünüyorum bide kendimi acayip kasıyorum. Bide biraz araştırdım anestezili yapan herkesin embriyosu tutmuş neredeyse. Ve bunu transferden sonra öğrendim

Bu arada transfer sonrasında yatıyor musunuz ne yiyorsunuz nelere dikkat ediyorsunuz benim bu 2. Denemem olacak
Ben genel olarak yattım ama evin yakınındaki markete gittim pazartesi ise başlayacagim diyetisyenim kırmızı meyve soya sütü önerdi ben Mayıs ayından beri bu sürece yönelik besleniyorum son üç dört gündür biraz simardim bir de kilo stresi yaşamak istemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…