2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Rica ederim canım ne demek. Sen yine de doktorunu bilgilendir. Ben corasprini bıraktım
Sordum canım sordum aynen ilaçlara devam et dedi eğer kırmızı olursa akıntın progestanı ağızdan almaya başla demişti ama çok şükür kırmızı değil açık kahve ve sarı arasında değişiyor

kızlar 16 çıkmış.
8. gün transferden sonra. 28 aralık’taydı transferim.
6. gün embriyosu.

nolur bişi diyin bana, oluru var mı? bir umut var mı? çok düşük gibi sanki?

Çok şükür canım zor elde ediyoruz ya hemen evhamlanıyoruz bişey olduğunda Rabbim kolaylaştırsın inşallah

kızlar 16 çıkmış.
6. gün embriyosu.

Canım umut var tabiki önemli olan artması. Erken vermişsin geç tutunmuş olabilir canını sıkma 2 gün sonraki önemli olan

Kaçıncı gün embriyosuydu canım senin ?

Canım umut var tabiki önemli olan artması. Erken vermişsin geç tutunmuş olabilir canını sıkma 2 gün sonraki önemli olan
yarın tekrar vereceğim canım. 2 gün sonra pazara geliyor, 3 günü de beklemem imkansız kendimi az tanıyorsam.

şimdi de karnım ağrımaya başladı adet olacak gibi:/

yarın tekrar vereceğim canım. 2 gün sonra pazara geliyor, 3 günü de beklemem imkansız kendimi az tanıyorsam.

Pazar günü imkanın varsa acilden ver ben öyle yapmıştım. Daha sağlıklı sonuç alırsın. Stresten ağrıyordur kuzum

Merhaba benimde sonucum 10 çıktı 10nuncu günüm. 5gun embriyosu. Dün vermiştim. yatın yine vericem. İnşallah artar sağlıklı gebelik olur Aminnn

kızlar 16 çıkmış.
6. gün embriyosu.

Benimde 6.gün 14 çıkmıştı önemli olan 2 günde bir yapılan 2 kat artış benim öyle oldu ve sonrasında keseyi gördüm darısı başına olsun inşallah

kızlar 16 çıkmış.
6. gün embriyosu.

Hiç üzülme canm benimde 11.günde betam 40 çıkmıştı çok şükür düzenli arttı seninde artacak inanıyorum buna

Olabilir canım bana fitil de hiç verilmedi bu süreçte transfer öncesi de sonrası da sadece estrofem ve progestan dex ve vitamin kullanıyorum transferden önce başladım hala devam bunlara
Progestan dex ödeniyormu arkadaşlar ben hep ücretli alıyorum

Kızlar ya ben transferden beri kabızdım bugün mide bulantısı üşüme terleme hepsi bianda geldi ve cırcır oldum her karnm ağrıdığmda da midem bulanıyor bu nedir acaba yaşayan var mı zehirlendim sandm ilk öyle bir sancı bulantıydı yanda yattğm yerde enfeksiyon mu kaptm naptım

Kizlar ya az önce kedim aprtman içinde kayboldu. Eşim aşağı kat ben yukarı kata bakayım dedim. olabildiğince yavaş ağır ve sakin adımlarla inip çıktım. Transferin ilk gününden bir şey olmaz değil mi ? Zararlı mı yani yapmamak mi lazım ya içime kurt düştü

Canım bundan sonra yemek tuvalet dışında kalkma olur mu en azından 3 gün biraz daha dikkat et tabiki her şey Rabbimin elinde ama tedbir bizden sonuçta bir şey olamamıştır Allahın izniyle

Korkma olacağı varsa bu engel olmaz ben birini duymuştum transferden sonra yürüyüş yapmış ama bebeği tutunmuştu korkma inşallah tutunur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…