2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bence betaya bu kadar takılmayın ultrasonda herşey belli olur

Benimde haftaya çarşamba kalp atışı inşallah duyarız sıkıntısız
Inşallah canım sende öyle kanama falan gözükmüş müydü ultrasonda. Bende vardı rahimden bir tık uzak bir yerde kanama olmuş 1 cm lik. Ki bence şuan o kanamanın son şeylerini atıyor bence vücut.

Kızlar selamm ilk tüp bebek deneyimim bugün transferimin 3. Günü. Dün kasık ağrılarım daha çoktu bugün az var bel ağrısı daha çok tabi ilaçların etkisi de var. 5. Gün embriyosu 5aa kalitede embriyom transfer edildi. Kaçıncı gün idrar testi yaptınız, herkeste belirti oluyor mu? Kaçıncı gün hissedilmeli belirtiler

Belirti herkesde aynı değil ve her belirti bebek değil maalesef canım psikolojik bir süreç olduğu için hepimiz hep bebeğe bağlıyoruz Benimde 5aa ydı 6.gün idrar testinde silik çıkmıştı benim

Bende hafif gaz sancısı dışında hiç belirti olmadı. 9. Gün yaptığımda çok belirgin çıktı.

Belirti herkesde aynı değil ve her belirti bebek değil maalesef canım psikolojik bir süreç olduğu için hepimiz hep bebeğe bağlıyoruz Benimde 5aa ydı 6.gün idrar testinde silik çıkmıştı benim
Erken gebelik testi mi yapmıştınız darısı bana inşallah

Bir şey hissetmeyen sadece ben değilmişim demek ki iyi düşünüp hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum kötü düşünüp kötüyü çağırmak istemiyorum tam arafta gibiyim en zoru bu bekleme aşamasıymış yarın kan vereceğim inşallah güzel sonuçlar alırız hepimiz

Inşallah canım sende öyle kanama falan gözükmüş müydü ultrasonda. Bende vardı rahimden bir tık uzak bir yerde kanama olmuş 1 cm lik. Ki bence şuan o kanamanın son şeylerini atıyor bence vücut.
Herhalde yok kuzum ya doktor her şey yolunda kese gayet güzel dedi biraz acele baktı çok yoğundu umarım öyle bir şey yoktur. 6. Haftaya girdik yerleşme değildir herhalde yani keseyi de gördük

Herhalde yok kuzum ya doktor her şey yolunda kese gayet güzel dedi biraz acele baktı çok yoğundu umarım öyle bir şey yoktur. 6. Haftaya girdik yerleşme değildir herhalde yani keseyi de gördük
Anladım canım benim kanama olduğu için direk ona baktık tabi önce bebeğe sonra o kanama yerine. Doktorum böyle şeyler olabilir dikkat etmen dinlenmen lazım dedi. Ekstra o tüm herkesin kabusu olan iğneden verdi Yok bence de yerleşme değildir daha ne kadar yerleşecek

Canım hayırlı olsun inşallah sıkıca tutunur. Benimde 5.gün 5aaydı. Ben transferin 5. Günü kaset test yaptım hayali çizgi gördüm. 2.ve 3.gün makata vuran sancı yaşadım. 6. Ve 7. Günde aşırı mide yanması oldu. Sonra tüm belirtiler kayboldu. Şimdi 6.haftadayım

Darısı bana inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…